Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurse1988 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZEL
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    nican ayında aldıgım heyet raporunda istihdam ve çalışabileceğim alanlar işaretlenmemiş bakanlık kabul etmedi yeniden rapor için bende 200 tl istediler.
    peki bu yönetmelikte bunların bu alnları doldurma zorunlulugu varmıdı madde olarak dava açıçam para istiyebilirmi bir daha

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim bu yönetmelikte yok ama muhtemelen adalet bakanlığın istediği rapor başka bir rapor. senin özürlü raporun değildir. H sınıfı ehliyeti gibi özel bir rapordur. 200 tl istemeleri normal bu tip raporlar üçretlidir H sınıfı ehliyeti alabilir raporu benim hastanemde 160 tl bu rapor ne kadardır bilmiyorum. istemeleri normal...

Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1- Kurumların rapor isteme hakkı var, hem yönetmelik gereği hem de DPB görüşü...
    2- Muhtemelen üniversite hastanesinden almaya çalıştın, onlar rapor ücreti istiyor, akülü araç raporu için bile para istiyorlar artık... eğer öyle ise, raporu alın, sgk ya şikayet et üniversiteyi rapor ücretini geri alırsınız...

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

üniversitelerde rapor ücreti istemelerinin sebebi önüne gelenin engelli raporu çıkartmaya çalışmasıdır. çoğu kişinin de engelli raporu yüzde 40 altında kalıyor. yüzde 10 rapor için bir sürü iş gücü ve kaynak boşa harcanıyor. Ama daha önceden engelli raporunuz var ise ( yüzde 40 ve üstü) yeniden rapor çıkartmak ücretsiz

Üye
    nurse1988 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZEL
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi benim engelli raporum vardı zaten %42 sonra benim çalışma alanları çalaışabilir raporu yazımyormuş arkasında varda değerlerndirlmemiş..sonra bakanlık kabul etmedi bende hastaney gittim tekrar heyete soktular beni tüm branşlardan tetikler oldum birde 200TL ALDILAR PSİKOLOG ORANUM OLMAMASINA RAGMEN MMPI TESTİ YAPTI NE OLDU BAYRAMDAN SONRAYA KALDI ŞİMDİ ADALET BAK.İPTAL EDERSE NAPCAZ...