Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ah.mithat Avatarı

Son Giriş
    29.03-2017
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    fassdf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kimin yaptığı deği neden yaptığı neden yapıldığı tartışılmalı bence bizler bizi yönetsin veya idare etsinler diye hizmete getirilmesine vesile olduğumuz insanları neden oralara getirmek için uğraşırız? Bize en iyi şartlarda hizmet etsinler bu ülke için daha güzel günler getirsinler diye değil mi? ama şunu da unutmayalım ha bire uğraşırız da onlar bizim istediğimiz yerlere geçtiği zaman da acaba bize bir iyilikleri olur mu diye tanıdık, tanıdığın tanıdığını bulmak içinde yırtmadık yerimizi bırakmayız.. Yani neymiş bal tutan parmağını yalarmış içimizden hangimiz o torpili yapan kişinin yerinde olur da ben torpil yapmam der içimzden hepimiz ben yapmam deriz ki o torpil yapanlarda zaten hep öyle dediler biz torpil yapmadık ama o sınavsız torpille atananlar ben atamadım değilmi kusura kalmayın ama gerçekler gerçekten o zaman geldiği zaman ortaya çıkar yapmam diyen sadece kendini kandırır hele ki sanalda....

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı arkadaşlara "Hak arama sitemlerimizi" saldırı olarak niteleyenlere sesleniyorum;

1- Ben neden 14 yıldır atanamıyorum ( 80-90 puanlarla)
    2- 15 yılda olacağım emekliliğm neden 20 yıla çıkltı
    3- Primim dolduğu için çalışmaya devam ettikçe emekli maaşım neden düşecek
    4- Binlerce engellinin saçma sapan bir yasayla 3 ayda aldığı 2022 aylıkları neden kesilecek ( Aslında kesilmeye başladı bile)
    5- 2 yılda bir yaptıkları EKPSS sınavıyla 2.000-3.000 kişi ile değilde neden fazla engelli ataması yapılmıyor ( Aslında bizim kotayı kendileri kullanıyor)
    6- Devlet hastanelerinde ve Maliye'de son yıllarda engelli vatandaşlar neden mağdur ediliyor, rapor oranları neden %40'ın altına düşürülüyor
    7- Pozitif ayrımcılık yasası neden tam olarak uygulanmıyor
    8- Ulaşımda ücretsiz yasası neden tam olarak uygulanmıyor
    9- 2022 aylığını alabilmek için evde kişi başına düşen gelir rakamı 276,00 TL neden makul bir düzeye çıkarılmıyor
    10 Devlet Türkiye İş Kurumunda engelli ilanlarında engellilerin karşılaştığı saçma sapan durumlara, yaşanan sıkıntılara neden el atmıyor
    11 Devletin suriyeli'lere pkk'lılara yandaşlarına verdiği imkanları neden engelli vatandaşına vermiyor, ilgilenmiyor, sahip çıkmıyor
    12 ......
    13 ......
    14 ......
    15 ......

Aslında yazacak çok şey var ama ben kısa kestim, hadi hükümeti politikalarını savunan arkadaşlar sorularıma tek tek cevap verebilir misiniz...?

Üye
    dart1970 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet dalgic
    Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bunlara da bir kulp bulurlar merak etme..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123