Sayfa 3 / 18 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 256 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    stelios Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umut bazen işkencedir. ve bu işkenceyi nedense engellilere yaşatıyorlar umutla besletip umutsuz bırakarak kimbilir kaç engelli kardeşim bu yüzden daha da kötü olacak (allah sabır versin şimdiden yarın için)

Üye
    mssql Avatarı

Gerçek Adı
    yok
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:29
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

2014 yılında çalışıp girmiştim. 90,65 puan aldım. Bu yıl tekniker yada programcılık kadrosu için çalışmadan girdim 13 mat 12 türkçe 7-11 arası genel kültür net yaptım. 79-83 arası gelir gibi.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

Ama geçen sınavla bu sınav arasında bayağı fark vardı bence

Üye
    üvercinka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

@sarasota hangisi daha kolaydı

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

35 40 net arası bekliyorum ne olur artık bilemem olursa olur olmazsada yapcak bişey yok derim heralde

Üye
    emlfrkn Avatarı

Gerçek Adı
    emel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar, ögretmen ataması ne zaman olur, kaç puanla atanırız bilen var mı?

Üye
    nesimdal Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cik değil 14 sene once hic yoktu boyle bisey..engelli ibaresi bile yoktu özürlü diyorlardi..ama simdi bak devlet sana kapi acti ve mecburen sinavla olacak gayet tabi..elhamdulillah Allah a bin sukur ben bi cok engelli ayricaliklarindan faydalaniyorum Allah zeval vermesin devletinize..su parasi internet faturasi yariyariya..ulasim ucretsiz..daha ne olsun..yarin sonuclara gelince nasip işi bu iş..herkes nasibini yaşar..hayirlisini dilemek lazim..dualar bu yönde olmalı

Üye
    YilmazGuney Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz Özsoy
    Son Giriş
    26.05-2016
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun. Her şeyden şikayet etmeyin lütfen. En azından sınav ile atama var. O da olmasa daha kötü olmaz mıydı? Bize düşen de sınava çalışmak.

Üye
    shnmrtyrn Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    35

Arkadaşlar hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun bu gece saat 24:00 dan sonra açıklanabilir mi ?

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

50 puan alırım o da zaten ham puan mı oluyor

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@sarasota;

aynen fark var. Bence bu sınav daha zordu. Hele matematik....
    @Cimcimee;

Yakışır..

Üye
    leoner Avatarı

Son Giriş
    02.10-2016
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yoğun bir stres birilerimiz sevinecek diğerlerimiz üzülecek ama kural bu maalesef ve eminimki çok kişi hayatına bu sınava göre yön verecek iyi şeyler dilemekten başka yapacak birşey yok, benim fikrim sınavda kolay soru baya kolay zor soru baya zordu ve süre her şartta yetersizdi dolayısıyla başarı ortalaması düşük olacak diye tahmin eediyorum 90 üstü yapan yani 50 net üstü yapan çok çok kişi olduğunu düşünmüyorum yapabilecek potansiyelde olsalarda zaman sorunu vardı o yüzden 80-90 arası ilk atamada olur diye ümidi ediyorum tabiki tahmin temenni bu ak koyun kara koyun yarın belli olacak sorular açıklansa dfaha rahat olacaktık sürprizsiz olacaktı ama yarın bize direk sürpriz olacak bilgisayar bakmaya korkuyorum kaydırma falan yaptımmı diye son 5 dkde kodlayınca......

Üye
    nistag'müs Avatarı

Gerçek Adı
    M.Bahadır
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

üniversite de alışmışım 3 soru 3 saat sınavı yetiştirmekte çok zorlandım (:

tabi daha önce hiç kpss ye girmemenin de çok eğlenceli yanları oldu; tarih coğrafya da dahil olmak üzere ikinci kısımdaki tüm sorular genel kültür sorusu gibi geldi bana (:

Kpss ye çalışan biri aşinadır tabi bu sorulara ama mesala ben hatayın cumhurbaşkanının adını soran soruyu okuyunca istemsiz bi güldüm falan. insan orta okulda sorgulamıyor tabi referandum ile katılan hatay acaba önceden nasıl yönetiliyordu diye (:

ilk kısım 27 gelse ikinci kısım da 6, 3 net de 12 yanlıştan gitse, 30*0,8 + 50 =~ 76 yapar.
    O da beni ankara da bilg müh. e sokmaz vesselam.

Nasip kısmet bakalım herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar önce sağlık.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

2014 @ uvercinka

Üye
    leoner Avatarı

Son Giriş
    02.10-2016
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    birazda kaderci olmak lazım yani biz çok şeyi kendimiz yaptık ettik sansakta kaderde ne varsa o tabi yarın bo forumda çok kişi şu kadar yüksek aldım diye sevinç mesajları atacak ki sonuna kadar hakları paylaşmak ama çok kişide yıkılacak üzülecek bu canımı sıkıyor açıkcası hayat şartlarımızı bilmiyoruz birbirimizin kimisinin alternatifi var memurluk olmasada mesleği yada aailesi destek oluyor vs ama kimimizin gerçekten pek bir alternatifi yok benim bir işyerim var orta ölçekli saat 10a kadar başında durmak zorunda olduğum maddi olarak sürprizlerle dolu kimi zaman iyi kimizi zaman beni batıran geç çıktığım ve bayan olduğum için evime geç saatte gelemeyeceğim için sosyal hayatımı sıfıra indiren bir iş üzerimde bir yük ve maalesef kendi işini yapan birisi ki 28 yaşındayım başka biryerdede çalışamam çok zor artık bir düzenim olsun isitorum memur olayım soyal hayatıma zaman ayırayım bu işyerinin köleis gibiyim kurtulayım dünya kadar borç ,özelde çalışıp emeği smürülen arkadaşlar var ezilen birde işi olmayan ailesine yük olan tek ümidi bu sınav olan arkadaşlarım varki onlar gerçekten daha çok hakediyor hele erkekler aile kurma evlenme vs daha büyük sorumlulukları var yani bu sınav çok kişi için ayrı ayrı ama çook şey ifade diyor ama açık olalım ne kadar biribirmize iyi dilekler dileksekte hepimiz önce kendimizi düşünüyoruz elbette insanın doğasında var ve ailelelerimzi onları mutlu etmek istiyoruz hepimiz çünki onlar bizim için endişeliniyor memur olursak bu endişeleri gidecek benim ailemde böyle en azından adaklar adandı falan burda psikolojik baskı yaratıyor bende okuyan çok kişi bizene dşyebilir sadece empati yapmaya birazda içimi dökmeye çalıştım kafa ütülediysem affola
    @nistag'müs
    süre azdı şimdi 120 soru 120dk kpssde en aynı eşitiz deniliyor asla öyle değil ben daha önce girdim kpss her soru 1dk hesaplanıyor aynı ekpss gibi ama tarih güncel çoğrafya türkçe vatandaşlık pek düşündürmeyen görsek hafıza bir dakikadan az zamanda tatak tak çözülüyor haliyle süre artıyoruz onlardan onlarıda güzelce matematik ve türkçede değerlendiriyoruz 60 soru olunca artıracağımız sürede olmadı oyalanmadım hatta türkçe çok seri cevapladım iki soru belirsizdi bıraktım tarihi vat günceli çok seri cevapladım eminim buna rağmen bunlar bittiğinde 15 dk kalmıştı: jet hızıyla matematik en kolaylarını hemencik yaptım zorları düşünmeye ve yapmaya vaktim olmadı işte tek ümidim bu bir çok kişide aynı durumda olabilir ve puan ortalaması düşük olabilir ben 50 üstü çok az düşünüyorum açıkcası yapabilecek süre açısından 3-5 istisna kişi dışında mümkün değil yetişmez

Sayfa 3 / 18 İlkİlk 123456713 ... SonSon