Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nur çakır Avatarı

Son Giriş
    24.01-2017
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamun aleyküm bende kuran kursu ogreticiligi istiyorum raporum devlet hastanesinden duyduğuma gore diyanet eğitim araştırmadan istiyormuş raporları bu doğru mudur acaba? Birde diyanet bayan vhki alıyor mu? Bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim...

Üye
    fatma1071 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ........
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    9

Aynen büyüklerime sordum o kurum kabul edip etmemesine bakar ora ister rapor dediler

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    75

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @nur çakır ve @fatma1071 Arkadaşlar, Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik"in yürürlüğe konulması; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 26/6/2014 tarihli ve 3160 sayılı yazısı üzerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 2 nci ve 72 nci maddelerine göre, Bakanlar Kurulu'nca 30/6/2014 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Diyanet ve Meb bu yönetmeliğe göre memurların raporların eğitim ve araştırma hastanesinden ve üniversite hastanelerinden alınmasını istiyor. Bunu tayinler için istiyorlar atanmak için değil, mesela meb memurların tayini için böyle bir uygulamaya gitmezken engelli öğretmenler için eğitim ve araştırma hastanesi ile üniversite hastanelerinden alınan rapor istiyor. Sizler daha ekpss'ye başvurmadınız başvuruda bu raporların istenmeyeceği kesin ancak ilerde zaten ihtiyaç olacak derseniz en kısa sürede eğitim ve araştırma hastanesi ya da üniversite hastanesine başvurarak engel oranınızın tespiti ve çalışıp çalışamadığınız alanların da işaretlendiği bir rapor için başvurmanız yararınıza olacaktır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12