Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 53 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cihanözgürşimşek Avatarı

Gerçek Adı
    CİHAN ÖZGÜR ŞİMŞEK
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Iyi günler arkadaşlar.konuyu dogru bir yere açtımmı bilmiyorum ama size bir sorum olacaktı.

Engelli raporum %70 ilkokul mezunuyum.bu seneki yapılacak memur alımından işe girebilirmiyim acaba. ?
    şimdiden teşekkür ederim

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

EKPSS atamaları 16 Aralık 2015’te yapılacak.

Başbakan Davutoğlu’nun danışmanı ve Ak Parti Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Dr. M.Murtaza Yetiş, EKPSS atamaları için tarih verdi.
    Yetiş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “EKPSS engelli ataması 16 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.
    Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kayseri mitinginde yaptığı açıklamada “Sevgili engelli kardeşlerim, yıl sonuna kadar size yeni bir atama imkanını şimdiden müjdeliyorum inşallah” ifadelerini kullanmıştı.

Üye
    Hayat yaşamaya değer Avatarı

Gerçek Adı
    Hayat
    Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    ABD
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Atama başvuru alımımı yoksa başvurular daha erken alınıp atama mı yapılacak ?

Üye
    muhammed37 Avatarı

Son Giriş
    27.04-2016
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar 80 üzeri puanı olan varmı

Üye
    MUHENDIS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    GÖNLÜM ADANA DA KALDI.
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

EKPSS atamaları 16 Aralık 2015’te yapılacak.
    Başbakan Davutoğlu’nun danışmanı ve Ak Parti Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Dr. M.Murtaza Yetiş, EKPSS atamaları için tarih verdi.Yetiş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “EKPSS engelli ataması 16 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kayseri mitinginde yaptığı açıklamada “Sevgili engelli kardeşlerim, yıl sonuna kadar size yeni bir atama imkanını şimdiden müjdeliyorum inşallah” ifadelerini kullanmıştı.Engelli Memur Alım İlanları Grubuna katılmak için tıklayın

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

Verirler 4 bin kadro 2 binine kendi adamlarını alırlar diğer 2 binde kim dek gelirse artık, hayırlısı bakalım....

Üye
    stormaxi Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    bartin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin emel emel
    Engelli kamu personeli alimlarinin nasil yapildigini biliyormusunuz.
    Ekpss puani ne ise yarar?
    Atama icin puan nasil ve nerede kullanilir.
    Bu konular hakkinda herhangi bir bilginiz var mi?
    Tahmin ediyorumki sorulara HAYIR cevabi vereceksiniz .

Aksi taktirde 4000 atama hakkinda boyle bir yorum yazmazdiniz

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

Öncelikle ortaya bir şey atıyorsam eğer herhalde ki cevabım vardır, tahmin ediyorum hayır cevabı vereceksiniz demek nasıl bir ifadedir vee misal 4 bin atama dedim yine aynı şeyi söylerim zaman torpil zamanı her yerde var maalesef belli isimler önceden gerekli yerlere gidiyor, şahit olduğum bir çok durum var ki en son bu sınavda bildiğin teyze sınava girmişti ve kaç soru sorulacağını bizlere sordu gerçekten sınava hazırlanan birinin kaç soru ve nerelerden çıkacağını bilmemesi tuhaf değil mi, çoğu insan formalite giriyor sınava, haa hakkıyla gelende elbetteki var keşke herkes hakla gelebilse ama maalesef hakla gelenler azınlıkta, hala ve hala bu tip sınavlarda torpil olmadığını düşünüyorsanız fazla iyimsersiniz!! Ekpss puanı genel anlamda hiç bir işe yaramıyor işkuru sürekli takip ediyorum ama kamu ilanları çok az çıkıyor özel sektör deseniz o içler acısı ama çok iyi yerlerde var yok demeyelim ama onlarda yine bize dek gelmiyor maalesef markete bile başvursanız referans istiyor seni kim gönderdi diyor gerisini siz düşünün.. Ayrıca başka sorularınız da olursa cevaplarım, ancak muhabbete göre bende size sorular sorabilirim

Üye
    csharpci Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Her İl de yaşarım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EKPSS sınavının ve atamalarında torpil filan yok. Kendini kandırmışsın. Fakat insanları çok saf sanıyorsun hemen sana inanırlar sanki değil mi ? Ha gerçekten torpil varsa. Gerçekten bahsettiğin gibi bir teyze varsa. Neden insanlık görevini yerine getirip kanıt aramadın? Arasaydın kesinlikle kanıt toplardın ve ispatlardın. Torpil varsa bile eksiklik senin gibi görüpte bir şey yapmayanlarda. Ben şahsen hiç bir torpil görmedim EKPSS sınavında.

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

@eMeL_eMeL ekpss puan üstünlüğüne göre atamadır torpil olmaz diyemesemde çok zor diyebilirim. asıl torpilin döndüğü memurluklar açıktan alımlar ile alınan zabıt katibi,infaz koruma memuru,teknisyen,kaloriferci,hizmetli vb. birde belediyelerin alımları torpillidir. çünkü mülakat vardır

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

Csharpci, birincisi kimseyi inandırmak gibi bir derdim yok isteyen inansın araştırsın isteyen inanmasın beni bağlamaz veee kabul etmek gerek ki Türkiye'nin acı gerçeğidir torpil olayı nereye gidersen git bir çok yerde döner, sende bu şekilde kendini kandırmaya devam et, ayrıca kimi kime şikayet edeceksin yapma gözünü seveyim bu ülkede adalet mi kaldı ayrıca şikayet etmediğimi nereden biliyorsun, sadece birini söyleyim kamu kurumundan şükür ki ekpss puanıyla (çok çıkmıyor çünkü böyle ilanlar) bir yere başvuru yapıyorum mülakata katılanların isimleri açıklanıyor içlerinde yüksek puan alan benim ama ne hikmetse mülakatta ismi olmayan biri alınıyor ve bununda haberi verilmiyor bile biz zar zor ona sor buna sor başka birinin kabul edildiğini öğreniyoruz ve sana bir şey diyim mi ekpss isteyen kamu ilanlarının bazıları kişiye has açılıyor takip edersen görürsün bu ilanda öyle bir şeydi, yani diyeceğim torpil her yerde... Ama sen eksikliği bana atmışsın eyvallah da ben en azından ses çıkarmaya tepkimi göstermeye çalışıyorum asıl eksiklik torpil olduğunu gördüğü ve duyduğu halde tepkisiz kalanlar ve halaaaaa bu ülkede torpil yok diyenlerde dikkat et seni baz almadım genel konuştum

Üye
    cahit gönen Avatarı

Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bunun hiç tartışması yok.ekpss atamalarında kesinlikle torpil yok.çünkü atananların puanları öysm sitesinde yayınlanıyor.böyle birşey olsa başvuran birkişi kendinden düşük puanlı birini alsalar haberi olur şikayet ettiğinde atama iptal olur.ama emel hanım şu bir gerçek ekpss değilde işkurun yaptığı işçilik alımlarında 2 katı isim gidiyor.mülakat yapılıyor.orda torpil işleri dönüyor.sınava giren teyzenin kaç soru olduğunu bilmemesi onun atandığını göstermez.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    75

@cihanözgürşimşek EKSS sınavına değil kuraya katılabilirsiniz.

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

Evet bunu burada tartışmanın gereği yok tartışmak konuşmak isteyen özelden yazabilir, lakin isimlerin gerekli yerlere gittiğini daha sonra o kişilerin sınava girdiğini ( formalite icabı ) ve ne hikmetse o kişilerin yerleştiğine şahit oldum şikayet ettik mi evet sonuçlandı mı hayır, yolsuzluk ve hırsızlıkla suçlanan ve hala sonuçlanamayan olayların ülkesiyiz biz sizler ya gözü kapalısınız ya da çevrenizde hiç böyle şeyler duymamışsınız torpil bir kere başladı mı her yere bulaşır, ayrıca mülakatlarda torpilin dönmesi normalse sınavlarda da haydi haydi döner, benim kaç arkadaşım öyle yerleşti yakınları bakan milletvekili sekreteri sınava gir gerisi bizde bir bakıyorsun hop memur şikayet ediyorsun ama zaten güç onlarda kimi kime şikayet ediyorsun, torpil hiç bir yerde olmamalı herkes ne hak ediyorsa onu almalı, ama bizim ülke hak yemeler ülkesi olduğu için tepki bile vermiyoruz artık, vereni de susturmaya çalışıyoruz, sen yok diyorsun ben var diyorum görüşüne de saygı duyarım dediğim gibi uzatmak istersen özelden yaz konu dışı oluyor çünkü, inşallah komik bir sayı vermezler atama için de gerçekten yürekten isteyen ihtiyacı olanlar atansın içinde bizde... Selametle....

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu durumun düzeltilmesi için 1. Atamaların Haziran sonuna alınarak Yeni mezun olacak arkadaşlar mağdur edilmemelidir bu konuda bimer den Akim den yazalım
    Ben haberi memurlar nette okudum

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon