Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xanyus Avatarı

Gerçek Adı
    İhsan
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar,
    biraz araştırdım fakat herhangi bişey bulamadım. 2016 ekpss ortaöğretim için tercih klavuzu ne zaman çıkar?

ortaöğretim 40 netim var Genel yetenek: 25D 5Y ---- Genel kültür: 19D 11Y ---85.3 puan sıralama: 973

Anadolu öğretmen lisesi çıkışlı olduğum için sade normal lise mezunu olarak tercih yapabiliyorum. Bu durumdan dolayı biraz kaygılıyım. İlk ekpss deneyimim. Hizmetli tercihinde bulunmak istemiyorum. Klavuza göre sağlam bir istatistik yapmak istiyorum. eminim herkes öyle düşünüyordur.
    Birde ileri derece Romatoid artrid (aktif) %59 fiziksel kronik engelim var hizmetli kadrosunu mantıklı bulamıyorum kendim için görüş bildirirseniz sevinirim.

Üye
    Hakkı Gürsöz Avatarı

Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş istanbul da memurluk olur inş. ama hizmetli de yaz arada 100 tl den daha az fark var. milli eğitim haricindeki kurumlarda hizmetliler de memur gibi çalışıyor engelli için çok sıkıntı yapmıyorlar. klavuz tercihlere yakın açıklanır. açıklandığında yazmak istediğin yerlerin listesiniçıkar hepsinin yerine git ne kadar maaş alıyorlar,ne işinde çalıştırırlar hepsini sor.

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    70

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Hakkı Gürsöz Mesajı Gör
    kardeş istanbul da memurluk olur inş. ama hizmetli de yaz arada 100 tl den daha az fark var. milli eğitim haricindeki kurumlarda hizmetliler de memur gibi çalışıyor engelli için çok sıkıntı yapmıyorlar. klavuz tercihlere yakın açıklanır. açıklandığında yazmak istediğin yerlerin listesiniçıkar hepsinin yerine git ne kadar maaş alıyorlar,ne işinde çalıştırırlar hepsini sor.
    82 puan memurluk olur mu kardeş ? hızmetli zor iş diyorlar dogru mu ?

Üye
    xanyus Avatarı

Gerçek Adı
    İhsan
    Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler