Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Arrest Avatarı

Gerçek Adı
    Erkin ILGAR
    Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba

Ben 2014 EKPSS Sınavına girdim 80,78 puan aldım kendim Teknik Meslek Bilişim Teknolojiler bölümü mevzunuyum EKPSS şuan ki branş sıralamam :

EKPSSP1 Puan Türünde 80,7878 puan ile BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / BİLİNMEYEN, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / DALI YOK, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / AĞ İŞLETMENLİĞİ, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / WEB PROGRAMCILIĞI, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / VERİ TABANI PROGRAMCILIĞI, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ alan(lar)ında 169. sıradasınız

ÖSYM tarafından yapılan merkezi yerleştirmelerde kadrolu pozisyonlara yerleştirilen adaylar sıralamaya dahil edilmez ise

EKPSSP1 Puan Türünde 80,7878 puan ile BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / BİLİNMEYEN, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / DALI YOK, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / AĞ İŞLETMENLİĞİ, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / WEB PROGRAMCILIĞI, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / VERİ TABANI PROGRAMCILIĞI, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ alan(lar)ında 131. sıradasınız

Şimdi Nisan 16 sında yapılacak olan tercihlerde örneğin 200 tane memur adayı alınacak olsa mesleki açıdan ben kadroları yazsam atanacakmıyım kesın olarak yoksa bu veriler önemsiz mi ? veya ben tercih yapar iken nelere dikkat etmeliyim neleri göz önüne almalıyım bilgilendirirseniz sevinirim.

Üye
    emrebey19 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus emre
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bölümünden sıranı nasıl ögrendin

Üye
    Arrest Avatarı

Gerçek Adı
    Erkin ILGAR
    Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminden

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sizin bölümden 200 kişi falan almalılarki girebilesin . Sizin bölüme has bi tercih kodu olur anca öyle ama sanmıyorumki okadar çok kişi alsınlar genelde 2001 den (herhangibi lise mezunu ) alıyorlar.