Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    harun01 Avatarı

Gerçek Adı
    hakim
    Son Giriş
    07.02-2016
    Saat
    19:07
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    değerli arkadaşlar benimde 2007 yılında devlet hastanesinden almış olduğum %40 oranında sürekli olarak işaretlenmiş sağlık kurulu raporum vardı ben bu raporu maaş bağlanması için aslını Ankara'ya göndermiştim ancak rapor oranınız %33 diyerek maaş talebim red edilmişti, %40 oranındaki raporu Ankara'ya göndermeden önce fotokopisini almış aslı gibidir diye mühürletmiş-tim, bu raporla ekpss,ye müracaat edebilir miyim. çok rica ediyorum bilgisi olan cevap versin Teşekürler

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: harun01 Mesajı Gör
    değerli arkadaşlar benimde 2007 yılında devlet hastanesinden almış olduğum %40 oranında sürekli olarak işaretlenmiş sağlık kurulu raporum vardı ben bu raporu maaş bağlanması için aslını Ankara'ya göndermiştim ancak rapor oranınız %33 diyerek maaş talebim red edilmişti, %40 oranındaki raporu Ankara'ya göndermeden önce fotokopisini almış aslı gibidir diye mühürletmiş-tim, bu raporla ekpss,ye müracaat edebilir miyim. çok rica ediyorum bilgisi olan cevap versin Teşekürler
    Evet ekpss'ye müracaatedebilirsin.Ancak aslını göndermekle hata etmişsin.Neyse o elindeki aslı gibidir tekse mutlaka çoğalt ve tekrar aslı gibidir yap çünkü birçok yerde lazım olacak.

Üye
    Okan06. Avatarı

Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Müracaat edersin ama % 33 oran sonra başına bela olur ve atanirsan görevinden alırlar. Ayrıca bu yasal suçtur.

Üye
    azbulunan Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuz
    Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim ehliyetle ilgili bir problemim yok ayrıca Tertibatlı araç gereksinimim olmadığı için ehliyet değerlendirmesi zaten yapılmıyor. Halen eski ehliyetimi kullanıyorum. Kronik hastalık olduğu için H sınıfı ehliyet gerekmiyor. Bence yükseltme şansınız var ise yükseltin Kronik hastalıklarda %90 altı araç alamıyor diye biliyorum .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12