Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Torpil var mı yok mu bilemem varsa tabi ki şansınız azalır.

Sizin tercih ettiğiniz yere başkaları da tercih yapacak sizden daha yüksek puanlılar tercih yapmışsa kazanamazsınız.
    Siz 82siniz 7 kişi alınacaksa ilk 7'ye girmelisiniz.

Benim puanım 83tü ve kazandım torpilim falan da yoktu şükür

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    1

Kardeşim ben olaya bu konudan yorumladım yoksa bizde görüyoruz herşeyi bizde biliyoruz, burda konumuz torpil ve ona göre yorum yaptım ve yine diyorum atamalarda torpil olmaz, başkasının yerine sınava giren, sahte rapor alan bunlar torpil olur ama yinede sınava girmek zorunda ve sınavda torpil olmaz, atanmak bizim bileğimizin hakkıdır çalışan atanır çalışmayan düşük alan ise atanamaz ve bu durumda suçlu devlet değil kendisidir..

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

torpilin büyüğünü devlet hafif engellilere yaptı da ne konuşmak istiyorum ne de milletle muattap olmak

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

Kardeşim bende dile getirmiştim atamalarda torpil yapılamıcağını, şu saatten sonra bi illegal davranış zaten beklemiyorum. Ama ekpss sürecine bakarsak, puanların 3 hafta sonra açıklanması, ana yasada yer almasına rağmen, kişinin bilgi edinme hakkına tecavüz eden, devletin koyduğu kanunu çiğneyen bi devlet kurumu var ortada"ösym", soruların en az %10'unu açıklamak zorundaydı.. söz konusu torpilse, bu saate kadar olan olmuştur zaten..

Üye
    1806 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

torpil ösym atamasında olmaz niye derseniz sizden alt puan alanı atama sıralamalarında gördüğünüzde itiraz edebilirsiniz ama iskurdan işci alımlarında sıralamaya girdiğiniz halde mülakata tabi tutuluyorsunuz sonuç hüsran mülakat olan yerde torpil mutlaka olur ben bir kaç kurumun mülakatına girdim adam soru yerine napıyon nassın seklinde muhabbet etti tamam çıkabilirsin dedi eve kagıt geldi 80 aldınız ama basarılı olamadınız bune perhiz bu ne lahana turşusu işci alımlarınıda ösym yapmalı bence

Üye
    Mustafaerdem Avatarı

Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

75 puan Ortaogretım 7100 sıralama hizmetli olur mu arkadaslar

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Torpilin olmadığı yer neredeyse yok arkadaşlar kendimizi kandırmayalım ve torpiller sınavdan önce yapılır isimler belli yerlere gider ve ona göre işlemler yapılır, ve bu işler parayla dönüyor.. Her zaman derim misal 3 bin atama veriyorlarsa en azından 1500 ü torpillidir, geri kalanda artık şansına.. Benim çevremde torpille bir yerlere gelen çok oldu bunu şikayet etmek de ne yazık ki hiç bir işe yaramıyor ve evet çalışma azmi de kalmıyor gerçekten ama işte yukarıda Allah var diyip devam ediyorsun siyasete bağlamayın deniliyor ama bu tamda siyaset işi bunlara ortam hazırlanması ayrıca ülkenin yönetim şekli gidişat gerçekten çok kötü, hee biri çıkar her şey çok güzel der eyvallah ama ben hiç iyi görmüyorum zaten hala güzel görenlerin yüzünden bu hallerdeyiz ya neyse Allah büyüktür!!

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

emel hanım çok film izliyor sanırım.3000 alımın 1500 ü torpıl dıyor .o havale etıyınız Allah büyüktür ve bizim rabbımızdır.ve bızım dınımıze göre 3 defa gözünün görmediyi bir şeye şahıtlık yapamassın...siz duyumlarla 3000 alımın yarısını torpıl deyıp hükümete taş atıyorsunuz.ama bu hukumet çıkardı bu engellı alımını ve bınlerce engellıye ekmek kapısı açtı .ve çok şükür o ekmek kapısında geçınıyoruz.nankör olmuyalım.

Üye
    wise53 Avatarı

Gerçek Adı
    arif
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    11

İnsanoğlundaki bu nefis var ya doymak bilmez bir şeyi ister elde etti mi daha büyüğü daha fazlasını ister şükretmek varken oo bu kafa ile çok zor her başarısızlıkta başkalarına suç atmak mazeret bulmak en kolayı daha önceleri böyle imkanlar yok diye biliyorum şuan iyi yada kötü bir imkan fırsat var birde sürekli eleştirenleri görünce şu söz aklıma geliyor . Cemil Meriç ; Bu ülkede yaşanmaz diyenler,bu ülkeyi yaşanmaz hale getirenlerdir. Yapıcı eleştiri ayrı tabi . Şimdi Torpille girenler demiş arkadaşımız nasıl işliyor bu torpil mesela bazıları yok geç açıklandı yok sorular paylaşılmadı ben bu puanı beklemiyordum yok kesin torpili olanlar için yapıldı gibilerinden şeyler okudum ,duydum nedense ben beklediğim puan aralığında aldım ilginç ben niye düşük puan almadım , herşeyi de torpile bağlamamak lazım zaten kimse asla torpil yapılmamıştır demiyor

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

Dinimizi, kendi çıkarları doğrultusunda kullanana müslüman demem ben. İyi veya kötü alım yapılıyomuş ve bundan memnun olmayan kardeşlerimede nankör deniliyo. Eskiden engelli alımı yapılmıyo deniliyo, 14 yıldan beri aynı parti iktidarda, hangi eskiden bahsediyosunuz? İslam'dan konuşan kardeşim, diyosunya hani, 3 kere gözünle görmediysen şahitlik etme diye. 17-25 aralık davasını bi incelersen, bakanlar evinde ki ayakkabı kutularından milyon dolarlar çıktığını görüceksin. Ve bu baskını yapan, şerefli polisler tutuklandı. Şimdi sana sorarım eyy müslüman kardeşim, kul hakkı yiyen bizden midir? Hadi ben yanılıyorum, ülkenin yarısı yanılıyo diyelim. Eski Cumhur başkanımız, sayın Abdullah gül'ün bi açıklamasını okudum. Açıklama: Biz bu yola ülkeyi daha güzel hala getirmek için çıkmıştık. Ama bazıları kendi menfaati uğruna, tek başına hareket etti. Bu adamda mı yanılıyo. Akp nin kurucularındandır sayın Abdullah Gül.

Üye
    Kurtulus1905 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaw arkadaşlar siz ne içiyosunuz? ne torpili yapılacak? ilkokul bebelerine sorulan soruları yapamadıysanız intihar edin! benim sınava çalışacam diye bitarafım çıktı sınavdan sonra millete soruyorum herkez çok zordu diyo çalıştın mı diyorum yok diyo bu mantıkta olanlardan bi cacık olmaz....
    ayrıca soruları yayınlamadılarsa ne olmuş sanki lys sınavıda hata mı bulacaksınız?

@Smilemisty

sen o 14 yıllık akp ikdidari sayesinde memur olacaksın farkındamısın?(tabi olabilirsen) ne çabuk unutuldu ilaç kuyrukları hastanede kalan bebek ve anneleri? istanbuldaki çöp dağları? ben 100de yüz doğrudur demiyorum yapılanlar ama NANKÖRDE değilim... ayrıca ben solcuyum 2011 yılına kadarda chpye oy attım sonra durup yapılanları düşündüm ve ogün bugundur akpye oy veriyorum.... ben sana bunun gibi bir sürü olay sayabilirim ama sen bana 1 tane bile kötüye giden SAYAMAZSIN.

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

Ben memur olursam akp değil allah sayesindedir. Bu arada ben 4400.sıradayım, ilk atama olmazsa ikinci atamada atanıcam. Yani düşük puan alıpta, gelip burda klavye delikanlılığı yapmıyorum. Belki siz hayatıbızdan memnun olabilirsiniz. Burdaki bi çok kişi gibi bende engelliyim. Ve işsizim. Her ay hastanede muayene olabilmek için 65 tl yatırıyorum ve hastaneye gitmesem bile yatırıyorum. Açıkçası bu zamana kadar devletin bana bi yararı dokunmadı kardeşim. Siz halinizden memnunsunuzdur bilemem. Bitane kötüye giden olay yok mu ülkede şimdi? Istanbul çöplüktü eskiden diyosun. Şimdi o çöplüklerin olmadığı yerde Bomba saldırısına maruz kalan şehitlerimizin vatandaşlarımızın kolu, bacağı var. Git bak. Ülke yönetmek çöp toplamakla, yol yapmakla olmuyo. Almanyada 1 dakika elektrik kesildi diye ülkenin enerji Bakanı istifa ediyo, Soma da 301 işçi maden kazısında şehit oluyo, bizim enerji Bakanı tebessüm ediyo. Ya bırakın allah aşkına boş muhabbet yapmayın. Ne bürümüş sizin gözünüzü ya.

Üye
    Kurtulus1905 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Smilemisty Mesajı Gör
    Ben memur olursam akp değil allah sayesindedir. Bu arada ben 4400.sıradayım, ilk atama olmazsa ikinci atamada atanıcam. Yani düşük puan alıpta, gelip burda klavye delikanlılığı yapmıyorum. Belki siz hayatıbızdan memnun olabilirsiniz. Burdaki bi çok kişi gibi bende engelliyim. Ve işsizim. Her ay hastanede muayene olabilmek için 65 tl yatırıyorum ve hastaneye gitmesem bile yatırıyorum. Açıkçası bu zamana kadar devletin bana bi yararı dokunmadı kardeşim. Siz halinizden memnunsunuzdur bilemem. Bitane kötüye giden olay yok mu ülkede şimdi? Istanbul çöplüktü eskiden diyosun. Şimdi o çöplüklerin olmadığı yerde Bomba saldırısına maruz kalan şehitlerimizin vatandaşlarımızın kolu, bacağı var. Git bak. Ülke yönetmek çöp toplamakla, yol yapmakla olmuyo. Almanyada 1 dakika elektrik kesildi diye ülkenin enerji Bakanı istifa ediyo, Soma da 301 işçi maden kazısında şehit oluyo, bizim enerji Bakanı tebessüm ediyo. Ya bırakın allah aşkına boş muhabbet yapmayın. Ne bürümüş sizin gözünüzü ya.
    kendinde söluyosun 65 tl her ay tedavi için ödğyorum diye akpden önce olsaydı emin ol 65in yanına bir kaç sıfır koyardın ayrıca benim anneanem 8 sene yatalak kaldı ve sadece MR için 2,5 sene sonraya gün verdiler (500tl karşılığında) ve sadece ankarada vardı nereden nereye avrupanın en çok büyüyen ekonomisi türkiye... eee atatürk demiyormu ileri muhasır medeniyetler seviyesine ulaşın diye... adamlar yapıyo bu işler laflada olmuyo bide diyosunki bana hiç faydası yok 6500 lira yerine 65 lira ödüyosun daha ne faydası?

Üye
    wise53 Avatarı

Gerçek Adı
    arif
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    11

hangi eskiden artık ne zaman alım yapılmaya başlandıysa ondan öncesine bu 3 sene önceside olabilir 20 sene önceside sen hemen ne diye 14 sene ile kısıtlayıp bir partiye bağladın olayı ? 17-25 aralık dosyası bizzat önüne mi geldi de inanıyorsn medyanın yönlendirmesi ile o zaman tam zıttı olanlarda da daha farklı söyleniyor şimdi hangisi haklı ? yok ayakkabı kutusu var verilen miktar var ona nasıl sığdı desen ayrı konu .. öyle bir miktarlar dendi ki hey maşallah dedim ülkemiz ne kadar da büyümüşte hala ayakta dedim sizin takip ettiğiniz haberlere duyumlara göre .. şerefli polis diyorsun birebir tanıyormusun o polisleride şerefli diyorsun sana göre şerefli gelen bir başkasına göre hain geliyor ne yapacağız ? kul hakkı yiyen her kimse bedelini zaten ödeyecek bundan şüphesi yok kimsenin inananlar için.. diyorsun ki ben yanılıyorum ülkeniny yarısıda mı yanılıyor diyorsun bende sana diğer yarısıda mı yanılıyor desem öyle birşey olmadı sallamasyon iftira diyenler de var ne yapacağız malum bu zamanda kandırmak yönlendirmek kolay tabi ..yok kurucusuydu buydu diyorsun o zaman bende sana nedense başka partilerden ayrılanların sözlerine bak derim o zaman hiçbir partiye oy vermesin kimse bumudur çözüm ? sadece olumlu y ve olumsuz yapılanlara bakmak lazım terazide hangisi ağır basıyorsa ona göre değerlendirmek lazım aynı şeyi diğerleri içinde yapmak lazım körü körüne kin kusar gibi eleştiri yapmak hiç gerçekçi gelmiyor bana . yapabileceğim şeyler somut şeyler üzerinden değerlendirmek sözlerle veya duyumlarla medya ile değil .. şuna katılırım şuanki hükümetin yanlışları yokmu tabiki var bunu kimse inkar edemez ama biz burda herşeyi torpile bağlama olayını eleştiriyorduk ilk başlarda hadi tamam diyordum bakıyorsun sürekli bunu dile getirmekte farklı bir avutma yöntemi geliyor bana çalışan alır puanını ve doğru tercih yaparsada atanır onun dışında buna hak veririm puan alıyorsun 20 kişi çağrılıyor mülakatla en yüksek alan eleniyor ve düşük alan kişi tanıdık aracılığı ile atanma durumu açtı bu da tamami ile yanlış bir yöntemdi ve torpile yönelik birşey bu durumdan benden rahatsızım bunun tepkisini doğru birşekilde dile getirmek lazım buna bende destek veririm ama ekpss de mülakat durumu yokmuş diye biliyorum bu yüzden torpil işi anca sahte evrakla rapor alıp girenlerde olur artık oda doktorların kabahati sağlam adama rapor vermek ne demek

Üye
    Kurtulus1905 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ekpssde mulakat yok...
    atanma olayına gelince çoğu yerde şunu okudum ya işte benim puanım 80 dide beni almadılar 75 puan alanı aldılar yaw arkadaş sen 80 puan almışsın ama düz lise mezunusun 75 alan adam meslek lisesi mezunu yada gerekli belgeleri var o yüzden atanıyo anlaşılmıyomu yoksa kasten mi torpil vardı falan diye yaygara çıkarılıyo anlamadım... he ayrıca böyle bir olay olursa da hemen savcılığa başvurun atamanız emin olun gerçekleşir

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon