Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 36 mesajın 31-36 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yürüyen parapleji Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende rapor aldığım zaman doktora istihdam ve eğitim kısmı için başvuru yapmıştım. Doktor gerekçesi ile rapora yazdı fakat form doldururken kendim eğitim için diye belirtmedigim için sonuç çıktığında eğitim kısmı boş olarak verildi.ben bunu ozel bi rehabilitasyon merkezine verdiğimde eğitim kısmı boş diye beni almadılar rehabilitasyona. Hastaneye gittiğimde itiraz dilekçesi verip 3 ay sonra başka bi hastanede tekrar rapor için başvuru yapman gerekecek dedi.yani bi eksiklik için raporun en başından başka bi hastanede tekrar dolaşıp yenilenmesi gerekiyor malesefffffff..

Üye
    İbo12345 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben raporu ocak ayında aldım ama istihdam ve calistirilamayacagi işler kısmı boş ve rapor sürekli kimi atamada sorun olmaz diyor kimi sorun olur diyor ne yapacağımı bilmiyorum ...

Üye
    yürüyen parapleji Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@İbo12345

Bence siz atanmak istediğiniz kurumla görüşün önce. Sonuçta siz sınav başvurusu yaparken aile sosyal politikalar Bakanlığına evrak teslim ettiniz ve onlar sınava girmenize onay verdi.eger bi sorun olacak olursa sorumlusu onlar bence. Kabul etmemeleri gerekirdi sonuçta. Sınava girmissiniz Puanınız var fakat istihdam alanı boş. ... bence bir an önce araştırın bu konuyu. Eğer olmaz derlerse bi sn önce itiraz dilekçesini verin ve sonuç belli olup yerleştim diyene kadar elinizde raporunuz olur...

Üye
    akarsuhasan Avatarı

Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yüz defa yazdım gerek olmadığına, dananın altında buzağı arıyorsunuz. Aile ve sosyal politikalar bakanlığından gelen yazı aynen şöyle

Hasan Hüseyin bey, Engelli sağlık kurulu raporunuzda istihdam edilemez şeklinde bir ibare olmasın yeterli bizim için…

Boş bırakılması veya istihdam edilebilir şeklinde yazması yeterlidir.

Bilgilerinize rica ederim.

artık adamlar ne desin ya yok öğle mi olur yok böylemi olur. adamlar son noktayı koymuş

Üye
    İbo12345 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnşallah dediğiniz gibi sıkıntı olmaz ben yazınızı yeni gördüm teşekkürler inanın biraz rahatladım ...

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Buzaginin danayi emzirdiginide de gorduk biz hasan bey biz sadece oneri yaptik boyle olcak demedik ki . Allah gonlunuze ore versin hepinizin

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123