Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @pasinii o şekilde olmuyor. Meb'dan meb'a oluyor.

Üye
    ahmet_25 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    16.02-2017
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadece meb için mi geçerli diğer kurumlarda faydalanabiliyormu ? Kocaeli de ikamet ediyorum ama aydına atandım kiralar bayağı yüksekmiş araştırdığıma göre

Üye
    ka_rakartal Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:50
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuyla ilgili resmi kaynak verebilir misiniz arkadaşlar

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

GÖZÜMÜZ AYDIN ERZURUM MEB YAYINLADI
    https://www.facebook.com/photo.php?f...1688249&type=1

Üye
    karakabus_ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@KKELEBEKK

peki bu durum sadece MEB için mi geçerli? diğer kurumlarda da böyle birşey var mı mesela belediyeler? adalet bakanlığı?

Üye
    hakan gedik Avatarı

Son Giriş
    14.08-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

20 MAYIS 2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2015 YILI EKPSS/KURA YERLEŞTİRMELERİNDE BAKANLIĞIMIZ TAŞRA TEŞKİLATINA YERLEŞECEK OLAN ENGELLİ (ADAY) PERSONELİN İŞ VE İŞLEMLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA
    Sayın Yetkili,
    Bilindiği üzere Bakanlığımız taşra teşkilatında; eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfı dışındaki diğer hizmet sınıflarında istihdam edilen engelli personelden adaylıkları kaldırılmış olanların, 09/07/2014-2897884, 15/12/214-6451873 tarihli ve sayılı Makam onayları çerçevesinde hizmet süresi şartı aranmaksızın bir defaya mahsus olmak üzere istekleri doğrultusunda iller arası ve ili içi yer değişikliği işlemleri gerçekleştirilmektedir.
    Ancak, aday olarak göreve başlayan engelli personelin adaylığın kaldırılmasına ilişkin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 54 üncü maddesinde belirtilen yasal süreyi beklemelerinde (ağır hastalık, ailevi, eş durumu vb.) mağduriyetler yaşandığı Bakanlığımıza gelen yoğun taleplerden anlaşılmıştır.
    Bu nedenle, engelli (aday) personelin özel durumları ve kamu yararı dikkate alınarak Makamdan alınan 28/04/2015 tarihli ve 4475420 sayılı onay gereği, 2015 yılı ve sonrası engelli personel istihdamında;
    a) Bir defaya mahsus olmak üzere iller arası yer değişikliğinde; (Bakanlığımız merkez teşkilatı hariç olmak üzere) ilinize yerleştirildiği halde başka ilde görev yapmak isteyen engelli (aday) personelin göreve başlatılmadan istedikleri il/ilçe emrine atanmalarının yapılabilmesi için dilekçe ile tek il/ilçe tercihinde bulunmalarının sağlanması,
    b) Bir defaya mahsus olmak üzere il içi yer değişikliğinde; ilinize yerleştirilen engelli (aday) personelin göreve başlatılmadan istedikleri ilçe emrine atanmalarının yapılabilmesi için dilekçe ile tek ilçe tercihinde bulunmalarının sağlanması,
    alınan dilekçelerin üst yazı ekinde Bakanlığımıza gönderilmesi ve konu ile ilgili birime bilgi verilmesi hususunda gereğini rica ederim.

MERKEZ ATAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI
    TAŞRA ATAMA ÇALIŞMA BİRİMİ

NOT: İlimize atanan adayların dilekçelerini 0442 235 10 32 nolu faksa, dilekçe asıllarını ise iadeli taahhütlü, APS veya kargo ile Müdürlüğümüze göndermeleri gerekmektedir. Erzurum MEB sıtesınden yapılan acıklamadır.

Üye
    Arrest Avatarı

Gerçek Adı
    Erkin ILGAR
    Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hakan gedik

Nasıl bir dilekçe yazılcak bundan sonra ki işlem nasıl olucak mesela ben 2 açık kalp ameliyati oldum her ay düzenlı inr ve eko kontrolüm var ve ölene kadar comadin ve enapril ilaçalrını kullanıcam dilekçede rahatsızlıktan bahsedılmelımı yoksa sadece Ankara İl milli eğitim istiyorum diye dilekçe mı yazılmalı ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12