Sayfa 4 / 17 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 254 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @lakoste oturdugun yere cıktıysa tayinin evrakları teslimden 10-15 gün sonra başlarsın. İşe başlama tarihiniz gideceğiniz okul veya kurum neresi ise ordan işe başlama yazısını alıp maaş birimine teslim ettiğiniz gün olacak. Yani 1-2 gün önce bile çıkışınızı alsanız olur. Zaten iş yeri geriye dönük olarak çıkış yapabiliyor. @kobra3452 çocuk yardımı almıyorum. Eş yardımı ve 1. derece vergi indirimi ile beraber 2170 tl alıyorum. Ocak itibari ile 2360 olacak..

Üye
    furkankuzu Avatarı

Gerçek Adı
    furkan
    Son Giriş
    18.02-2017
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam bir soru sormak istiyorum.Ben çalışacağım yeri yaşadığım yere taşımak için dilekçe verdim, şimdi istedikleri belgeleri vermek için dilekçeye cevap verilmesini mi bekleyeceğim? Zira benden hiç bir şey istemediler dilekçe dışında.Cevaplarsa sevinirim iyi günler.

Üye
    mtunc52 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Tunç
    Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm, ne iş yapıyorsunuz yani netür işler yaptırıyorlar.

Üye
    kobra3452 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul/bağcılar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar benide manisaya atamışlardı orduyu istedim dilekçe yaz gönderdediler gönderdim,bu günde ordu ilmillieğitim müdürlüğünden aradılar ay sonuna kadar evraklarınızı getirin ve imzanızı atın dediler.

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    22

@mtunc52 engel durumuna göre yaptıracakları işler değişir. Senin engel durumun nedir kardeşim onu söyle ona göre cevap verelim..

Üye
    kobra3452 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/bağcılar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ankiloz,benim sağ ve sol elimde parmak eksikliği var, yani iki elimde 4 tane parmak var,sence ne tür işte çalıştırırlar.

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    22

@kobra3452 gittiğin yerdeki amir'in inisiyatifine kalmış kardeşim. Kadro hizmetli olduğu için o kadronun yapması gereken işleri de verebilirler, masabaşı bir iş de verebilirler. Öncelikli olarak sana hizmetlinin yapması gereken işler vermeye kalkacaklar. Bunlar nedir? Tabi ki en başta temizlik. Sonra da kırık dökük tamiratı falan, çay getir boş götür işleri gibi şeyler. Bunları yapabiliyorsan yap, gocunma sakın. Sonuçta kadronun gerektirdiği işler bunlar. Bu sadece senin için geçerli değil tabi ki. Bu kadroya atanan herkes için geçerli..
    Haa şöyle birşey de var, bakarlar bilgisayar bilgin çok güzeldir senin gibi bir elemana da ihtiyaç vardır o zaman otur kardeş sen bu işi yap derler memur kadrosunun yaptığı genel idari işler verirler.
    Ben ilk başladığım gün temizlik yaptırmaya kalktılar, bende Ankilozan spondilit, reaktif artrit, diyabet, tansiyon, kolestrol ve astım var. Baktım yaptığım iş benim rahatsızlıklarımı ve ağrılarımı arttırdı, çıktım müdürün yanına hocam ben bu işleri yapamam bende şu şu şu rahatsızlıklar var dedim. Oğlum zorlandığın yerde otur yapma dedi, bende hocam diğer arkadaşlar çalışacak ben oturcam vicdanen rahatsız olurum dedim. Az çok bilgisayar bilgim var idari işlerde daha faydalı olurum bana burda bir iş verin onu yapayım dedim. O zamanlarda okulda vhki bir abi vardı. Müdür bana boş masamız yok nerde görev veriyim falan dedi ama ben ısrar edince o zaman otur abinin yanına sana işi göstersin yarın öbür gün giderse sen yaparsın onun yaptığı işi dedi. O abim orda görevlendirme ile duruyordu yani kadrosu başka okuldaydı ama bizim okulda görev yapıyordu. Bana 3 gün işi gösterdi sonra 1 aylık izne çıktı. Onun yokluğunda da ben kendimi biraz geliştirdim. İzinden geldi bir ay sonra da görevlendirmesi bitti ve gitti. Normal şartlarda kalırdı, müdür de kal falan dedi ama o gitmekte ısrar etti. Bana, ben burda kalırsam seni oturtmazlar buraya, rahatsızlıkların var senin burda oturman lazım dedi. Allah razı olsun hem işi öğretti hem de bana böyle bir iyilik yaptı. Müdürümden de Allah razı olsun hem o hem de yardımları bana sürekli kolaylık gösterdiler. Tabi bende elimden geleni yapıyorum. Şuan benim orda yaptığım işi normal memur yapamaz, vhki olması lazım.. yani şuan çok şükür bir sıkıntım yok. İdari kadro ile de, öğretmenler ile de aram iyi.
    Size tavsiyem şu, bunu daha önce de yazdım. Hakkınızı sonuna kadar arayın, yapabileceğiniz işlerden kaçmayın yapın, yapamayacağınız bir iş verirlerse de uygun bir dille dik durarak ama dikleşmeden meramınızı anlatın.
    Rabbim karşınıza anlayışlı idareciler çıkarsın. Anlayışsız biri çıkarsa işiniz gerçekten zor olur. Ben hep dua ettim, Allah'ım karşıma hayırlı insanlar çıkar dedim çok şükür öyle insanlar ile karşılaştım. Siz de dua edin ve Allah'tan hayırlısını isteyin..

Üye
    kobra3452 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/bağcılar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ankiloz,allah razı olsun o insanlardan sana yardımcı olmuşlar,inşallah allah bizim karşımızada böyle insanlar çıkarır.desene işimiz şansa kaldı

Üye
    mtunc52 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Tunç
    Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ortopedik engelliyim, ama değnek kullanmıyorum.

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    22

@kobra3452 şans demeyelim de, nasip diyelim biz ona kardeş..

@mtunc52 ortopedikten kastın nedir muhammed kardeşim..

Üye
    RigeL Avatarı

Gerçek Adı
    erhan yılmaz
    Son Giriş
    05.09-2016
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mebde dilekçe hakkını kullanan arkadaşlar bir netice aldınızmı acaba ben aradıgımda en son onay aşamasında dediler acaba bir fikri olan arkadaşlar ilerleme falan olduysa yazabilirmi süreç nasıl

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Meb e evraklarımı teslim ettim başka ilden yaşadığım ile tayin için başvurmuştum. bulunduğum ilin il milli eğitim müdürlüğüne gittim işe giriş için gerekli tüm evraklarıda aldılar forum vs. doldurdum kurula gideceğini belirttiler atanmak istediğim ilçeyi vs. belirttiğim bir dilekçe doldurdum dosyamın istediğim ilçeye gideceğini söylediler bundan sonra telefonlamı ararlar nasıl ulaşırlar işe başlama süreci nasıl işler arkadaşlar??? cevaplarınızı bekliyorum teşekürler.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

@sputnik evraklarınızı teslim ettiyseniz gitmek istediğiniz il/ilçe'den sizi kararnameniz onlara ulaşınca arayacaklardır. Süreç kısaca şu şekilde işler, formu doldurup evraklarınızı teslim ettiyseniz sizinle beraber atanan aynı ildeki engellilerin de evrakları toplanır hepsi birlikte bakanlığa gönderilir, bakanlık gitmek istediğiniz ilde göreve başlatılmanız için kararnamenizi hazırlar onaylar ve o ile gönderir sonrasında da sizi ararlar.

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

@Life teşekürler.

Üye
    RigeL Avatarı

Gerçek Adı
    erhan yılmaz
    Son Giriş
    05.09-2016
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benimki niğdeye çıktı ben adana istedim dilekçemi gönderdim ve niğdeyi aradım onay aşamasında dediler adana il milli eğitime gitmedim hiç ama orası onay aşamasında dedikleri için ne yapmam lazım

bu hafta belli olur sanırım niğde beni ararmı acaba hani dilekçeniz onaylandı adana ya basvurun gibi mesela yoksa benımmmi aramam lazım

Sayfa 4 / 17 İlkİlk 1234567814 ... SonSon