Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @paranoya raporunuz 2010 öncesi değilse endişe etmenize gerek yok yeni yönetmeliğe göre çıkartılmış raporsa sorun etmezler. Atama işleminiz yapıldıktan işe başladıktan sonra vergi indirimi raporunuzun % 80 ya da % 100 olması heyeti ilgilendirmez çünkü atamanız yapılmış iş başı yapmışsınızdır endişe etmenize gerek yok. Ayrıca komisyon dediğiniz zaten atandığınız kurumun atamadan sorumlu şube müdürü, personel işleri müdürü gibi kurumun yetkili kişileridir, kurum yetkilileri sizden diplomanızı, raporunuzu ve ösym sınav sonuç ekranında gördüğünüz şu kuruma atandınız şeklindeki belgeyi çıktı alarak teslim etmenizi isterler bunun dışında belge istemezler.

Üye
    ozca Avatarı

Gerçek Adı
    ferit
    Son Giriş
    04.09-2016
    Saat
    19:11
    Yaşadığı Yer
    şırnak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar benimde bir sorumolacaktı cevaplarsanız çok mutlu olurum bende 07.04.2015 heyete katıldım %40 raporum var ama 1 yılık süreli verdiler bana sınava gire blirmiyim

Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:09
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

Ben omurilik felclisiyim raporumu 2003 te aldim sürekli yaziyor %80 is gücü kaybi tekrar rapor aksam % 40 altında vermezler çünkü halen yuruyemiyorum

Üye
    cem.44 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaslar kimseyi korkutmanin anlami yok eger raporunuz surekliyse sikinti yok eski tarihte olabilir dpb duyurusu var ve bazi arkadaslarda bimrre yazmislar ve gelen cevap surekli raporlar gecerli egrr kabul edilmedi mahkemeye verebilirsiniz sikinti yok korkmayin milletide kandirmayin yeni rapor isteme haklari yok seni sinava almislar raporla ee baska rapora neden gerek duysunlar milleti korkutmayin atanin evraklarinizi verin goreve baslayin

sure yetmeyebilir raporun u 6 ay sonra yenile yani 10. ayda yeni al bide soyle derdini iki yillik versinler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12