Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2014 ekpss sınavında arkadaslar zıhınselden ucgen nedır dıye sormadılar saat suAN KAC DIYE SORMADILAR ANKARANIN BASKENTI NERESI DEMEDILER ZIHINSELI 2012 DEKI SINAVLA KARISTIRMAYIN BU SINAVDA ZOR SORDULAR ZIHINSELI

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

evet 2014 bayagı zor sordular zıhınselden pekı ben sımdıden calısmak ıstıyorum nasılk calısabılırım bana onercegınız bı katap varmı yada nasıl calısıpta 90 üstü alabıldınız

aklıma bırseyde gırmıyor bu kafayla 20 puanda alsam mucıze olur

Üye
    msteriousxyz Avatarı

Gerçek Adı
    Merve
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    --
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

devran29 ;
    Sen böyle dersen baştan kaybedersin zaten. Kendini o kadar olumsuzluğa şartlamışsın ki. Her yazın denk geliyor, okuyorum. Hep aynı şeyleri söyleyip duruyorsun. Bir kere bundan vazgeç bence. Ben sana ahkam kesmiyorum yanlış anlama. Zor durumda olduğun da belli. Ben sadece kendini kötüye odaklamandan bahsediyorum. Ama sen bu sözlerime yine dersen, ben yapamıyorum edemiyorum iş yok intihar edeyim vs. kendin bilirsin. Burada ne denilirse denilsin, tavsiyeler moral vermeler havada uçuşsun yine de bir faydası olmaz. Değişime insan önce kendi inanmalı. Zor olabilir ama en azından denemelisin. Bir kere değil iki kere değil defalarca. Madem anlamıyorsun birkaç kere okumakla o zaman anlayana kadar okuyacaksın, okumaya çalışacaksın. Daha önceki yazılarda arkadaşların dediği gibi psikologa da gidebilirsin. Ama artık başla bir yerlerden. Buraya gelip yazacak kendini ifade edecek kadar bilincin aklın var. Ha her şeyi yaptın, öyle gelişigüzel değil gerçekten çabaladın ama olmuyorsa o zaman tamam derim. Ama hakkını vererek, gerçekten çabaladım diyebiliyor musun? Bunu sor kendine.. Bir de sana ekpss nin kolaylığını söyleyeyim, belki biraz moral olur. Hani hep diyorsun ya çok zor nasıl 90 alacağız diye. Ben genelden girdim ekpss ye. Sınav haftası dershanede deneme oldu. 80-85 arası puan aldım. Zaten son birkaç sınavda 80 leri görüyordum. O gün o kadar moralim bozuldu ki. Yapamayacağım galiba dedim. Umutlarım azaldı. Ama sınava girdim ve 97,9 puan aldım. O zamana kadar 85 i geçememiştim. Aradaki farka bakar mısın? Yani kpss yanında ekpss nin durumu. Bir de bunu zihinsel kategorisinden düşün. Tamam elbette şartlar farklı ama yine de az çok ipucu veriyor. Öyle denildiği gibi de dayım(!) filan yoktu. Allah'ın izniyle bileğimin hakkıyla aldım. Sen de gayet alabilirsin. Dediğim gibi öncelikle kendini olumsuz düşüncelerden arındırarak. Lütfen söylediklerimi yanlış anlama. Herhangi bir art niyetim yok. Kitap konusuna gelince. Benim matematik konusunda önerebileceğim "Antrenmanlarla Matematik" var. Ben almadım ama dershanede hoca söylüyordu. Matematiği zayıf olanlar, yeni başlayanlar için. Birkaç kişi de almıştı. Ona bir bak istersen. En kolaydan anlatıyor diye biliyorum. Eğer şimdiden başlayacaksan, ki bu senin için en doğrusu onu al derim. Diğer dersler için bir şey söyleyemeyeceğim. Seviye olarak hangi kitaplar kolay pek bilmiyorum. Ama kitapçılara gittiğinde sorarsan yardımcı olurlar herhalde. Zaten mümkün olduğunca temel bilgilere bakacaksın. Öyle çok ayrıntılara girmene gerek yok. İnşallah çalışmaların güzel gider de hemen pes etmezsin. Hakkında hayırlısı olması dileğiyle...

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok estafullah neden kizayim sana denicem okucam artik olurmu allah bilir benim 1 kulagimda sagir anlamakta zorluk cekiyom yemin ederimki allah korkusu var bende yoksa hayatima simdiye kadar intihar etmistim cok saol tavsiyen icin asla yanlis anlama kizma gibi bir durum yok tesekkur ederim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12