Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Droles66 Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    YOZGAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar selamlar

2016 EKPSS hazırlık sürecindeyim 2015 ocak ayında %62 rapor aldım şuanda Anadolu Üniversitesi maliye bölümü 4. sınıf öğrencisiyim mezun olmam için 1 dersim var yani bunu bilerek bırakmıştım 2014 kpssye ön lisanstan girebilmek adına okulumu bir sene uzatmıştım 2014 kpss'den 78 puan aldım malum bu puan normal kpss için birşey ifade etmiyor

Raporu almamla birlikte ekpss'ye ocak ayından bu yana çalışıyorum ancak aklıma takılan bu konuda sizlerin de görüşünü almak istiyorum

Okulumu bitirip Lisanstan mı gireyim yoksa okulu uzatıp Ön lisans olarak mı gireyim?

Dersimi verirsem nisan gibi mezun oluyorum yeni tercihlere yetişirim dersi vermeyip uzatırsam temmuzda mezun oluyorum

Sizlerden bu konuda değerleri yorumlarınızı bekliyorum

Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun

Üye
    pyhimys47 Avatarı

Gerçek Adı
    aziz
    Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim, örnek vereceğim. okuduğun bölümden alım yoksa? ne yapmayı düşünüyorsun ) ama maliye bakanlığı sürekli yapıyor yani 2 sene okusan da lisans'da okusanda, puanını iyi koru. 85'den aşağı sakın sakın alma.

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Bende şu an önlisansı lisans yapıyorum 4. sınıfı okuyacağım lisans olarak girmen daha avantajlı bence ben 2016 4 olacam ama büyük ihtimal sonuçlar açıklanıp tercihler olana kadar yetişir diye düşünüyorum alttan ders olmazsa tabi.. Zaten bölümden kadro açılmıyor ama lisans olmak bence biraz daha avantaj..

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Lisans olmak memurluğa giriş için avantaj fakat Lisans mezunu olunca lise mezunlarının girdiği memur kadrosuna değilde KPSS den iyi bir puan alıp doğru dürüst bir kadroya girmek lazım gelir uzmanı gibi ki Lisans diplomasının bir anlamı olsun yoksa Lisans diploması alıp Lise mezunu gibi Bilgisayar İşletmeni olmanın bir anlamı yok. İşsizlikten iyi fakat diplomaya yazık edersin.Boşu boşuna 4 yıl olmuş olur.

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Orası öyle ama iş kapak atmaksa lisans iyidir 60 ile atanan arkadaşlarım oldu ve sanırım en son lisans puanları biraz düşmüş biraz da nasip kısmet işleri bunlar herkesin hakkında hayırlısı neyse o olsun tabi.