Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatma20 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben ne siyaset yapacağım ne de sizinle polemiğe sadece bu koalisyonun bizim için yararlı olduğunu düşünenler sadece geçmişe bakın ve düşünün bu hala size güzel geliyor mu???

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    543
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Devlette işler bir partinin 2 dudağı arasına kaldıysa vay halimize...

Bu mantıkla devlet memurları bu ay maaşlarını alıp alamayacaklarını da sorabilir.

Devlet, yasalarla, yönetmeliklerle yönetilir. Atama yapıldıysa yapılmıştır. O parti, bu parti kafasına göre bunu değiştiremez.

Üye
    EMRE YILMAZ Avatarı

Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Konu sapmış benım konuyu acarken sormak ıstedıgım bız bu atamada yerleştik meb e fakat il degişikliği için dilekçe verdik bekliyoruz evrak istemelerini bu süreçte göreve baslarmıyız yoksa baslayamazmıyız durumumuz ne olur

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Kardeşim hükümetler gelip geçici, devlet bakidir.
    Sizin muhatabınız hükümet değil devlettir ve devlette süreklilik esastır, hiç bir sorun olmaz merak etmeyin.

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Hükümet ayrı devlet ayrıdır..Hükümetler "devlet olmaya değil" devleti yönetmeye talip olarak iktidara gelirler. Şu dönem için endişelerinizde haklısınız ama kazanılmış haklar anayasa güvencesindedir. Merak etmeyin sıkıntı çıkmaz..

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

almanya da koalisyonla yönetiliyor. kaos mu var orada? halkınızı aptal yerine koymazsanız sorun çıkmaz. ama dış güçler, hayali düşmanlar vs ye inanırsanız o sizin sorununuz olur.

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Atamaları olumsuz etkilemesi bir yana, ben çok daha yüksek sayıda alım olacağını düşünüyorum.
    Beyefendiye katılıyorum. Belki bir süre ekonomiyi düzene sokmaya çalışırlar, düze çıkınca da artan bir ivme kazanır atamalarımız. Yeni durumun kadın, engelli ve ekolojik olarak iyi getirileri olacağına inanıyorum, keza azınlıklar için de aynı şekilde.

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

tüh yaaaa desene maaşımızı alamayacağız 25 yıldır hiç aksamadı oysa . oysaki ben akp öncasinde 500 kişiyle birlikte memur olmuştum keşke akp zamanında memur olsaydım krizlerde bile maaşımız kesilmedi lakin kerizlerde maaşımız kesilebilir aramızda kalsın , gelen her hükümet bir önceki hükümetin devlet memurlarını kovuyor sonra yerlerine kendi adamlarını alıyor üstelikte hiç birine maaş ödemiyor yasalar bile hükümete göre değişiyor bu sebeple gelen hükümet hızını alamayıp ülkenin coğrafyasını da değiştirecek diye ödüm kopuyor düşünsenize bir sabah kalktınız afrikanın ortasında kutup ayılarının eşliğinde japonlarla kahvaltı yapıp gök yüzündeki yıldızları sayıyormuşuz

arkadaşlar siz hangi dünyada yaşıyorsunuz ? yada ne içiyorsanız bende istiyorum . hiç bir değişiklik olmaz hayat her zaman devam eder . isimler değişir düzen değişmez

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Sizce eylül de ya da ekimde üçüncü atamalar olur mu? Eğer hükümet kurulamazsa olamaz gibi geliyor bana

Üye
    Ali Ekrem Yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Ekrem Yalçın
    Son Giriş
    18.02-2016
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelle memur alımı yapılacak ancak bu sene içerisinde 3.atamanın yapılabilmesi için bizler boş durup, hakkımızda alınacak kararları beklememiz hata olur, önce biz yetkili mercileri hareketlendirmeliyiz, bunun için de her platformda sesimizi duyurmamız için çalışma yapmalıyız.

2015/2 ekpss 3. Atamada 26 bin boş engelli kontenjanından en az 6 bin kadronun adaylara tahsis edilmesini talep etmekteyiz. Boş engelli kontenjanların doldurulması engelli istihdam önündeki engeli kaldırır kadroya göre engelli aramaktan artık vazgeçilmeli bu düşüncenin yerine mevcut ekpss adayları yani var olan engelliye göre uygun kadroların tahsis edilmesini daha doğru daha samimi bulmaktayız.nitelik kadrolarda iyileştirme yapılarak düz memur kadrosu açılması gerekmektedir..atama bekleyen ekpss adayların taleplerine cevap verilmesini beklemekteyiz.
    saygılarımızla

atama bekleyen ekpss adayları platformu

Üye
    yakamoz06 Avatarı

Gerçek Adı
    yakamoz
    Son Giriş
    30.03-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence bundan sonra partiler ve insanlar kendilerine çeki düzen verirler. Hükümetler ,Bakanlıklar kimseye tapulu ve kalıcı değil. Sandığa ve seçmenin tercihlerine saygı duyulmalı UFUKALP beye katılıyorum devlette devamlılık esastır.Kendi kendimize korku ve vesvese çıkarıp onada inanmayalım hakkımızda hayırlısı diye dua etmiştim.Bence Rabbim en iyisini bilendir.SEVGİLER.....

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar aşağıdaki yazı metinlerinden birini lütfen elimizden geldiği kadar yüklenip tweet atalım, arkadaşlarımıza, akrabalarımıza ne kadar eş dost varsa hepsinden yardım isteyelim onlarda tweet atsınlar. ALLAHIN İZNİYLE 3. ALIMLAR OLACAK...

TWİTTER YAZI METNİ 1
    Kamuda 24.355 açık kontenjanı bulunan ve atanmayı bekleyen engelli memur adaylarıyız. 2015 yıl sonuna kadar engelli ataması istiyoruz.

TWİTTER YAZI METNİ 2 2015 yıl sonuna kadar 24.355 açık engelli kontenjanın dolmasını ve engelli olarak atanmayı bekliyoruz. #Engelliler2015EylüldeAtamaİstiyor

Twitter adresleri
    @RT_Erdogan @Ahmet_Davutoglu @csgbfarukcelik @aysenurislam @Murtazayetis
    @tcbestepe @AKParti @kumbuzmali @oktayvural @kilicdarogluk @dbdevletbahceli
    @cihan_Haber @CnnTurk @dhainternet @ihacomtr @Haberturk @stargazete @sabah
    @shaberTV @ulketv @fatihportakal @muratguloglu @kucukkayaismail

Not: Dileyen engelli memur adayları kendi buldukları twitter adreslerini yorum olarak yazıp katkıda bulunabilirler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12