Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 107 mesajın 106-107 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kristal_mavi Avatarı

Gerçek Adı
    cemalettin
    Son Giriş
    01.07-2015
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kranki/ öncelikle sarf etmiş olduğun acayibat kelimelerden. ve mezkur ittigin Ak parti adına seni tenkit ederim. sen karşındaki ins_e balçık atmayı kendine mu'tad eylemişsin. senin beyninde bazı mestur olunmuş kelima't_lar hasıl olmuş vaziyettedir hiç bir işinde mulahaza etmiyor, ve musara'at la birilerine saldırıyorsun. ben senden muhteriz degilim. 2010 senesinde hizmetli olarak başladığım milli eğitimde tarih öğretmeni olmaya muaffak olmuş biri olarak.söylüyorum. sen müderris olabilirsin vela'kin adam olamassın. dinle bak.
    gezdim şam ile halep eyledim ilmi talep insanda yok ise haya ile edeb. okusada merkep okumasada merkep. inşallah hiç bir zaman memur olmaya muaffak olamassın çünki senin gibi halkı küçümseyen bir insan hiçbir zaman bu devleti ahaliye hizmetkar olamaz. kamu görevlileri olarak bizler. halkın hakimi degil ancak hizmetkarı olabiliriz. mühendise hiç bir iş yaptıramayacak ise bu devlet enayimiki sana maaş verecek. sen kendin ile iftihar edeceğine. halkına ihtiram et.

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben hükümetten şöyle bir babayiğitlik beklerim;

Nasıl ki yerel seçimlerden önce hükümet kamuda çalışan 300.000 4b ve 4c'lileri 4a'ya alarak jest yaptıysa,

Aynı babayiğitliği bize de yapsın bakalım, mesela bazı arkadaşların dediği gibi 20.000 yada 30.000 engelliyi kamuya yerleştirsin bakalım...

Nerde öyle bir babayiğiiiit......................................

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678