Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hoca01 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    08:28
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2014 EKPSS sınavına girip atanan Muhasebe ve Finansman öğretmenleri kaç puanla atandı ve kaçıncı atamada atandı yazabilir mi acaba ? Çünkü biz 2. öncelik olarak görünüyoruz bundan yana tereddüt içerisindeyiz. 80 küsür puanla atanamadığını söyleyen bir arkadaşımız vardı bizlerin gözünü gerçekten korkuttu bu. Cevaplarınızı bekliyoruz ..

Üye
    aterina Avatarı

Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    10:14
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Hoca01

Hocam bende merak ediyorum bilginiz var mı 2. Öncelik olduğu için hiçbir şekilde atanamayız branşa göre değilde sıralamaya göre yapıldığı zaman. Şimdi ön başvuru alınıp kontenjan açılıyor. Belkide bu gibi durumlardan olabilir. Zaten Gazi muh. Kapanmış fazlada mezun kalmamış. Kalanlar içindende engelli sayısı pek yoktur.

Hocam varmı bildiğin bi gelişme dediğim mantıklı geldimı. Bide o bayan 2014 te atanamadim demiş ama 2014 te tüm engelliler i atadilar diye biliyorum

Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2014 te tercihte bulunan tüm engelli öğretmenler atanmadı... 2. Önceliklilere ön başvuru ekranı açıldı ancak tercih ekranı açılmayarak enfellendiler. Tüm engelli öğretmenler atandı cümlesinde tamamiyle bir kelime oyunu vardır. 2014 te atanan 2. Öncelikli aday olmamıştır ve hepside mahkemeye başvurmuştur.

Gelelim 2016 ilk atamaya ; ön başvuruda bulunan 1. Öncelikli 1 aday için kontenjan açıldı ve sanırım açılan il tercih listesindeki ili beğenmediğinden tercihini yapmadı yerine meb istemeye istemeyede olsa sıradaki kişi en yüksek puanlı 2. Öncelikli aday okunca onu atadı. Ciddi anlamda yeni bir mağduriyet daha sizleri bekliyor. Bunun için mücadele edin facede 2. Öncelikli engelliler gurubuna dahil olmanızı ve destek olmanızı öneriyorum.