Sayfa 3 / 27 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 397 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sinemberilozdemir Avatarı

Gerçek Adı
    Sinem Özdemir
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Erdalakbay bende onu soracaktim bu ilk atamam benimde boyle bi durumum var otobusle bir saat bir bucuk saat surecek yakinima aldiramaz miyim?

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sinemberilozdemir Mesajı Gör
    Erdalakbay bende onu soracaktim bu ilk atamam benimde boyle bi durumum var otobusle bir saat bir bucuk saat surecek yakinima aldiramaz miyim?
    Arayip ankaradan bilgi al bi kerelik hakkimiz var normalde ama gitmeden uygularlarmi bilmem.

Üye

Gerçek Adı
    Sinem Özdemir
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir de bi konuda okumustum galiba evraklari ankaraya mi goturecegiz yoksa ben mi yanlis anladim?

Üye
    meslekliselim Avatarı

Son Giriş
    18.12-2015
    Saat
    10:45
    Yaşadığı Yer
    bi dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erdal akbay hayırlı olsun hizmetliden memurluğa geçtin...bir şer soracagım ben izmir meb atandım lakin çok uzak bir kentte yaşıyorum.bulunduğum kentte başlatırlar mı raporum %42. 2013 yılında aldım sürekli ..izmiri aradım haftaya isimler gelecek dediler prosedürde bilgi versen sana zahmet olmasa ,maaş ne olur eşimde memur

Üye
    themust Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BEYAZ
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    RİZE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Süreç şu şekilde işliyor. Tercihler açıklandıktan sonra atamanız yapılan kurumun bakanlık sitesinde sürekli takipte bulunun, Sizden istenen evrekları siteden duyuracaklardır. Evrakları ptt ile iadeli taahütlü şekilde kurumunuzun bakanlığına göndereceksiniz. Adres bilgileri siteden açıklanacaktır. Tahmini olarak Tercih sonuçları açıklandıktan sonra takriben 4 ila 7 ay arasında bir zamanda göreve başlama süreniz sürebilmektedir. Bu durumda atanan arkadaşlar nekadar heyecanlı ve aceleci olmak isteselerde sabırlı olmakta fayda var. Gel gelelim görev meselesine Şahsım olarak 2012 yılındaki yapılan ömss sınavında ilk tercihlerde KYK'da Teknisyen yardımcısı olarak atandım. tekerlekli sandalyeye bağlı ortopedik engelliyim. Normalde teknik işlerle ilgilenmem gerekiyor fakat idarede görev alıyorum Bilgisayar başında sistem kayıt işlemleri ve pc ile ilgili bütün teknik yapabileceğim işleri yapıyorum. Gönlünüz rahat olsun size kimse yapmayacağınız işi yaptıramaz. Kurumunuzun yer değişikliğiyle ilgili müdahalede bulunmak istiyorsanız muhakkak göreve başlama yazınız gelmeden bakanlıktan müdahalede bulunmanız gerekmektedir. (Dayınız varsa yardımcı olsun) göreve başlama yazınız geldikten sonra dosyanızı aldıramazsanız da yapabileceğiniz en kötü ihtimal. Sağlam bir gerekçeye dayalı ile bakanlığa dilekçe yazmanız size yakın olan kuruma görevlendirmeniz'in yapılmasını istemeniz olacaktır. Yeni göreviniz hayırlı olsun iş hayatınızda başarılar diliyorum.. Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Üye

Gerçek Adı
    Sinem Özdemir
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

themust cok tesekkur ederim. O sekilde yapacagim. Arayip konusacagim cok tesekkurler yardiminiz icin. Bi kac bos konusan temizlik isini nasil yapacaksin gibi konussa da aldirmiyorum bilgisayar sertifikam var fransizca sertifikam var illaki masa basi bi is bulurum.

Üye
    veys0 Avatarı

Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: themust Mesajı Gör
    Süreç şu şekilde işliyor. Tercihler açıklandıktan sonra atamanız yapılan kurumun bakanlık sitesinde sürekli takipte bulunun, Sizden istenen evrekları siteden duyuracaklardır. Evrakları ptt ile iadeli taahütlü şekilde kurumunuzun bakanlığına göndereceksiniz. Adres bilgileri siteden açıklanacaktır. Tahmini olarak Tercih sonuçları açıklandıktan sonra takriben 4 ila 7 ay arasında bir zamanda göreve başlama süreniz sürebilmektedir. Bu durumda atanan arkadaşlar nekadar heyecanlı ve aceleci olmak isteselerde sabırlı olmakta fayda var. Gel gelelim görev meselesine Şahsım olarak 2012 yılındaki yapılan ömss sınavında ilk tercihlerde KYK'da Teknisyen yardımcısı olarak atandım. tekerlekli sandalyeye bağlı ortopedik engelliyim. Normalde teknik işlerle ilgilenmem gerekiyor fakat idarede görev alıyorum Bilgisayar başında sistem kayıt işlemleri ve pc ile ilgili bütün teknik yapabileceğim işleri yapıyorum. Gönlünüz rahat olsun size kimse yapmayacağınız işi yaptıramaz. Kurumunuzun yer değişikliğiyle ilgili müdahalede bulunmak istiyorsanız muhakkak göreve başlama yazınız gelmeden bakanlıktan müdahalede bulunmanız gerekmektedir. (Dayınız varsa yardımcı olsun) göreve başlama yazınız geldikten sonra dosyanızı aldıramazsanız da yapabileceğiniz en kötü ihtimal. Sağlam bir gerekçeye dayalı ile bakanlığa dilekçe yazmanız size yakın olan kuruma görevlendirmeniz'in yapılmasını istemeniz olacaktır. Yeni göreviniz hayırlı olsun iş hayatınızda başarılar diliyorum.. Umarım yardımcı olabilmişimdir...
    Arkadaşım açıklamaların çok yararlı teşekkür ederim. Benim bir sorum olacak, ben 2004 ten bu yana adana Balacalı hastanesinde kronik böbrek yetmezliği tedavisi 7 sene civarı gördüm, 2011 de böbrek nakli oldum şu an nakilliyim %70 raporum var, çanakkale adalet bakanlığına atandım şu an Çanakkale'de organ nakil bölümü var mı bilmiyorum veya nefrolojisi ne durumda bilgim yok ve bizim ilaç düzeyi diye bir tahlilimiz var her yer yapmıyor. Ola ki Çanakkale'de bu imkanlar yok diyelim ben asalet almadan adana ya geri dönme şansım var mı ? Bilgini aktarırsan memnun olurum.

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@asdqwe111

hayırlısı olsun ben 2016 da ilk kez sınava gireceğim araştırıyordum da lisans maliye mezunuyum bakalım inşallah olur korkuyorum bu sınav ilk ve son şans gibi bişey benim için

Üye
    furkankuzu Avatarı

Gerçek Adı
    furkan
    Son Giriş
    18.02-2017
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben de kazandım ama bir sorum olacak.Askerlikle ilişkinizin olamaması gerekiyor diye bir şey okudum ama daha muhayene olmadım.(askere gitme ihtimalim yok) Bu sorun oluşturur mu? Oluşturursa ne yapmam gerekiyor.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Yok kardesim memur olmanin sarti askerlik bitirmek degil.

Üye
    Spirinc Avatarı

Gerçek Adı
    Spirinc
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankara Merkez Adalet Bakanlığını Kazanan Arkadaşlar Bu forumda varsa bana mesaj atsın beraber hareket edelim.

Üye
    kobra3452 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul/bağcılar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yer,değiştirmek bakanlığı aramamız gerekiyorya bu hangi bakanlık ,çalışma bakanlığımı

Üye
    Bozkurt_032 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    28.01-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bildiğiniz gibi adalet Bakanlığı için güvenlik tahkikatı meselesi var. Bu tahkikat Olumsuz sonuçlanır mı yada olumsuz sonuçlanması için neler olması lazım bilginiz var mı. Bir de istanbul merkez kazanan arkadaşlar varsa iletişime geçebilirler ortak hareket edebiliriz

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@keremsa

Merhaba arkadaşım... Raporunu 2004 yılında almışsın, sanırım 2011'de ki yasayı duymadın? 2011'de tüm raporlar yenilenecektir diye bir yasa geldi. Kurum senden tabii ki yeni rapor isteyecek çünkü raporun eski (!) Atama yazıları Ösym'den Devlet Personel Başkanlığına, oradan da çalışacağımız kuruma gidecek. Kurum da atama yazısını bizim adreslerimize taahhütlü olarak gönderecek. Şehir dışından atama olacak arkadaşlar için atama yazısı elimize ulaştığı gün itibariyle 15gün süremiz olacak. Velhasıl önünde epey bir zaman var, bence ilk heyet gününde hastaneye git ve raporunu yenilettir. Sonradan bunlarla uğraşmak senin için daha zor olur

Üye
    memolikk Avatarı

Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adalet bakanlığı hizmetli istanbul anadolu burası kartal adliyesimi oluyor
    birde maaşları ve sosyal başka ne gibi hakları vardır
    özeli bırakıp gitmeye değermi aynı maaşı alıyorsanız

Sayfa 3 / 27 İlkİlk 123456713 ... SonSon