Sayfa 26 / 27 İlkİlk ... 16222324252627 SonSon
Toplam 397 mesajın 376-390 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blackandwhite Avatarı

Son Giriş
    01.06-2016
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Daisuke nereye atanmıştın,aslında reddedilmez süreç uzar kaç ay olmuştu atanalı ve memur adaymısın kardeş,

Üye
    Daisuke Avatarı

Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@blackandwhite

Artvine atandım. Adayım .
    Reddedilmemiş. muvafakat vermiyoruz diyip Ankara'ya göndermişler yazıyı , yanlış anlamışız. yani. Nıhai sonuç değilmiş henüz.
    Buranın komisyon başkanıyla görüştüm tayin alanlar dahil hiç kimseye verilmemiş şimdiye kadar muvafakat
    15 gün önce iş başı yaptım . halen adliyedeyim , icra dairede.

Üye
    GiNGeRSNapS Avatarı

Son Giriş
    22.08-2016
    Saat
    22:52
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ufak bir tecrübe aktarayim;
    Arkadaslar ben hizmetli olarak adana adliyesi ne atandım. yaz kıyafet uygulaması olmasına rağmen ilk hafta sürekli takım elbise ile gittim ilk izlenim çok önemli. kendi çapımda q klavye bilgim olduğunu görüştüğümüz herkese söyledim. ve hizmetli olmama rağmen zabıt katibinin yetkisinde görev verildi uyap şifresi alındı.on buroda tevzi işlemleri gerceklestiriyorum.sınıfınız ne olursa olsun birakacaginiz izlenim ve kuracaginiz dialog çok önemli arkadaşlar.

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ilk izlenim diyaloglar gerckten de onemli.birde bilgisayar kullanimi

Üye
    Daisuke Avatarı

Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tayin talebim gerçekleşti arkadaşlar. Ankara Batı Adliyesine nakil oluyorum.
    Darısı bekleyen tüm arkadaşların başına

Üye
    Smilemisty Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    4

@Daisuke

Göreve başlamsdan mı aldırdın tayinini kardeşim? Hayırlı olsun inşallah.

Üye
    Daisuke Avatarı

Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Smilemisty

Teşekkürler
    Başladım , 20 gündür Artvindeyim . İlk geldiğim gün dilekçemi verdim , bugün de atama yazım geldi

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    43

@GiNGeRSNapS q klavye bilgisi ne demek kardeşim ? Bilgisayar sertifikan falan var mı ? yoksa sadece bilgisayardan mı anlıyorsun ?

Üye
    priya Avatarı

Gerçek Adı
    hicret
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar 3 aydır iş başı yapmış bulunmaktayım ilçede çalışıyorum tayin hakkımı kullanacam da dilekçe mi dirakmerkez komisyona mı yollayacam yoksa şuan çalışmakta bulunduğum icra müdürüne onaylatmam lazım mı, müdür pek onaylayacak gibi değil baştan belli etti bunu, ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz??

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar hepinize hayırlı olsun hizmetli olarak atanan arkadaslar agır engelli raporlu yada tekerlekli sandalyeye sahipseniz sizlere elbette getir götür işi yaptırmazlar herkesin durumuna göre iş verilir. üzülerek söylemek zorundayım görevde yükselme sınavı diye bir sey yoktur olsa bile sadece 1 yada 2 kişi alırlar onlarda kimin olduğu bellidir.

sinemberilozdemir kardeşim öyle ben tekerlekli sandalyedeyim orası olursa zorlanırım vb seyler memurlukta olmaz sizin bir yerden baska bır yere atanmamız ıcın en az 2 yıl o kurumda çalışmış olmanız gerekli sizin için en guzel yoL kuruma yakın bir yerde ev tutmak olacaktır.öteki türlü inanın zor olur bilgilerinize

Diğer arkadaslarım ise atandıkları yeri arasınlar ne zaman başvurabiliriz diye sorsunlar zaten komisyon toplanır ve sizi ararlar o zaman da görevinize başlarsınız

amirler bu konuya pek sıcak bakmazlar o yuzden siz kurumunuza bağlı atama ve tayin birimini arayarak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğreniniz

selam kardeşim benden sana tavsiye sen sadece sana verileni yap ben şunu biliyorum ben bunu biliyorum deyip atlama herşeye takım elbise olayı falanda hikaye mesai arkadasların nasıl giyiniyorsa sende o şekilde giyin. zabıt katipliğinde şifre falan vermişler iyi güzelde bu sana extra yük getircektir.( bir kaç ay sonra görüceksin)

güzel kardeşim telefonda senı aradılar mı sen 15 gün içinde görev yerinde olup işe başlaman gerekir sakın ola bak kurumda şunu biliyorum bunu biliyorum deme ilerde hepsi sana kalır

mrb sinem sen benım kanaatimce santralde goreve baslarsın memur olsaydın bılgısayarın olurdu bilgisayar sertifikası işe yaramıyor santralde otur keyfine bak evrak işine bulaşma hayırlı olsun

Üye
    priya Avatarı

Gerçek Adı
    hicret
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

komisyon dilekçenizi verebilirsiniz demişti ama müdürün onayını alıp almam konusunda birşey demediler.ben müdürden habersiz kendim fiziki olarak dilekçemi yollamayı düşünüyorum . uygun olur mu ki ?

Üye
    merkez Avatarı

Son Giriş
    22.04-2017
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım yeni bir gelismmi Ataman hayırlı olsun kaç puanla mezuniyetin orta ögretim mi size hayırlı olsun banada yardimci olur musun bu yıl girdik önümüzdeki ay tercih inşallah hoşçakal

Üye
    Daisuke Avatarı

Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@priya

Ben atama onayını aldım Ankara'ya döndüm bu hafta. Siralamayi anlatmaya calisayim.Önce yazı işleri mudurunuzle gorusun. Yanında çalıştığınız adamın sizi gondermiyorum deme hakkı yok.
    İlçede çalışıyorsanız , merkez komisyona dilekçe gidecek. Dilekceniz Yazılacak , yazı işleri Muduru imzalayacak , savcıya imzalatilacak , uyapa tarandiktan sonra bitti. Bende ilçede icrada çalıştım , dediğim gibi kimseden izin almadim. Muhtemelen merkez komisyon muvafakat vermeyecek. Olumsuz gorus bildirecektir. Ama hikaye , kararı verecek olan Ankara. 15 gün ilçeden ile karar suresi , 15 gün oradan Ankaraya.

Üye
    priya Avatarı

Gerçek Adı
    hicret
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Daisuke

hayırlı olsun inşallah. bende ilçedeyim hemde icrada , ama şuan adliyeden bağımsız olarak hükümet konağındayız. verdiğiniz bilgiler için çok teşekkur ederim. çok yardımcı oldunuz . şuan temmuz atamasını bekliyorum teknik kadrom açılırsa geçmek için eğer açılmasa tayin hakkımı isteyecem nasıl bir yol izlemem gerektiğikonusunda hiçbir fikrim yoktu sağolun.. tekrar teşekkür ederim..

Üye
    Daisuke Avatarı

Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @priya Yanliz bu söylediklerim su şartlarda geçerli ; Ekpss ile lise düzeyinde engelli memur olarak atandim. Atama yönetmeliğindeki Ek 1 maddeye dayanarak ilk tayin hakkimi istedim. Ek kadro , ilave atama gibi durumlarda yönetmelik değişirse , buna göre hareket edin , yanlış yönlendirmiş olmayayim.

Sayfa 26 / 27 İlkİlk ... 16222324252627 SonSon