Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 108 mesajın 106-108 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mrizaktk Avatarı

Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Neden kavga ediyorsunuz tartisiyorsunuz ki onceden buda yoktu.
    Lisansa tabiki haksizlik olmis kac sene okumis emegi var ama bizim alanin kadrosu az olmis şu alanin kardoya vermeselerdide bize verselerdi demek olmaz
    Liseden 52 bin kisi girmis yizde 5 i atancak en azindan onlisans ve lisasta yuzde 15 i atancak daha binun 2. 3. atamasi var tercih yapmayacaklar var hayirlisi ile herkes atanir insallah

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ulu bey kım ke kımseyı kucuk gormesin burda bunun tarsmasını yapmak yerıne deki bize akadaslar bimere suraya buraya yazalım de bak hersene 120 kısı alınıyodu kuradan bu sene yukseldı bız sınavla gırmıyoz kura basvuru 180 bın kuraya alım 120 kısı ve bu olay 2012 kadar yokdu ama senın ıkı sansın var kpss yede gırebılıosun ekpss yede gıebılıyosun ama bız sadece kura allah yardımcımız olsun

Üye
    ulubey Avatarı

Gerçek Adı
    Ulubey
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    18

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben en başından beri kadrolar yetersiz diyorum. Ama birileri illa ki muhalefet olacak anlamıyorum ki arkadaş. Engellinin engelliye yaptığını kimse yapmaz emin olun. Adam destek olacağına köstek oluyo. Bi de bana bencil diyo aklınca. Sonra beyinsiz diyorum üzerine alınanlar çıkıyo. Bütün alımlarda hangi alan olursa olsun ALIMLAR ARRTIRILMALI...

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678