Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    fıratın dediği gibi deyin bencede..

Üye
    esin32 Avatarı

Gerçek Adı
    esin
    Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ise girmek icin istiyorum demeniz yeterlidir sanirim ben oyle deyip cikartmistim

Üye
    frtongan Avatarı

Gerçek Adı
    fırat
    Son Giriş
    29.01-2017
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@gökhan_ safi kelime safi boş konusuosun sana sordukmu ne iiş yapıon ne okuon nerde çalısıon die burda reklam yapmana hç gerek yok buranın avukatlıgını yapmanada gerek yok işine bak sen benım kım oldugumu bılmıon ben senın bilmekte istemem herkezin hayatı kendinedir senin gidecegin tek yer hava alanı gökhan kardeş ikile
    @gökhan_ safi kelime safi boş konuşuosun hayır yani kime neyi kanıtlıon banane lan istersen en üst mevkideki insan ol ama şunu unudma önce adam ol bilgi insana güç verir ama saygıyı karekterınle kaznırsın once karekterını düzelt sana tavsıye bak çok boş konusuosun senin kadar iyi olmasada bizimde ufaktan mesleğimiz var ANKARA TAİ (TÜSAŞ HAVACILIK UZAY SANAİİNDEİM) CNS OPERTORUYUM ayık ol sen

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yok az biraz düşünsen niyetimi, amacımı anlarsın da zor oluyor demek ki. Neyse çok da zorlama sen.. Kullandığı kelimeler bir insanın karakterini, mizacını, kapasitesini ortaya koyar derler. Doğru işte. Amacın avukatlık değil sosyal sorumluluk olduğunu da anlamamışsın. Sen saygısızlığa devam et, aynen devam et. Boş konuşma çok iyi yahu Benden sana son tavsiye: Yanlış bilene/yapana da, yanlış yönlendirene de, boş konuşana da saygın olsun. Mesleğin de güzelmiş başarılar dilerim. TAI uzay sanayi vay anam vay vay vay.. Konu ile alakasız olarak son bir şey söylemek istiyorum. Serzenişim sana değil bu ülkeye. TRT de bir abimiz var Emin usta. Belki Türkiye deki en iyi teknisyen. Dedi ki "Gökhan yeğenim. Bu ülkeden her sene onlatca anten mühendisi(Elektronik haberleşme mühendisi) mezun oluyor da bu ülkenin neden yerli 1 tane anteni yok?" TAI iyi tabi. Yerli sanayi falan. Gelişen Türkiye gelişen güç. Yerli sanayi. Tabi tabi. Bunu sektörün dışındaki bir insan yer de, ben yok.. yok. Ama güzel iş tabi TAI de başarılar dilerim sana
    Dip not= Konu amacından saptığı için bu son mesajım. Özel mesaj kutum açık ancak.

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    boş ver gökan tartışmaya degmez

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12