Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bipolarimkiben Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar,

Herkesin fikri benim için çok kıymetli. Çalışmayana zor, çalışana kolaydır her sınav. Süre sorunsalı başka kapsamda değerlendirilir. Çok soru çözmek denir mesela. Master derecesi olan biriyim. Yıllarca dirsek çürüttüm sınavlarla sınandım. İlk süre sorunu yaşadığım sınavdır ve bu yönde pek çok ileti geldi şahsıma. Dolayısıyla bu konu benim açımdan ele alınması gereken düzenleme gerektiren bir konudur.

Bir diğer sorunsala değindim bu sefer. SINAV SORULARI HALA AÇIKLANMADI! Hem de yakın zamanda yapılan,milyonların girdiği YGS soruları ışık hızıyla ve tamamen yayımlanmışken. Yeni yazımı paylaşıyorum herhalde bu sorularda açıklanmasın diyen çıkmayacaktır! Gündem yapalım sesimizi duyuralım.

Yazım için lütfen tıklayınız:EKPSS SORULARI AÇIKLANACAK MI? BUNDAN SONRA AÇIKLANSA DA FAYDASI OLACAK MI?

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    39

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    60 soruya 60 dk normal. Soru başına 1 dk. Tartışılabilecek konu engel durumuna göre hareket edilmesi. Sorular açıklanmaz açıklansa bu zamana kadar açıklanırdı.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12