Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mehmetsahin19;

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun dediğin doğru göz rapor oranları maalesef yarıyarıya düşürüldü tamamen görmeyen göze bile 32 oran veriyorlar gerisini sen düşün artık kurumların aslında senden yeni rapor istemeye hakkı yok fakat maalesef onuda kılıfına uydurup istiyorlar çünkü yasal olarak sürekli ibareli raporlarda yenileme talep edilemez senin yapacağın yeni bir rapor alıp buda dediin gibi düşük olacaktır bu raporla mahkemeye başvurman olacaktır yapacak maalesef başka bişeyin yok

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporumun süresinin dolması değil mesele abi zaten 7 yıldır devam eden bir rahatsızlığım mevcut.Benim merak ettiğim e-kpss sınavına girdim sınava girdikten sonra yapılacak ilk atama dönemiyle benim raporumun bitiş süresi büyük ihtimalle çakışacak ben de çakışmaması açısından 2.atamadan önce tekrar rapor çıkartarak 2.atamalar için tercihte bulunayım diyorum.Sorun bunun mümkün olup olmadığıdır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12