Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    3806inc Avatarı

Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Eda Fatma açıklama yapayım ve ondan sonra sana yazdiklarimi silecegim umarım sende silersin bizim konumuza yazmazsin.oradaki cim eki seni kardesim olarak gorerek yazmıştım.netlerine gelince yaşına baktım okul cagindasin yanı bizlere gore bilgilerin çok taze o yüzden senin hepsini yapabileceğini düşündüğüm için o şekilde yazdim.dalga geçmekle alakası yok yani.millet sorular zordu diyormus ne diyecektik peki bize zor gelen biseye kolaymi diyecektik.
    ama senin tozmu kaçtı bogaziniza ,yirtiniyorsunuz felan laflarin çok güzel ya.

Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ekpss 2016 yili benim icin bitmistir ama vaz gecmek yok 2018 xe hazirlanacam iyi bir puanda alacam bu yil alt yaptim biraz tecrube kazandim 65falan gelebilir diye dusunuyom bu puanla atanmak olamaz bence tabi takdir yuce allahimizin

Üye
    3806inc Avatarı

Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@imdatusta puanlar aciklansin önce 65 puanla atanamazsin diye birşey yok.tercihteki şansına bağlı.bak bende 65 den yukarı beklemiyorum ama çok çok olumsuz dusunmuyorum sizin gibi

Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

hocam bilmiyorum eyer turkce dedigim gibi dogru cikarsa 20 miyi asarim 23 gibi bilmiyorum hayirlisi

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Heh şöyle arkadaşlar ya. Hemen koyvermeyin kendinizi.Umutsuzluğa kapılmak ve hayallerden vaz geçmek yok.Pes etmek yok.Bir boksör düştüğünde değil kalkamadığın da yenilmiş sayılır.Bu yıl olmadı 2018'de olur inşallah.Bende iyice hazırlanmayı düşünüyorum.2018'deki sınava sıkıca hazırlanıp gireceğim.Ve hedefim 90 puanın altına inmemek.Yapabileceğimden de adım gibi eminim.Tabi takdir gene Allah'ın.Hakkımız da hayırlısı.Önce bu yılın sonuçları açıklasın hele.Çok çok olumsuz düşünmüyorum lakin sınavımı göz önüne alırsam bir hayli yanlış çıkacağını tahmin ediyorum.Umarım 50-60 puanın altına düşmemişimdir diye ümit ediyorum ne kadar zor bir ihtimal olsa da kötü düşünmemek gerek.Bekleyip göreceğiz Allah büyüktür. Herkes için hayırlısı.Rabbim gönlünüze göre versin inşallah.

Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tercihleri nasil yapmamiz gerekli ben bu tercihler konusunda bilgili diylim neye gore yapiliyor

Üye
    3806inc Avatarı

Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@MeçhulAdam sen benim baştan beri anlatmak istediğimi anlamisin tebrikler

@imdatusta sabret zamanı gelince anlatırım inşallah

Yasaklı Üye
    Eda Fatma Avatarı

Son Giriş
    14.11-2016
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@3806inc Zorsa bizede zor cerez gbi deyip sonra zor demendeki celiski benim lisede okumamsa biz ygs lys hazrlanirken kpss en fazla 1 hafta bakabildik sizlerin ise aylarnz vardı vakit ayıracak bence zorluk kolaylık diye bir sey yok herkes calstgı kadar yaptı emeginiz neyse karslgnı aldnz bunu tartsma konusu haline donusturcek degilim beni alakadarda etmez kimin ne yaptgı sizin tavrlarnz dalga gecer gbiydi bende tepkimi koydum bu kadar basit . Konusma bitmistir .

Üye
    seca Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OguzZ'

haklısın abim doğru söylüyorsun. Bende sıfır matla girdim sözelciyim aslında. Bende senin kadar yaptım hemen hemen. Ama o nete 70 puan gelirse unutalım memur olarak atanmayı falan. Orta öğretimden kaçla atanıyor onuda hiç bilmiyorum aslında. 95le falan atanıyorsa uğraşılmaz abim Ama 80 gibiyse uğraşılır Apar topar girdim sınava ilk girişim inş ilk girişte olur bir şeyler

Abi böyle şeyler yazmayın kendinizi üzmeyin. En büyük sınav diğer tarafta olacak dünyanın maddiyatına kapılmayın önemli olan maneviyattır. Benim sınava girdiğim yerde 40 yaşındaki adamlarda girmişti. Benden size tavsiye bir yıl bu sınava kafa kaldırmadan çalışırsanız 1.ciliğe oynarsınız açık ve net abicim. Ama çalışmadan girerseniz 5.sınıf sınavını bile kazanamassınız bu herkes için geçerli. Şimdiden başlasanız çalışmaya 1. oynarsınız abicim. Ben kazanamassam lys sınavından sonra unide kazansam bu sınavda birincilik için çalışacağım. Hayırlısı olsun bakalım umarım kimsenin kalbi kırılmaz

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234