Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sen ekps için kayıt yaptığına eminmisin? Çünkü ekps kayıt yapma süresi vardı mart ayında yapıldı. Süresi geçince kayıt yapılmıyor. mayıs ayında kayıt yaptım diyorsun. biz sinava nisanda girdik. kaydı nerede nasıl yaptınız yazarsanız yardımcı olabiliriz

Üye
    Fidel, Avatarı

Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sosyal yardımlaşma vakfından taahütname aldım bana yakın bir meslek lisesinde kaydımı yaptırdım 21.05.2014 tarihinde ben tercih yapmadığım için kura ya dahil olamamışım birkaç sınav ve tarihleri vardı tercih yapmam gerekiyormuş konuyla alakalı bilgim olmadığı için tercih yapmadım dolayısıyla kuraya dahil olamadım bundan sonra ne yapmam gerekiyor bilgisi olan beni yönlendirirse sevinirim...

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım senin bu sınav dediin şeylere zaten girme hakkın yok sen sadece ön kayıt yapmışsın hepsi bu sınav 2016 da ve sınav tarihi açıklandığında gidip kaydını yaptıracaksın kuradan girenlerde aynı sınava girenlerle beraber kayıt yaptırıyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12