Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Atamalar için Ankara'da yapılan basın toplantılarına katılımın az olması sebebiyle şu soruların yanıtı arıyorlar:

Birlik beraberlikten ne kadar uzak durduğumuzu tartışma konusu yapılmasını rica ediyorum.Neden birlik beraberliği sağlayamıyoruz? Neden verilen sözler tutulmak istenmiyor? Bu zorlu süreçte nasıl bir birlik sağlayacağız? Destek verme anlayışı internet sosyal sayfalar üzerinden sizce ne kadar yeterlidir? Bu çalışmalar desteksiz ilerlemez. Bu konunun muhakemesi yapılmalıdır.
    Engellilerin en büyük sıkıntısının kadro talebinden önce "birlik ve beraberliği" sağlayamadıklarıdır. Bu konu ile ilgili bir çalışma yapılmalıdır, bunun temel nedenleri nelerdir? Neden bir dayanışmadan bahsedilince herkes bildiği gibi yapmak istiyor? Neden bir konu üzerinde hemfikir olamıyoruz? Dayanışma yapıldığında hakların mücadelesi açısından ne kadar büyük bir önem arz ettiğini bilmiyor muyuz, yoksa bilmek mi istemiyoruz? Engelli kardeşlerimizin dayanışmaları ne zaman başlayacak? Bu konuda birbirlerimizi nasıl ikna edebileceğiz? Lütfen bu konunun muhakemesini yapalım. (Murat Kıvanç)

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkes Ankara'da olmadığı içindir diyeceğim de
    Örneğin bir yere organizasyon düzenleniyor farklı bir ilde bile olsa katılım çok oluyor.
    Ben hiç birine katılmadım gerçi ama tren bile bedavayken çalışmayan arkadaşlarımız neden gitmiyor ben de bilemiyorum.
    Gerçi hadi deyince farklı bir ile gidilmiyor.
    Aile var vs. ama herkes kamuda çalışmak istiyor sonuçta yapılmalı yani
    Ve aslında Ankara'da engelli arkadaşlarımız küçük illere göre daha çoğunlukta niye katılım olmuyor ben de bilemiyorum.
    Ben çalışıyorum, Ankara'da değilim daha yeni geldim tekrar gidebilme ihtimalim yoktu malesef