Sayfa 2 / 16 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 232 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2014 soruları ve geçmiş yıllara ait sorular lazım.2012 sorularına baktım anlatıldığı kadar kolay olmadığını düşünüyorum.Öncelikle süre çok kısıtlı ve mat sorularına çok zaman harcayan biriyim.Lisans düzeyi kolay deniyor düşük puanla atanırsın deniyor ama lisans düzeyindeki mat sorularıyla lise düzeyindeki mat soruları aynı ayarda olmuyor.

Üye
    CEREN16 Avatarı

Gerçek Adı
    gamze
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: engeldeğil Mesajı Gör
    @CEREN16

verdiğin bilgiler için teşekkürler..hangi ile atandın ve de görevin nedir tam olarak şu anda?
    sinop maliyeye atandım veri hazırlama ve kontrol işletmenliği görevim ...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zendark Mesajı Gör
    2014 soruları ve geçmiş yıllara ait sorular lazım.2012 sorularına baktım anlatıldığı kadar kolay olmadığını düşünüyorum.Öncelikle süre çok kısıtlı ve mat sorularına çok zaman harcayan biriyim.Lisans düzeyi kolay deniyor düşük puanla atanırsın deniyor ama lisans düzeyindeki mat sorularıyla lise düzeyindeki mat soruları aynı ayarda olmuyor.
    Ben sınava pek çalışamadan girdim üstelik sözelciyim kendinizi bu kadar kasmayın lisans zor olabilir ama rakip daha az ve atanmanız daha kolay bol bol soru çözün

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

ceren hanım siz alanınız sayesinde o puanla atanabilmişsiniz. peki alanı olmayanlar 4001 ciler kaçla atanıyor lisans dan ?

Üye
    CEREN16 Avatarı

Gerçek Adı
    gamze
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Suskun_Mutsuz_Umutlu Mesajı Gör
    ceren hanım siz alanınız sayesinde o puanla atanabilmişsiniz. peki alanı olmayanlar 4001 ciler kaçla atanıyor lisans dan ?
    maliye benim alanım değil ben sanat tarihi mezunuyum 4001 ile atandım... Rize gümrük en son 67 almıştı diye biliyorum yani puanınız 68 den aşşağı düşmedikçe atanırsınız diyorum ben 69 ile atandım ...

Üye
    su_doğa Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba. Ben de bu yıl ilk defa sınava giricem kamu son sınıf öğrencisiyim ve formasyon alıyorum. Bende liselere hukuk öğretmeni olarak atabilirim fakar MEB bize böyle bir hak tanıyormu? Kaç puanla atanırız bilgisi olan ya da atanan varsa bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    asdqwe111 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bende 2016 ekpss ye lisans düzeyinden gireceğim , inşaat mühendisliği atamaları nasıl olur acaba bi bilgisi olan var mı ?

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: CEREN16 Mesajı Gör
    maliye benim alanım değil ben sanat tarihi mezunuyum 4001 ile atandım... Rize gümrük en son 67 almıştı diye biliyorum yani puanınız 68 den aşşağı düşmedikçe atanırsınız diyorum ben 69 ile atandım ...
    Siz kaç nete kaç puan aldınız acaba doğru yanlış sayılarınızı gy gk olarak yazabilir misiniz?

Üye

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

@CEREN16 yani sadece 4001 değil mi ek özellik istemiyor ehliyet bilgisayar sertifikası ?

ne olarak atandınız unvanınız nedir ? düz memur mu ? vhki mi ? bilgisayar işletmeni mi ?

birde sınava girdiğiniz sene kaçtı ?

Üye
    csharpci Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Her İl de yaşarım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maaş hakkında sizi bilgilendireyim. Lisans mezunu 4001 ile atanan memurlar 2 bin küsür maaş alır. Mühendisler 3 bin küsür maaş alır. Öğretmenlerde ek derslerle birlikte 3 bini geçer maaş. Yani burada haksızlık var. O da niye herkesi branşına göre yerleştirmiyorlar. Branşı açılan şanslılar 3 bin küsür TL maaş alsın. Şansına branş açılmayanlarda 2 bin TL maaş alsın. Adaletsizlik. Bu konuda kendi branşınıza kadro istemek için şimdiden hükümete başvurabilirsiniz.
    Diğer bir haksızlık ise 63 puan ile atanan mühendis var. Branşında daha yüksek puan alan olmadığı için. Fakat kendi branşına kadro açılmadı diye 80 lik puanla 4001 memur kadrosuna atanan da var. Puanı daha yüksek ama aylık 1 bin TL daha az maaşa mahkum edilmiş hükümet tarafından.

Ve ilginçtir bu konu hakkında ne Aile ve Sosyal işler ne de başka bir kurumun çalışması yok!

Atanma puanları hakkında Ceren arkadaşınıza güvenebilirsiniz. Güvenmeyenler fbyandex.comtr den 2014 ekpss minumum maksimum atama puanları taban tavan puanlar diye arattırırsa atanma puanları listesini pdf dosyası şeklinde görebilir.

Üye
    su_doğa Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben adalet öğretmeni olarak atanabiliyorum ama bırakın MEB in özürlü kadrosunu açmayı normalde bile alım çok az yani buradan adalet öğr. olarak atanma şansım hiç yok sanırım. MEB belli başlı öğretmen kadroları açar sanırım. Üzüldüm hevesim kırıldı açıkçası.

Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    25

sınavda hızlı okumaya dikkat edin derim ön lisans dan girdim hiç çalışmadan 65 kusür aldım 10 yıl önceki bilgimle türkçe soruları uzun paragraflardan oluştuğu için zamanı yetiştirmede insanlar sorun yaşayan çok olmuştur.

alttan 2 ders vardı başvuru yaparken ön lisans olarak başvurdum (lise sonda üniversite sınavına girmek gibi yani) zaten sınava gir atamaların yapılması açıklanması zaman alıyor... ilk atamlar kısa ikinci atamalarda bu süre biraz daha uzun oldu.

unutmayın tercihleri kazandığınız zaman sizden diploma isteyecekler bunu unutmayın diploma mezun olduktan aöf için konuşuyorum ben 2 ay sürmüştü şuan nedir bilmiyorum.

sorular konusunda geçmiş sorulara bakın ama detaylı sorular sorulacağından eminim

Üye
    sonbaba Avatarı

Gerçek Adı
    AVNİ YILMAZ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende AOF İşletme mezunuyum lisans olarak ilk defa girecem 2016 e-kpss sınavına Yargı yayınları kitabını aldım henüz bakamadım inşallah bizlerde biyerlere gireriz...

Üye
    Nazen Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende lisans tan gireceğim okul öncesi öğrt. mezunuyum . Hayırlısı bakalım inşaallah hepimiz için.

Üye

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

@su_doğa

üzülmeyin öğretmen ataması ayrı bir zamanda yapılıyor takip edin. alan ayrımı pek yok bildiğim kadarı ile genelde hangi alan öğretmenliği olursa olsun az başvuran olduğundan tamamı atanıyor.

Üye
    Rıdvan-2016 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2015
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar ekpss lisansta hangi konular var bilen paylaşabilirmi. Soru dağılımını biliyorum ama hangi dersten hangi konu çıkacağını bilmiyorum.

Selam arkadaşlar, lisans ekpss de hangi dersten hangi konular var yardımcı olurmusunuz.

Sayfa 2 / 16 İlkİlk 12345612 ... SonSon