Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar konunun başlığına bakın yaptığınız yorumlara bakın siyaset yapma yeri burası değildir ayrı bir başlık açıp orada siyaseti konuşabilirsiniz, biz burada seçim sonuçlarına göre engelli atamaları nasıl bir yol izler 3. atama olur mu, olması için neler yapmamız gerekir, aslında cevabı çok basit ama kimse 3. atama hatta 4. atamalar için elini taşın altına koymuyor, artık bundan sonra partiler büyük kitlelerden oy alabilmek için ellerinden geleni yapacaktır, o kitlelerden birisi de engellilerdir o yüzden atamalarda 3.000 yada 5.000 değil, 15.000-20.000 engelli alımı yapacaklar ki buda onlara oy olarak geri dönsün. Arkadaşlar lütfen artık hepimiz birlik olup 3. atamalar için topyekün bimer'e, bakanlıklara, dpb'ye, tweet'er, mail'ler ve imza kampanyalarına hız vermemiz lazım çünkü engellilerin en büyük sorunu istihdamdır...

Üye
    Ali Ekrem Yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Ekrem Yalçın
    Son Giriş
    18.02-2016
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

3, yerleştirmeler yapılır ise 75 veya 70 puan alanlar da atanabilir.

Arkardaşlar emeklerimizin karşılğını alabiliriz, 3.atama olur ise ki bu bizlerin elinde

Üye
    engeltanimam Avatarı

Son Giriş
    01.07-2015
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ak parti tek başına iktidara gelemedi bundan sonra bizi sallarmı tüm partiler dersiniz?? yazabildiğim heryere yazıyorum 3. atama için...
    bimer , e-dilekçe, face... herkes elinden geleni yapsın...

evet murat6677 ye sonuna kadar katılıyorum, bimer'e, bakanlıklara, dpb'ye, tweet'erle, mail le her yöntemle heryere ulaşalım...
    herkes elinden geleni yapsın...

Üye
    Modality Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    10:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Ali Ekrem Yalçın

Gereken neyse destek verelim lütfen.Kpss de bile yıl içinde 3-4 atama yapılırken neden bize bu hak tanınmıyor.75 alanda girsin 70 puan alanda girsin.Neden işimizi 2016 ya bırakalım ?

O atamalar yapılana kadar birçoğu göreve başlayacak.2016 daki sınav masrafıdır kitap dershane masrafıdır hepsini geçtim stresi bile 10 sene yaşlandırmaya yetiyor.

Şuan baskı yapmanın tam sırası seçimler bitmiş sonuçlar beklenenden farklı olmuşken bizim için fırsat olabilir.Oy alırız düşüncesine iyi bir kadro açıklanırsa bundan kazançlı olan biz çıkarız.

Üye
    engeltanimam Avatarı

Son Giriş
    01.07-2015
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lütfen herkes gerekli heryere mailler yazsın, mesajlar atsın sürekli yazın ... gerekirse aynı kuruma defalarca kez yazın ben öyle yapıyorum... bimere defalarca kez yazdım...

bimere ve meclise e-dilekçe yazdım lütfen sizlerde yazın, dilekçe örneğini kopyalıyorum kendinize uyarlayıp gönderin https://edilekce.tbmm.gov.tr/Login.aspx adresine ve bimere:
    2014 yılında Engelli Kpss (Ekpss) sınav sonucunda atama yapılmış fakat birçok sayıda açıkta kadro bulunmaktadır. en son 2015/1 ataması yapılmıştır ve bir sonraki sınav 2016 'da yapılacaktır. Arada uzunca bir süre mevcuttur ve kendi şahsi isteğim ve fikrimi belirtecek olursam bir sonraki sınava kadar bir atamanın daha gerçekleşmesi hususunda gereğinin yapılmasıdır. (2015/2 ataması ) Sizde takdir edersiniz ki normal Kpss 'de yılda 2 atama gerçekleşmektedir ve Engelliler için de belli bir kontenjan ayrılmaktadır bu durumda bu kontenjanlara yerleştirme yapılması en doğal hakkımızdır.
    birçok engelsiz kişiye göre çok daha verimli çalışacağım konusunda kendime güvenim sonsuz. 2015 2. atama konusunda gereğinin yapılmasını arz ederim.

Üye
    DEMİROKSİT Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ ÜNAL
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

benim bildiğim kadarıyla 3 atama olur her yıl iki atama yapıyorlar 76 aldım inşallah atanırım nasip en son kac puanla aldılar bilen var mı 3 tamanın zamanını biliyor musunuz

Üye
    samsak Avatarı

Gerçek Adı
    samet kaş
    Son Giriş
    05.09-2015
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR EYLÜLDE 3. ATAMANIN OLMASI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLIYORUZ LÜTFEN DESTEK VERİN FACEDE ETKİNLİGE KATILIN VE ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN HÜKÜMET KURULUNCA HAREKETE GECECEGİZ

https://www.facebook.com/events/875171985908433/

LÜTFEN HER KES DESTEK VERSİN ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Üye
    vatan55 Avatarı

Gerçek Adı
    seyfi
    Son Giriş
    30.10-2017
    Saat
    08:04
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Değerli dostlarım 2.atamanın olması için çalışıyormuşuz?

Üye
    Ali Ekrem Yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Ekrem Yalçın
    Son Giriş
    18.02-2016
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar AKP Bursa Milletvekili Bennur Karaburun un bir engelli olduğunu öğrendim bizim sorunlarımızı en iyi o anlar kendisine ulaşalım sıkıntılarımızı anlatalım, sadece biz değil her platformda Bennur hanıma yazılmasını sağlayalım ve bu yıl 2.atamayı hızlandıralım.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar 3. atama olurmu şehit gazi ve gazi yakınları alımı yapıldı 854 kişi,bizlere sıra gelir mi..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12