Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet_1071 Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    14:07
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benim iki sorum var
    birincisi ben tekstil bölümü mezunyum bunu bana bir avantajı olurmu tercihte
    ikinci sorumsa 3,5 yıl belediyeye bağlı bir hastanede çalıştım tıbbi sekreter olarak bize mecburi olarak kurum sertifika çıkartmıştı bununla sağlıkta vtercih hakkım olurmu tıbbi sekreterliğe.

şimdiden teşekkürler.

Askıda Üyelik
    royall Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    18

yok etkisi olmaz sadece bu alanda önlisans veya lisans diploman varsa etkisi olur sertifikaların bir etkisi yok

Üye
    OxyGeN1 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    kkok
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2 aylık sertifikayla 2 yıllık okul okuyanın sucune sertifika hiçbir işe yaramaz bende 2 yıllık tıbbı sekreterim mezunuyum benim hakkımı 1 2 ay eğitim görüpte serfikayı alıp benim dirsek çürüttüğüm okulu okumadan atanacak armut piş ağzıma düş hesabı ki zaten kalktı artık tıbbı sekreter serfikaları programı eğitimi verilmiyorı öyle bir kurs ve eğitim programı yapılmıyor dava açıldı ve kazanıldı. . öyle bi durum söz konusu bile değil