Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mrizaktk Avatarı

Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende oyle gordum formda ama konusmadim
    Yeni rapor isterlerse o zaman cikarmayi dusunuyorum
    @Smilemisty

Üye
    akarsuhasan Avatarı

Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar aile ve sosyal politikalar bakanlığından gelen mail şöyle

Hasan Hüseyin bey, Engelli sağlık kurulu raporunuzda istihdam edilemez şeklinde bir ibare olmasın yeterli bizim için…
    Boş bırakılması veya istihdam edilebilir şeklinde yazması yeterlidir.
    Bilgilerinize rica ederim.

yorum size kalmış

Üye
    mrizaktk Avatarı

Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Baska kuruma sordunuzmu soran varmi bu kisimlarin nasil olmasi gerekiyo diye

Üye
    zeydtalha Avatarı

Son Giriş
    08.07-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biri çıkmış bana atama memuru gibi kesin konuşuyor birde yahu söz anlamiyormusunuz gibi ibareler kullanıyor çok iyi biliyormuş gibi. Bu durumu bende sordum atanan bir sürü kişi ile konuştum. Ha raporunda calisamayacagi alan yazan kişi de vardı daha fazla istihdam kısmı ve çalışma alanı boş değerlendirilmemiş kişilerde vardı. Ve bunların söylediği açık ve net hiç bir sorun olmadı raporu verdik hastalıklar belli ona göre is verdiler ve başladık. Yeni rapor istenmedi diye. Ha bazı arkadaşlar var yeni rapor istenmiş bunuda duydum. Buda demek oluyor ki kurum ve Müdüre göre değişiyor bu kadar basit.

Biri çıkmış açık ve net bir şekilde şunu yazmış süreli raporlarda yeni rapor istenir diye. Neden insanları yanlış yönlendiriyorun? Bilmiyorsan yorum yapma. Ben kafamdan yazmıyorum süreli raporu olup atanan iki arkadaşım var ve hiç bir sorun çıkmadı. Ben bunu gerekli yerlerede sorum mail yolu ile ve bana hiç bir engel yok atandigi tarih itibari ile raporu geçerli olsun yeter dediler. Adam rapor almış iki yıllık atama geliyor. Hİç kimde bu rapor süreli yeni rapor al diyemez buna hakkı yok. Yeni rapor da alamazsınız zaten öncelikle o rapor tarihinin geçmesi gerek bunu biliyormusun sayın süreli rapor ile atanandan yeni rapor istenir denen kişiler. ..

Bu nasıl bir mantık adamın elinde rapor var iki yıl süreli atama geldi eee yeni rapor hastaneye gitse alamaz çünkü raporu var rapor süresi bittiğinde gel denilecek. Eee geriye ne olacak rapora itiraz edecek iptal ettirecek neden itiraz edecek ? Ya rapor süreli olduğu için çünkü başka itiraz sebebi yok itirazlar genelde oran az oldumu yapılır. Bir ikincisi kontrol gerektiren raporlar süreli verilir ve genelde ikinci kontrol zamanı o rapor surekliye çevrilir burda çok büyük siknnti yok...

Baştan dediğim gibi kurumdan kuruma fark gösteriyor. Rapor istenen az da olsa var genel olarak ama sıkıntı çıkarmayan çok direk kabul edip işe başlayan ben bunu gördüm atanan kişiler ile konuştum.

Çokta kasmamak lazım eğer yeni rapor isterlerse de ali verin canım hastalığın belli ise şüphen yok ise neden sıkıntı ediyorsun alırsın yani. Öyle uzun zamanda sürmez korkmayın. Hepimiz İnsanız ya adama durumu anlat atamam geldi rapor çıkarmam lazım 15 gün içinde güzel bir dil ile anlattimi herkes yardım eder 10 günde yeni rapor alırsın. Ha biraz zor ama dingil birine mi denk geldin çık baş hekimin yanına durumu izah et yine alırsın 10 günde raporunu hastalık belli şüphen yoksa korkma be güzel kardeşim ge dert etme her şey olacağına varır her şeyin hayırlısı. Allah her şeyin hayirlisini verdin, hayirlisini da gönlünüze razı eylesin.

Üye
    sezerer Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar hayırlı cumalar rabbim şu mubarek gün hürmetine herkesi sonuçlarda guldursun inşallah konu. ekpss tercih sonuçları kazanan kişi görev alacağı yere git meden önce tekrar rapor hastaneden çıkarıyormuyuz. Bazı arkadaşların bahsettiği
    çalışabilir yazmıyor gibi bende çalışabilir çalışmaya bilir gibi birşey görmedim ozaman raporda bende rapor aslı kalmadı fotokopiside yok eğer sonuç olumlu olursa tekrar mı çıkarmam gerek rapor.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Atandığınız kuruma bağlı isteyebilir de istemeyebilir de.
    Ben atandığımda memur istihdamı yazması gerekli denildi.
    Sağlık raporumu İŞKUR vasıtasıyla çıkarmıştım 2010'da.
    O yüzden memur istihdamına gerek yok dedi kurum bu rapor geçerli dedi.

Zaten rapor istenilse de bir problem olmuyor merak etmeyin

Üye
    mrizaktk Avatarı

Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam saolun 😊 atamamiz felan olurda insallah rapor kolay is

Üye
    ferit1011 Avatarı

Gerçek Adı
    ferit
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    unvanına göre çalışabilceğib yeni bir yazımı yada rapormu almak gerek ?
    gecen yıl istediği gibimi yoksa benmi yslnış anladım. beni aydınlatan biri olsa sevinirim.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123