Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Arıkan

bende öyle mental felan bişey yazmıyor zaten daha önceki selerde görme engelliler grubundan girdim ..
    başvuru süresi bittimi ? bittiyse aile ve sosyal politikalar müdürlüğüne gitmeye gerek var mı ? direk dilekçe yazsam ÖSYM ye ?

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Başvuru 9 martta bitiyor direk ösym ye de yazabilirsiniz tabiki durumu izah eden bir dilekçe ile

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

madem dıyorsunuz yanlıslıkla zıhınsel olursa sınav ıptal olur pekı 2012 de bınlerce kısı zıhınsel olmadıgı halde ıhınselden alındılar nıye onların ısıne son verılmedı bence yanlıssınız benım raporumda ruhsal duygusal osym nın sıtesınde zıhınsel yzıyor

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben söylemiyorum ösym bimer başvurusu yapan arkadaşlara gönderdiği cevap 2012 de de böyle olanlar iptal edilmiş

Memurlar net forum da konuyu detaylı görebilirsiniz

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

yaw pekı benımde anlama guclugu yanlıs anlama ters anlama gıbı sırunlarım var nıe bana zıhınsel vermedıde okb depresyon vwerdı ya

Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ulan arkadaş herkes bişey söylüyor en doğru sağlıklı cevabı nerden alacaz biz ??? ağzı olan konuşuyor resmen ....

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş cuma günü ekpss başvurumu yaptım..önce aile ve sosyal polt bakanlığına gittim raporumu verdim,ordan bana evrak verdiler,aldığım evrakla ösym merkezine gittim..sınav başvurum yapıldı..ösym nin web sistesindende kontrol ettim..zihinsel işaretlenmiş..ben ne bakanlıkta nede ösym merkezinde ağzımı açıp tek kelime etmedim..zaten insanların beyanıyla değil sağlık kurulu raporuna bakıp başvuruyu yapıyorlar.Ben tek kelime etmedim..sonuç olarak ekpss ye zihinselden gireceğim..burdaki bazı arkadaşlar zihinselden değil genelden gireceksin diyorlar. ben başvurumu yaptım,hem bakanlıkta hemde ösym merkezinde memurlar zihinsel . işaretledi.açıkçası kimsenin hakkını yemek de olmaz.yine tereddüt içinde kaldım..ben sağlık kurulu raporlarımı verdim,köşede sandalyede oturdum.onlar işlemi tamamladı..o kadar..başvuru sürecinde hiç bir etki veya sözlü beyanım olmadı..benim engelim şizofreni.zihinsel den girmem doğrumu..eğer yanlış olsaydı sonuç olarak ösym deki memurlar başvuruyu yapıp zihinseli seçti.yanlış yapmazlardı herhalde dimi..net bilgiyi nasıl öğrenirim..

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Memurlar Heyet memuru değil sıradan hastane rapor ,heyet bilgileri olmayan ve raporun ön kısmında Zihinsel ve Ruhsal duygusal davranış bozuklukları Yazdığından Anlamadıkları için En önde yazan Zihinsel işaretliyorlar . Bu tamamen hatalı işlem , size de bu dogrumu diye imza attırılıyor sizde doğru olmadığını Yani Zeka ile alakalı bir durumunuzun olmadığını bile bile İmzalıyorsunuz İşte siz memurların konu ile ilgili bilği sahibi uzman olmayışından istifade ediyor yanıltıcı beyanı imzalayarak bu duruma ortak olup zihinsel guruptan basit sorulara muhatap olup genel engelli kategorisinden girenlerin ise önüne geçiyorsunuz ÖSYM ise şimdi zihinsel den girecek olanların Raporlarını Tek tek inceleyerek komisyon kurup yanıltıcı beyanda bulunanların sınavlarını iptal edecek taki kendileri dilekçe ile durumu bildirip düzeltirlerse sorun olmayacak

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iyide kardeşim benim sağlık kurulu raporumda zihinsel işaretli.rusal ve duygusal kısmıda var raporumda..rusal ve duygusal işaretli değil..zihinsel işaretli.. Anlatamıyorum galiba..benim sağlık kurulu raporumda zihinsel ve kronik,sürekli işaretli..duygusal ve psikolojik ruhsal işaretli değil..ayrıca adam bana birşeyde sormadı..raporunu ver dedi..verdim aldı baktı.fotokopisini çıkardı..şurayı imzalayın dedi..aldım imzaladım.ösym merkezine gittim..evrakı verdim..bilgisayardan işlem yaptı memur..3 tl başvuru ücreti ödeyeceksiniz dedi..ödedim,elime evrak verdi..zihinsel işaretliydi..ben ne ağzımı açtım ne bişey dedim..işlemi bakanlık ve ösym memurları yaptı..bi hata varsa bende değil onlarda..öyleyse onlar kendi memurlarını doğru düzgün eğitsinler..2 günde bir banalık ve ösym merkezimi dolaşacağım.tekrar söylüyorum raporumda ruhsal duygulsal veya psikolojik işaretli değil..zihinsel ( mental reterdaysyon ) ve kronik işaretli..

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hastane memurları da bilgisiz olabiliyor heyetin en son bitiminden sonra hatalı olarak arka kısmını zihinsel işaretliyor , oysa sizin tanınız duygusal ve ruhsaldır . Bunu sizde çok iyi bilirsiniz her yerde memur hatası var bu işler memurlara bırakılıyor doktormuş gibi Ha raporunuzda mental retardasyon yazıyorsa zihinselsin o zaman sorun yok

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Arıkan
    iyi ama şizofreni duygusal bir hastalık değildirki.

şizofreni diğer psikolojik hastalıklardan çok farlıkdır..depresyon veya okb gibi değildir.şizofreni tedavisi olmayan,beyinle ilgili çok ağır ilaçlar kullandığınız bir beyin hastalığıdır..psikolojik hastalıkları tedavi edebilirsiniz..ama şizofreniyi tedavi edemezsiniz.çünkü psikolojik değildir..beyinle ilgilidir..örnek vereyim; ilaç kullanmadan ve 5 ay hastanede yatmadan önce hergün ruhum bedenimden çıkıyor,geziyor ve sonra bedenime dönüyordu..olmayan kişilerle sohbet ediyordum..2 defa işyerimden hastaneye kaldırdılar bu kiminle konuşuyor diye..sonra işten çıkardılar o ayrı..demek istediğim şizofreni duygusal bir hastalık değil..öle depresyon okb gibi birşey değil..zihinle beyin kimyasıyla ilgili tedavisi olmayan bir hastalık..ayrıca kartal devlet hastanesindeki doktorum uzm.psikyatri doktoru levent bey zihinsel işaretletti raporu..bunu konuştum hatta raporu ilk aldığımda,,neden zihinsel işaretli delimiyim ben demiştim..o şizofreni zihinsel bir hastalık sen bunları takma,tedavine bak..düşünme bunları dedi...şimdi hadi hastanedeki memur yanıldı diyelim..koca uzm doktordamı yanıldı da zihinsel işaretletti..bence ortada bilgi kirliliği var..şizofreni hakkında bilginiz yok sanırım..

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım Şizofreni Ayrı Zihinsel ayrı siz ne mezunusunuz örnek en az lise zihinsel insan bu liseyi ancak ve ancak özel okulda zihinsel engelliler okulunda bitirebilir siz herşeyi anlıyorsunuz değilmi evet Zihinsel mental değerleri düşüktür zeka proplemi vardır . siz bilirsiniz yinede memurlar nette formu okuyun 2014 de 800 kişi haksız zihinsel kategorisinden girdiğinden sınavları iptal edilmiş yüksek puan alınca incelenmiş tabi bakmışlar zihinsel değil eee nasıl aldı bu puanı belli

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım,sonuç olarak benim raporumda zihinsel işaretli ve o işaretlemeyi ben değil..hastane heyeti yaptı.
    ekkpss de de zihinseli ben değil rapora bakıp ösym nin memurları zihinsel diye işaretledi.
    kaldıki,siz zihnin bir bütün olduğunu anlayamıyorsunuz.sizin olayları,durumları nesneleri ve sonuçları algılama ve yorumlama biçiminizle benimki çok farklı..örnek vereyim..sınavda bir soru var bu ak mı yoksa karamı diye..sorulan şey ak olsun..siz sizofreni değilseniz sorulan şey ak olduğu için ak diyorsunuz ama şizofreni olan kişi kara diyor..öyleyse bu adil mi? o sınavda ben kara diyeceğim ve kazanamayacağım..o yüzden sağlık kurulu zihinsel işaretliyor..çünkü beyin normal çalışmıyor.çünkü şizofreni ruhsal duygusal değil zihinsel bir hastalık.bunu anlamak bu kadar mı zor.neyse ekpss yi kazanamayan herkes , burda zihinselden giren şizofrenlere saldırıyor..oysaki işaretlemeyi yapan şizofrenin kendisi değil.zihinsel diye işaretleyen ösym memurları,bakanlık memurları ve hastane doktorları.ama en sonunda paparayı şizofren yiyo

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Bu zihinselden girme olayını cidden anlamıyorum.Farzedin bütün zihinselden girenler 90 çekip yerleşti ve memur oldu.Bu giren 5 bin kontenjanın hepside zihinsel engelli olsun.O zaman ülke ne duruma düşer?Adı üstünde retardasyon deniyor ve ona göre ilkokul soruları soruluyor.Siz hiç mi utanmıyorsunuz retardasyon denmeye?Ben millete görmem az kör olacağım demeye utanıyorum sesim kısılıyor engelliyim derken ,siz zeka geriliği var demeye utanmıyorsunuz?Hayret bişey yaw.Retardasyon olmadığı halde bunu kabul eden kişi zaten aşmıştır ona helal olsun demek düşer bize.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @zendark

valla sizin kafanız sorunlu çalışıyorsa ben ne yapabilirim?
    benim sağlık kurulu raporumda mental reterdasyon işaretli.
    bir hata varsa o raporu veren doktorlar ve heyet,zihinsel işaretleyen ösym merkezindeki memur ve evrakı zihinsel yazıp veren bakanlık memuru utansın.ben neden utanıyorum..sağlık kurulu raporuna mental reterdayson yazan,zihinsel işaretleyen ve bütün ekss işlemlerinde zihinsel giren ben miyim? utanması gerekn ben değilim..böyle abuk subuk bir yorum yaptığın için sensin

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon