Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatih14531987 Avatarı

Gerçek Adı
    Em-Ay 1987
    Son Giriş
    22.01-2017
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazı arkadaşlar ekpss'den aldıkları puanları tam olarak söylemiyor veya o kurum iyi değil işte bu kurum çok daha iyi diyerek karşısındaki insanı yanıltmaya çalışıyor niye mi çünkü şu bir gerçek herkes herkesin bir rakibi .. o kurumu veya o şehri tercih etmesin ben yerleşeyim kafasında... AMA SAHİDEN YARDIMCI OLMAK İÇİN YAPILAN YORUMLAR DA VAR Kİ BU KİŞİLERE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM ... KISACASI DEMEK İSTEDİĞİM YAPILAN YORUMLARA FAZLA İTİBAR ETMEYİN... SAYGILARIMLA...

Üye
    zelihaabaydın Avatarı

Gerçek Adı
    zeliş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

sana katılıyorum..bence herkes kalbinin sesini dinlesin.her kurum okadar kotu olsa calısanı olmaz..bırakır vs ..her kurumun ayrı ozellıgı var .bende daha cok meb ve saglık bakanlıgı duydum ama neresı acılırsa orasını yazıcam .

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Arkadaşlar her fırsatta söyledim bir kez daha söyleyeyim, iyi kurum ya da kötü kurum yoktur kurumları iyi ya da kötü yapan insanlardır yani kurum amirleridir.Atandığınız kurumdaki kurum amiriniz vicdan ve merhamet sahibi ise o kurum iyidir kurum amiriniz halden anlar ve size engelinizden dolayı zorluk çıkarmaz ve yapamayacağınız işleri vermez ama kurum amiriniz insanlıktan nasibini almamış biriyse vicdansız ve merhametsiz biriyse o kurum dünyanın en iyi kurumu bile olsa size orayı yaşanmaz hale getirir ve siz de o kurum kötü dersiniz.

Atanma konusunda da kimseye aldırmayın, tercih kılavuzu yayınlanınca içinizden geçen yerleri yazın.

Üye
    umudumrabbim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Life tesekurler katiliyorum size.

Üye
    suat65 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:04
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

Atanın yeter engelliyiz herkesin gözünde acınacak durumdayız bütün kurumlar iyi puanınıza ve sıralamanıza dikkat edin her şehire tercih sallamayın kontenjan alımına bakın gerisi kısmet

Üye
    fatih14531987 Avatarı

Gerçek Adı
    Em-Ay 1987
    Son Giriş
    22.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Son tahlilde hepimiz imanlı bireyler olarak Kısmet etmiş ise Mevla;
    El getirir, yel getirir, sel getirir.
    Kısmet etmez ise Mevla;
    El götürür, yel götürür, sel götürür!. (Hz. Mevlana)... İçimizden geldiği gibi tercihleri yapalım tabi yapılan bütün yorumlar iyi bir şekilde tahlil edilmeli iyice araştırılmalıdır....

Üye
    Sselma Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

EKPSS ile ilgili ilk defa bu başlık olduğu için bir şeyler yazma fırsatım oldu, çok teşekkürler...

2014 / 2016 sınavlarına girmiş ve takip eden biri olarak okuduklarım aynen de yukarıda yazılanlardır.

Ukala, asılsız konuşmalar ve tutarsız yorumlar, yanlış yönlendirmeler... Umut kelimesinin anlamını bilmeyenlerin karaladığı onlarca cümle...

Şayet muvaffak olursam en sonunda yazmayı düşündüğüm kendi ekpss sürecimi detaylı paylaşacağım... Haricinde, bugün söyleyebileceğim bir tek cümle; aslolan içimizdeki çalışma azmi 1, işe bakış açısı 2, çalıştığınız mesai arkadaşları ve üstler olacaktır 3... Kurumları iyi / kötü kavramına koyan temeller bunlardır diye yorumluyorum.

Rabbim bütün emeklerin karşılığını layığıyla verendir, gönlünüzdeki rızkınız hayırlısıyla hanenize ulaşsın...

Üye
    fatih14531987 Avatarı

Gerçek Adı
    Em-Ay 1987
    Son Giriş
    22.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Amin ecmain...