Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mtsrky Avatarı

Gerçek Adı
    Metehan
    Son Giriş
    22.01-2017
    Saat
    17:37
    Yaşadığı Yer
    -------
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Atipik Psikoz Rahatsızlığı Bulunan Kişiler Hangi Kurumları Tercih Etmeli Ve Hangi Kurumlarda Ataması Yapıldıktan Sonra Psikolojik Engelinden Dolayı Göreve Başlamasında Herhangi Bir Sorun Çıkar Mı? Rapor Oranı Yüzde 45 Raporu Sürekli Ve Durumu Çalışabilir.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Asla etmez arkadaşım bende aynı rahatsızlıktan muzdaribim ve 4,5 yıldır engelli statüsünde devlet memuru olarak görev yapmaktayım şimdiye kadar her hangi bir sorun yaşamak söyle dursun her konuda yardımcı olan idarecilerle karşılaştım. Misal yardımcı hizmetler kadrosunda olmama rağmen idari birimlerde çalıştım hep mesai konusunda olsun izin konusunda olsun gayet memnunum tek sıkıntım kadro değişikliği onu da yaapcağım üni yi bitirince idari hizmetlere geçmeyi düşünüyorum müsterih ol arkadaşım tercihlerini yaparken de rahatlıkla danışabilirsin bana. senin gibi arkadaşlarıma yardımcı olmaktan kıvanç duyarım saygılarımla..