Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kolera23 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Ne önemi var
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Devlet neye göre alım sayısını cıkartiliyor hiç bilmiyorum ama bakılan boş kadrolara bakilirsa ciddi ciddi engelli alimlarinda maduriyet yapiyor. Soylenen boş kadroları diger 2 senede bir yapılan sınavlara goremi doldurmayi planliyor oda bilinmemekte..Ama şehit ve gazi yakınlarının (35000 oldugu soyleniyor) ve somada hayatını kaybeden işçilerimizin yakınlarınında kamuya alınması engelli kadrolarinin oraya kaydıgının dusuncesindeyim.

Üye
    ka_rakartal Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bir arkadaş evden çıkamadığı için açık liseyi bitiren insanların hakkı demiş bende o insanlardan biriyim ve bende gerekirse eylem vs. ile kadroların arttırılması gerektiğini düşünüyorum açıktan okumak ise her engellinin kazanabileceği bir şey değil tembel insanlar olsaydık bu kadar bile okumazdık konuyu farklı yönlere çekmenin gerçekten hiç anlamı yok doğru, bizler emek vererek alınan yerleştirilebilecek puanların kadro azlığı nedeni ile heba olmamasını savunuyoruz hak edilen yerleştirmelerin yapılmasını istiyoruz söylenenleri çirkin laflarla çarpıtıp kirletmeye çalışmanın anlamı da yok daha fazla bu saçma fikirleri tartışmak da sonuçsuz olacak daha fazla uzatmanın anlamı yok bu konular farkındalığı olanlarla konuşulur olmayanlara gülüp geçilir bundan sonrada böyle yapılacak

Penthesilea;
    fikirlerin gayet güzel bence ses getirebiliriz hep birlikte hareket edersek amacımıza ulaşırız inş

Üye
    denizci35 Avatarı

Gerçek Adı
    temel
    Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    02:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    en azindan hizmetli icin matematik neyine yarayacak hic sevemedim hayatim boyunca universite terk lise mezunu

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123