Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ocean spray Avatarı

Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba benim puanım 82.7 sıralamam 1730.3000 kişinin atanacağını duyduğumda kesin atanırım diye düşünüyordum fakat eğer torpil işliyorsa bu puanla girmem zor görünüyor.siz ne düşünüyorsunuz torpili olmayanların atanma şansı nedir

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

Torpil, sınav soruları açıklanmadığında yapıldı zaten. Puanına itiraz edemedi kimse. Lise düzeyinde mülakat olmuyo. Sen kesin atanırsın ama hizmetli kadrosuna.

Üye
    TAN_12 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Vatan Bingöl-Adana Meka Tarsus
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EKPSS sınavında atanmak için torpil denen bişey yok! Puanı düşük olup atanamayanların çıkardığı bir durum bu!

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

@TAN_12

Soruların açıklanmamasının ve puanların, sınavdan 3 hafta sonra açıklanması normal mi sizce? Teog, Ales, sınavdan 2 gün sonra açıklandı ve giren adaylar çok daha fazla ekpss aday sayısından. Puanlar açıklandıktan sonra tabiki torpil olma ihtimali düşük. Ama daha öncesi için torpil olmadı diyemezsiniz.

Üye
    TAN_12 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Smilemisty

Geç açıklandı diye torpil oldu diyebilirmiyiz?

Üye
    Papa Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Bir şeyin olup olmadığını ispatlayamıyorsak tecrübelere yani geçmişe bakarız. Bir de genel duruma. Ülkede torpilin dönmediği ''şey'' yok. Sınavlarda da torpil yapıldı, sorular sızdırıldı, jokerler sınavlara sokuldu, adam kayırıldı.

Ben böyle bir tabloya baktığımda ''yapılamaz'' demenin komik olduğunu düşünüyorum.

Üye
    TAN_12 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Papa

Bende bu torpil söylentisi yüzünden bir çok arkadaşın dersleri bıraktığını gördükçe....

Ben olmadığını düşünüyorum, zaten açıktan alımlar var bu ülkede neden kendilerini riske etsinler elinde imkan olanlar.
    Ben 2 mülakata KPSS birincisi girdim ve sonuncu çıktım. Komisyon ne derse o ve yasalda diyorlar bu işe, o yüzden kimsenin bu riskleri alacağını düşünmüyorum.

Ama yerine birini sınava sokan olur mu bakın bu konuda olmaz diyemem ki bende vardır derim bunu engellemekte ÖSYM'nin elinde.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

ulkemızdekı m uhalefetın bu sayfadakı yüzü bu torpıl var dıyenler...kardeşim hıç bır partıye uye deyılım alakam yok geçen yıl sınava gırdım ıkıncı atamada atandım ...torpılımmmı vardı yok...bu sınavda torpıl falan yok uydurmayın .düşük puan alıp atanmayınca uyduruyorlar.belkı beledıyelerde topıl olabılır ama bu sınavda atamada yok emınım....

Üye
    Papa Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

@pasini

Kimse herkes torpille atanıyor demiyor arkadaşım. Torpil var dersen muhalifsin, çaldılar dersen fetocu, subaylara yazık oldu dersen cuntacı... Ha bir de düşük alanların uydurması bu diyorsunuz. Şimdi buraya atanmış veya atanacak yüksek puanlı 10 adamı çağırır torpil her yerde var dedirtirsem ne olacak ben ispatlamış mı olacağım?

Torpili nasıl algıladığınıza bağlı bir de. Sahte raporu görmezden gelmek de torpil, yerine adam sokmak da, soruları sızdırmak da... Sürer gider bu.

İnsanları yaftalamayı bırakın da fikirlerimizi rahatça yazalım.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

sen gıt o papaların yaşadığı ülkeye orda torpıl yoksa yaşa ,konuşurken yok yaftalama falan dıye konuşma...işinize geldıyı gıbı konuşmayın ,çalışın kazanın.70 puan alıp ılk atamada atancagınızı sanıyonuz atanamayınca torpıl var dıyonuz.yada 90 puan alıp izmıur ıstanbuldışına çıkmıyonuz .yaz dıyarbakır o puanla bak çıkıyormu çıkmıyormu...

Üye
    Papa Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    7

Tartışma üslubundan bihaber, işine geldiği gibi algılayan, türkçe yazım kurallarını bilmemesine rağmen insanları ülkeden kovan biriyle işim olmaz.

Üye
    sneaky Avatarı

Gerçek Adı
    enes
    Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yorumu sildim sacmaliyorsunuz her saniye: )

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

Kpss de oldu torpil, sorular dershanelere verildi. Bunların hepsi meydana çıktı. Sınav iptal edildi. Torpili olmayan insanlarında emeği boşuna gitti. Ekpss de niye olmasın? Yasama,yürütme ve yargının tek bi çatı altında toplandığı bu günlerde, Anayasanın kanunlarının hükemet tarafından çiğnenmesi ve bu olayın Yargıtay Başkanı tarafından alkışlanması... sabaha kadar gerçeği yazarım. Ama bişey değişmicek..

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    1

Ama neye göre torpil? Başkasının yerine giren torpil yapar, sorular elinde olan torpil yapar ama atanacağımız zaman bunu bilgisayar yapar ve atamalarda asla torpil olmaz olamaz, eskiden bilgisayar üzreinden değildi 20-25 yıl önce torpilin alası yapıldı belki ama bugün imkanzsız atamalarda torpil yapılması..
    O yüzden arkadaşlar olayı siyasi boyuta taşımanın anlamı yok, her bir olayda siyasete alet etmeyi seviyoruz, ailelerinden ahlak dersi görmemiş insanların hakkımızı yediğini görüyoruz ama 80 milyonluk ülke de devletin tek tek tek ilgilenmesini istiyoruz ve istediği parti başta olsun hemen eleştiriyoruz, neyi savunduğun önemli değil önemli olan mantık ve saygı çerçevesinde olmak..

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @nuri3558

İyi hoş söylüyosun kardeşim ama siyaset yapmıyoruz ki, ülkemizin ne kadar vahim bi durumda olduğundan bahsediyoruz. Ben hiç bi partiyi desteklemiyorum, hepsi birbirinden beter. Ülkemizde iç savaş var ama sadece resmi Gazetede ilan edilmiyo, her gün şehit haberleri, her ay bomba patlıyo. Yani memnunmusunuz ülkemiz bu haldeyken. Ben bu ülkede yaşayan bi T.C vatandaşıysam, saygı çerçevesinde, düşünce özgürlüğümü kullanırım hakkım olanı yani, kimsede bişey diyemez. Siyaset yapma diyosun ama ben olan olayları yazıyorum, bana ters gelen ve bence herkese ters gelen olaylar. Bu ülkede Genel Kurmay Başkanı, terörist lideri diye tutuklandı kardeşim. Bu olay bi tek bana mı tuhaf geliyo. Bu ülkede anayasanın kişilere verdiği hak olan düşünce özgürlüğünü kullanan ve sadece doğruları yazan gazeteciler tutuklandı. Bu ülkede, mit tırını durduran askerler ve ülkenin, iki silahlı kuvveti birbirine silah doğrulttu ve askerler tutuklandı. Bunu haber yapan gazetecilerde tutuklandı. Bu siyaset değil, bunlar gerçek. Görüşünüz ne olursa olsun, kimi desteklerseniz destekleyin, bunları inkar edemezsiniz.. ben siyaset yapmıyorum, bu ülkenin bi vatandaşı olarak acımı paylaşıyorum..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon