Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Senin raporunda retardasyon yazıyorsa o alandan gireceksin bu konuda ben başka farklı bişey mi söyledim?Senin sınavına retardasyon olmayıp girenler olunca ağlama o vakit.Zaten burda retardasyon olup tek kişilik salonda girmeye çalışıp kopya peşinde koşan çakallar bile mevcutken ben boşa kürek sallıyom.Siz devam edin bu şekilde...

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu nedir ya..Ösym başvuru merkezine gidiyorum.Siz yanlış girmişsiniz sınav katogorsini..Benim hastalığım şizofreni,genelden girecekmişim diyorum,adam raporunda ne yazıyor diyor.Şizofreni yazıyor diyorum.Ne işaretli ruhsal duygusal mı yoksa zihinsel mi diyor? bende zihinsel işaretli ama,ösym şizofreniyi genelden sınava alıyormuş dedim.Aile ve sosyal plt bakanlığıyla görüştüm tahhüt belgesi genel.Siz yanlış katogori yapmışsınız,genel yapacağınıza zihinseli seçmişsiniz diyorum.Adam ben rapora bakarım.Raporda zihinsel yazıyor.Ben zihinsel girerim.Bakanlık tahhüt belgesini yanlış vermiş.Benimki doğru onlar düzeltsin diyor.Bakanlığı arıyorum,biz doğru verdik ösym yanlış girmiş onlar düzeltsin diyor.Allah bunların b...türlü..sinirlendim iyice.arkadaşım kim yanlış yaptıysa düzeltsin.Sinirlerim bozuldu 2 gündür.benim suçum ne..ne acayip insanlar bunlar ya.kendi sınavlarının yönetmeliğini bilmiyormu bunlar..benmi bileceğim.zaten ekpss ye ilk defa gireceğim.bakanlık biz doğru verdik belgeyi ösym merkezindeki yetkili yanlış girmiş diyor.ösym merkezinde ki başvuruyu alan Ercan beyi aradım.Ekpss başvuru evrakında adı ve soyadı yazıyor..ben raporunuza bakarak giriş yaptım.raporunuzda zihinsel yazıyor.bakanlık düzeltsin diyor.çok sinirliyim.aynı şeyleri terkrar tekrar yazdığımı fark ettim şimdi.Yemin ederim tırnak uçlarımı yiyiorum sinirden.kim hatalı.iki tarafta suçu birbirine atıyor.işlem yapmıyor.Ben ne yapayım?

Üye
    KaraŞahin88 Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba Gül hanım. benim ön kabul ve taahhüt belgemde zihinsel engelli yazdı görevli memur ısrarlarıma rağmen fakat osym merkezindeki memur anlayışlıydı ve ona sizin tarif ettiğiniz gibi yazdırmayı başardım. yani sürekli engel grubunda sınıflanamayan işaretli ve özel durumda da ruhsal duygusal işaretli. osym ninki geçerli olur değil mi?? teşekkür ederim

Üye
    denizrüyanaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Rüya Çeşminaz
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara / Turkey
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    27

Arkadaşlar zihinsel engellilerin soruları çok kolay ruhsal duygusal genelden giriyor soruları zor

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hakan26

Bende bu durumdan korkuyorum.Benim bilgilerim şu şekilde ;

Engelli Grubu (Sürekli)
    Tam Vücut Engel Oranı (%) 40
    Sınıflanamayan (%) 40
    Açıklama : atipik otızm

Özel Durumlar
    Yaygın Gelişimsel Bozukluk

Bende ne yapacağımı şaşırdım.Raporumda %40 apitik otizm zihinsel yazıyor.Ve bende zihinselden gireceğim sanırım onu bile çözemedim.Zihinsel mi sınıflanamayan mı genel mi nedir anlamadım.Yetkililer desen ilgi alaka sıfır.Bende bugün başvuru yaptım.Sonra olan biteni okuyunca kafam oldu çorba.Yarın öbür gün atamam iptal olur da dımdızlak ortada kalırsam diye korkuyorum.Daha kötüsü insanların hakkına girmekten hak yemekten korkuyorum kendimi geçtim.Öteki tarafta nasıl hesap veririz bunun vebalini nasıl öderiz o zaman bilinmez.Kimi sizin suçunuz yok diyor.Kimi var düzeltin onu diyor.At izi it izine karıştı diye bir tabir vardır ya hocam.Aynı o hesap işte.Nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlam veremiyorum.Kimse ben suçluyum demiyor.Her kafadan ayrı ses.Herkes topu bir birine atıyor.Ne yapalım abi o zaman sıkalım kendi kafamıza yatalım mezarımız da paşa paşa kurtulalım.Bu nedir böyle ya.Arap saçına döndü iş.Allah yardımcımız olsun ne diyeyim.

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Öyle yazdılar sa zaten genel olmuş sen de sorun yok sınıflanamayan genel oluyor

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Arıkan

Sınıflanamayan + Yaygın Gelişimsel Bozukluk benimki böyle diyor.Bu genel mi oluyor. Yoksa sınıflanamayan + ruhsal ve duygusal mı genel oluyor.Yoksa şöyle diyeyim ikisi de genele mi giriyor yani sınıflamayan işaretlendiyse karşısına ne gelirse gelsin hepsi genel mi oluyor.Biraz karışık yazdım ama idare edin.

@Arıkan siz başka şey diyorsunuz diğerleri başka şey diyor.Niye onların yaptığı hatayı biz düzeltiyoruz ki.Memurlarını kovsunlar o zaman.Her iki tarafta topu bir birine atıyor.Bunlara kalsa terör örgütü liderliğini de bize yüklerler o zaman böyle saçmalık mı var.Memur hata yapacak suçlusu ben olacağım.Oldu canım.Başka.Neresi burası vahşi batıda da mı yaşıyoruz.İyice sinirlendim bu gidişle başımı belaya sokabilirim.Bu insanlara yazık günah.Onları kendi yerime koyduğumda üzülüyorum ki kendileri kim bilir ne haldeler. @GND at izi it izine karıştı kardeşim her kafadan ayrı ses.Kim suçlu kim haklı kim haksız belli değil anasını satayım.Sorun çözülürse sonuçlarınızı paylaşırsanız sevinirim. @hakan26 sizde sorununuz çözüldüğünde sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim.Allah yardımcınız olsun işiniz zor.Umarım çözülür orta yol bulunur.Bende şaşırdım bu nedir ya.Ayrıca sizler adına da üzüntü duydum.Seri katil olmak için çok müsait bir ülkede yaşıyoruz bilmem farkında mısınız.Saçma sapan bir sistem ve o sistemin masum kurbanları.Ne güzel lan bu dünya.

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sınıflanamayan asıl genel oluyor digeri sadece ne olduğunu belirtmek için ösymnin hazırladığı şık çaktın sorun yok

Evet hepsi genel

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Arıkan eyvallah sağollasın teşekkür ederim.En azından bunu çözmüş olduk bak.Benimle aynı durumda olanlar da faydalanabilir bu cevabınızdan.Hakkımızda hayırlısı.

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim

Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖSYM ye dilekçe yazdım yarın postaya verecem zalımlar tüm umutlarımı hayallerimi yıktınız ...
    ne güzel bir umudum aşama sevincim vardı 5 ay sonra kesin atanırım diyordum şimdi Allah bilir kaç puan alırız ? ahh ulan ahh batsın bu dünya ...

Üye
    pnrsntrk Avatarı

Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    22:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ruhsal rahatsızlığı olan bipolar biri adalet bakanlığı yazabilir mi?

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@pnrsntrk

tabiki yazabilir..önemli olan sınavdan iyi bir puan almak ve atanmak..ha kurum kendi içinde farklı bir prosedür işletirse o ayrı tabi.

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

pekı benımraporuımda zıhınsel ısaretlı bırde ısıtme var benı nıye genelden alıyorlar bı yanlıslık olabılırmı aıle sosyalde basvurdum genel engelı yazıyordu gorevlıye sordum zıhınsel ısaretlı dedı o onemlı degıl

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hakan26 ve @GND sorununuz çözüldüğünde olan biteni paylaşıp bilgi verirseniz seviniriz.Aynı durumda olanlara da yardımcı olacaktır bu durum.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon