Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asli_zehra Avatarı

Gerçek Adı
    Zehra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hocam 2015 yılında ekpss puanıyla mı başvuru yapıp yerleşemediniz.. Çok üzüldüm böyle bir engel olduğu için.. Birlikte bi saat verin o saatte bimere yazalım tweet atalım millet vekiline yazalım ankara MEB öğretmen yetiştirme ye yazalım bugün akşam başlatalım herkes facede ki gruptan takip etsin

Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

https://m.facebook.com/home.php?hrc=...35353170172901

Yukarıda verdim linki guruba dahil olun arkadaşlar birlikte ortak kararlar alıp etkinlikler düzenliyelim. İnanın bizden haberdar bile değillerdir sesimizi duyurursak birşeyler yapabiliriz. Yazık onca emeğimize beklemekle olmaz.

Üye
    metinisa Avatarı

Gerçek Adı
    Metin TAÇOL
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Arkadaşlar,
    İlgili birimlere gönderilmek üzere bir metin hazırladım. Önerisi düzeltmesi olan varsa lütfen yardım etsin..

Sayın Yetkili,
    Bizler işletme fakültesi mezunu olup pedagojik formasyonu olan muhasebe ve pazarlama öğretmenleriyiz. Engelli öğretmen alımlarında puan üstünlüğüne göre atanmamız gerekirken 2.Kontenjan olarak değerlendirildiğimiz için başvurumuz dikkate dahi alınmıyor. 50-60 lı puanla atama yapılıyor bizler 100 puan dahi almış olsak atanamıyoruz. Bu haksız bir durum. Sınavlar herkesin eşit şartlarda yarıştığı ortamlardır. 2015 Aralık engelli öğretmen atamasında Sayın Milli Eğitim Bakanımız tüm engelli öğretmen başvurularının atanacağını duyurmasına rağmen bizlerin başvurusu dikkate alınmadığından atama yapılmadı. Diğer branşlarda norm fazlası olduğu halde yine de atanıyor. Muhasebe öğretmen adaylarına neden dışlanıyor. Atamada puan sıralaması esas değil mi?
    Aynı durumların ileri ki atamalarda da yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını, bizlere de kontenjan açılması, engelli kişilere atamada da engel çıkarılmamasını için gerekli işlemlerin yapılmasını talep etmekteyiz.

Üye
    emlfrkn Avatarı

Gerçek Adı
    emel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hakkıyla okuyan kimse kolay okumuyor, helede biz engelliler için hayat çok zor bir hal alıyor. Gece gündüz çalışıp kazanabildigim bölüm öğretmenlik! bizim 4 yıl boyunca gördüğümüz zar zor vize finallere hazırlandığımız, geçmeye çalıştığımız dersleri formasyon adı altında 6 ayda alıyorsunuz sonrada bizden bilgili olduğunuzu savunuyorsunuz yapmayın Allah aşkına!!

Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@emlfrkn

Engelli bir bireysiniz gidip kpss ile atanmayıp kolaya kaçarak ekpss ile atabinıyorsunuz biri laf ettimide dezavantajlıyım ben diyebiliyorsunuz. başka bir engelli kolaylık istediğinde höt pöt kesiliyorsunuz hemen. Kaçınız odtü mezunu kaçınız boğaz içi mezunu gidip aöfyen beter okullarda okuyun sonra ben okadar okudum deyin. Bu başlık sizin günilete rapmen mücadele başlığıdır. Buraya yazmak zorundamısımız siz böyle yazınca hakkından birinin vazgeçeceğinimi sanıyorsunuz? Herkes atansın diyoruz sana size zararı ne ?

Üye
    emlfrkn Avatarı

Gerçek Adı
    emel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Enginsar
    Bizde istiyoruz herkes atansın ama formasyon alanda benden öncelikli gibi davranmasın bunu anlatmaya çalışıyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12