Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Açıkcası bilgisiyar işletmenliği ve bilgisyarlı muhasebe belgelerini halkeğitimden aldım.devlette atamada yerleşemedim.Zaten lise düzeyi için kamuda bir işe yaramıyor

Şimdi özel sektörde bir bankanın bünyesinde çalışıyorum.İş görüşmesinde faydasını gördüm.sonuçta bilgisayar kullanabildiğini belgeliyorsun.Gel gelelim verilen dersler yeterli olmuyor.

İşe başlayınca diyorsun ki ben bilgisayar kullanamadığını anlıyorsun.Özel ayrıntılı programları kursları tercih edin.Kolay gelsin.Sağlıcakla Kalın

Üye
    msteriousxyz Avatarı

Gerçek Adı
    Merve
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    --
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de dershaneden aldım. Dershaneye gittiğim süre içinde kurs açıldı tabi derse girme zorunluluğu olmuyor sadece parasını veriyorsun ve sınavına giriyorsun. EKPSS ye hazırlandığım için kursla vakit kaybetmemek için ona yazıldım. Yanlış hatırlamıyorsam mayıs başında sınav yapıldı temmuz başında da sertifika elimdeydi.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12