Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben evde bakım aylıgı ve 2022 aylıgı alıyordum önceden şimdi ekpss sınavıyla mebe hizmetli olarak atandım acaba diyorum degermiydi evde bakım ve 2022 maaşına karşılık ekpss sınavına girip memur olmak benim durumumda olan varmı yorumlarınızı bekliyorum

Üye
    kardelençiçeği Avatarı

Gerçek Adı
    Sait CAN
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

kardeş en iyisini yapmışın memur olmakla evde bakım ve 2022 birgün son bulacaktı nasıl olsa

Üye
    Halil İ. KOCA Avatarı

Gerçek Adı
    Halil İbrahim Koca
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    09:05
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çalışmak her zaman daha iyidir diye düşünüyorum arkadaşım

Üye
    kardelençiçeği Avatarı

Gerçek Adı
    Sait CAN
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

memur olduğun iyi olmuş çünkü 2022 ve bakım ücretini ikisini bir arada alıyor olman ilerde sıkıntı yapabilir. çünkü evdeki kişi sayısı ve eve giren kazançlar birbirleriyle orantılıdır.
    eve giren gelirler evdeki kişi sayısına bölündüğü zaman altıyüz küsürlirayı gecerse 2022 de aldığın parayı keserler. memur olduktan sonra sana tavsiyem 2022 yi dilekçe verip kestir. ilerde faizi ile geri alırlar. memur olduktan sonra bankadan 2022 yi çekme

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla kestirdim zaten ama gelir kıriteri tutuyordu ben pişman oldum hizmetli olduguma 1300 küsür ediyordu aldıgım aylık şimdi 2200 lira 800 lira fazla memurluk sandiginiz gibi toz pembe degil çok zorlukları var işin içine girerseniz anlarsınız çalışmak iyi demişsiniz çalışmak hiçte iyi degil ne zorum var sabahın altısında kalk akşam beşe kadar çalış ben kendi payıma söylüyorum bana zor geliyor çalışmak engelli oldugumdan dolayı benim düşüncem engellilerin çalıştırılmamasından yanayım 2 ci kafama takılan bide emekli olup memur olmaya çalışanlar var zaten kardeşim emekli maaaaşını al keyfine bak ne ugraşıyorsun çalışmakla tekrar tabi emekli olanlar ekpssye almıyorlardı bazı arkadaşlar diretiyordu bunların emekli maaşı kesiliyordu galiba ekpssyle memur alacakların memur diyorum adı memurluk hizmetliyiz arkadaşlar