Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 55 mesajın 46-55 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 2014 ekpss sınavında 2. atamada atanan bir arkadaşım var istifa etmiş 3. atama da tekrar tercih yapabilirmiyim diye soruyor 1 ocak 2016 da istifa edeli 6 ay olacakmış bilgisi olan varmı?

Üye
    Danua. Avatarı

Son Giriş
    30.09-2017
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Atanıp istifa edenler yeniden tercih yapabiliyorlar mı ?

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bende bilmiyorum işte 2014 sınavında atanıp istifa eden bir arkadaşım var onun için sordum 3. atamada tekrar tercih yapabilirmiyim diye soruyor

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaw 2012 ye kadar bole bı alımmı vardı bırazcıkdaha genıs bakın hangı ulkede war boyle bı toplu engellı personel alımı akp bızı adam yerıne koydu daha memnnunıyetsızlık yapoyosunuz ne deyımm

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hükümet propagandası yapmadan açın da az Avrupa ülkelerine bakın.
    Örnek olarak İsveç. Arama motorundan yaklaşık 3 saniye tutan bir arama sonrasında gelen link:
    Engelsiz İsveç'ten Ne Öğrenebiliriz? - Nilay Vardar - bianet

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özellikle genıs bakın dıe yazdım yıne bakmadan yazmıssınız at gozluguye bakmayın genıs bakıp yorum yapın ıswec dedıgın ulkenın nufusu 10 mılyon bızım ıstanbul kadar bızım ulkemızın nufusu 80 mılyon adamların nufusu kadar bızım engellı sayımız var artı hukumet propagandası hıc aklıma gelmedı ama senın ıcın yapayım iswecde teror orgutu varmı birader veya yanındakı komsu ulkelerden bırınde sawas varmı sınırlarına dayanmıs yada sen vatansız kalsan ısvec senı sıgınmacı olarak alırmı almaz bak guzel ulkemde terorr var surıyeden sıgınmacılar var pkk var ve bunların arasında adam toplu bı sekılde engellı personel alıyo bızlerı adam yerıne koyyo sen dıonkı hukumet probagansaı yapıyosunuz dıosun varmıydı daha once adam yerıne koyan warsa ewet de yksa hayır de cevap olarak konu uzamasın

Üye
    stormaxi Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    bartin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili ali 711;
    Gokhan_ arkadasimiz mevcut iktidara karsi olumsuz anlamda hassaiyeti olan bir arkadasimiz.
    Ona saygi duyuyoruz.
    Fakat bunca engelli arkadasimiz bu iktidara yaptiklarindan dolayi minnet duyarken gokhan arkadasimizin bu sekilde davranmasi beni sasirtmiyorda degil.

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım abı ısvecı ornek gosterıyo bende ona sasırıyorum bak onceden buralar dolar tasrdı sımdı eskısı gıbı degıl benım cewremde kuradan atanan 15 kısı var sınawa gırıp atanan 70 80 kısı var kırıkkalede herkes allah razı olsun dıo elimizdeki hukumetı boklamak yerıne bımere ısteklerımızı yazalım daha ıyı

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tümevarım yapamıyorsanız yardımcı olayım:
    "akp bızı adam yerıne koydu" cümlesi hedef olarak doğrudan bir parti gösterilen siyasi parti propagandasıdır.
    "
    Avrupa ülkelerine bakın" sözüm ile asıl " Etrafınızdaki uygulamalara bakın, kaba ve sizin tabirinizle (galiba ikisi de aynı anlam) At gözlüklerini çıkarın diyen benim ki böyle bir cümleyi ima bile etmem, saygımdan kimseye kusur etmem.
    "Nüfus", nüfustan gidecekseniz açın o halde ABD ye bakın, Almanya'ya bakın. Ben bakın desem de siz ne de olsa bildiğinizi okuyacaksınız. Şanlı tarihi ile övünen bir millet daha dün kurulan bir devletin (ABD), Birinci Dünya Savaşı'nda beraber kaybettiği bir devletin (Almanya) nasıl gerisinde kalır anlamıyorum diyeceğim de anlıyorum aslında. Sorun "halkta".
    "Doğru" yapmak ile "Gerekeni" yapmak arasında fark vardır;
    Size gelince @stormaxi benim hassasiyetim mevcut hükümetten daha çok mevcut hükümeti alternatifsiz bırakan muhalefete karşı. Sistemin baki olması için en mantıklı ve olması gereken seçim sonucu oldu, bu konuda bir şey demiyorum. Ben Allah size ve bana ömür verirse 2016 EKpss ardından daha net cevaplarımı vereceğim.
    Bu arada biz Türk halkı olarak bazı kelimelere kutuplanırız. Bu nednele şunu belirtmek isterim ki Allah'tan başka hiçbir şeye ve kimseye minent duymam ben. Elimden geldiği kadar çalışırım, hakkımı Allah'tan isterim, kula minnet etmem. Hakkımı yiyen kula hiç etmem.
    Bu arada minnet kelimesinin kelime anlamı; kaynak vikipedia.
    Minnet veya şükran bir insanın aldığı yardımdan dolayı duyduğu hoşnutluk duygusudur. Genellikle teşekkür etme yoluyla ifade edilen bir duygudur.
    Minnet duyguları bir başka insana yönelik olabileceği gibi bir tanrıya yönelik de olabilir. Şükran duyguları beslemek İslam ve Hıristiyanlık dinlerinin önemli bir parçasıdır.
    Psikologlara göre kişinin duyduğu minnet duygusunun miktarı aşağıdaki unsurlara bağlıdır

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yine anlamamıssın abımm be yah bana soledıgın ulkelere bı bakarmısın sawasla bı alkaları varmı abım be yah nıye yunanıstanı konusmuyosun surıyeyı ıragı konusmuyosunn bu ulke kualısyonu gordu anapı gordu dyp yı gordu kımse bızı adam yerıne koymadı ewet bu hukumet koydu ewet akp bızı adam yerıne koydu

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234