Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 52 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    muammerhalil ;

muammer bey ben şimdi şehir ismi vermeyimde sırf bu rapor düzenbazlığından dolayı mimlenen hastane ve doktorlar var.. hatta yukarda da zikrettim,bu hileden dolayı hapse giren doktorlar var..bu eski bişey değil.yeni sayılır.ve bunun neticesinde noldu biliyomusunuz ? öle zorlaştıki o şehirde rapor alınması..şahsen benim herşey ortadayken vermediler bide numune görsün dediler.. buda oranın ne denli sıkı takipte olduğunun işareti..

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

golden_heart;

Kesinlikle ya hiçbişey eskisi gibi değil yani yok torpilmiş yok bilmem ne tamam hiç yok demek saçmalık olur ama varsa bile basit işlerde var artık herkes korkuyor yapmaya çünkü yalın siyaset anlayışıyla ve yalın hizmet anlayışıyla yönetiliyo her kurum.
    Ama bazıları yok söyle yok böyle illah karalıyacak ya nerden tutarsam kardır hesabı yapıyor.
    Gerçi ne derler bilirsiniz:

'''MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ.'''

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bazı arkadaşlar
    lütfen saçmalamayın torpil olsa meb kendi açtığı sınavda yapardı bundan 4 yıl önce öğretmen yakını olan engelliler başta olmak üzere meb de tanıdığı olan girerdi ve ben 94 puan almama rağmen atanamazdın mesela o işler eskidendi bilgisayar ortamında yapılan atamaların torpili olamaz

Üye
    muammerhalil Avatarı

Gerçek Adı
    Muammer Halil
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Bakın öncelikle bu benim şahsi düşüncem ve de doktorlar kendi hayatlarını 3-5 kuruşa riske atmazlar sanırım. Onun için zengin kişiler ancak yaptırabilir diye söyledim.Diğer türlü mantıklı değil bence ha doktor olmuş ama beyinsizse o ayrı ...

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ve işin garibi bir şube müdürünün yeğeni sınavı kazandı çocuk bizimle beraber atandı adam amcası olmasına rağmen atamasını büyükşehir dışında bir ile yaptı sırf yeğenine torpil yaptı demesinler diye ben ondan şanslıydım beni merkeze 35-40 km uzaklıkta bir yere atadılar ve bütün bunları yaparken önce falan yere gitmek isteyen varmı diye soruldu ki buralar uzak yerlerdi sonra puan sıralamasına göre yukardan aşağıya atamalar yapıldı

rapor olayına gelince raporları vücut fonksiyon kaybına göre veriyorlar yanlış mesela benim gözde %85 görme kaybı var ama doktor bana bunu görme kaybı diye değil vücut fonksiyon kaybı diye verdiğinde %54'e kadar düşüyor

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Kesimlikle katılıyorum.Bu durum söyle özetlene bilir.
    ''Biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış'' bırakın artık fanteziyi gerçeklere bakın.Herkes eskiye yönelik yaşıyor dünya değişti hiç birşey eskisi gibi değil giden gitti önümüze bakalım artık....

Üye
    muammerhalil Avatarı

Gerçek Adı
    Muammer Halil
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

ferhat kurt;

Maalesef ... Kimiside şunu yazıyor ortopedik engelliler daha çok hakediyor diye.Bence engellilerin hepsi hakediyor (Kilodan dolayı engelli raporu alınmadığını varsayıyorum o konuda bilgim olmadığı için) bunu söyleyenler diyabet yani şeker hastalarını bi takip etsinler bakalım onların yaşam biçimi kolay mı. Şubat ayında bi tanıdığım daha 29 yaşında diyabetin getirdiği diğer hastalıklar yüzünden hayatını kaybetti. Herkes kendi yaşam şartlarını kötü sanıyor ama daha kötüleri de var emin olabilirsiniz bence herkes haline şükretsin ha atanmak cidden istiyorsanız sınava çalışın o kadar basit ...

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat cok zekısın ya guldurdun benı benım en yakın arkadasım dayısı mustesar yrdımcısı bız 15 tercıh yptık kurada ona sadece ıstanbul sılıvrı yaz ılk tercıhıne oburlerını salla dedıler artı raporu 100 de 13 du 100 de 42 alıp tercıh yaptı 2012 atamasında gırdı yıldır calısıyo tayın ıstedı memleketıne ızın aldı calıstıgı yerden burda raporu dusuk cıktı ısınden atılacaktı ewraklarını topladı tekrar gerı ısıne gıttı 6 calısı tekrar burdan adam bulup raporunu halletrdı ve suanda memleketınde calısıyo hastanede hemde sımdı ben bunu yasamıs bırıyım kımse daha bu yorumun altıda sacma sapan yorum yapmasın torpıl bırının haı yenılıyosa duzenbazlık anlamınada gelırr saygılarr

sınav ıcın bı ıddıam yok arkadaslar ben bıldıgım olayı anlattım benım bu soledıgım kurayla ılgılı herkes ıstedıgı elestryı yapabılır sacma olmadıkca

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Yakınımda torpil olayları döndüğü için az biraz bilgi sahibi olduk torpili olan kişinin ismi gerekli yerlere gidiyor ve ona göre işlem yapılıyor arkadaşlar hatta sınav kağıdı bile değiştirilebiliyor iki kardeşin aynı sınıfta ve arka arkaya oturduklarını bu şekilde sınava girdiğini duymuştum ki böyle bir şey olmaması gerek diye düşünüyorum, neyse ya yukarıda Allah var Rabbim hakkımızla girmeyi nasip etsin inşallah

Üye
    ucrun Avatarı

Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Torpil yoktur diyemem ama memurluğa alınanların hepsi torpille alınıyor demek iftiradır ve ispatı gerekir... torpil var diyen arkadaşlara sormak lazım kaç puan almışlar? Yoksa 50 60 puan alıp ta 85-90 puan alıp memur olanlara "torpille girdi" diye sallaması kolay. Ve raporda torpil eskidenmiş... Siz kaç memur işten atıldı bu rapor yüzünden kaç doktor hapse girdi haberiniz var mı?

eMeL_eMeL;
    Sınavda arkada oturan kişinin sınav kağıdı değişiktir. Bu sınavlar sonuçta merkezi sistemle yapılıyor.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Tercihlerden sonra yerleşen engelli bireyden yeni rapor istemeli alacak olduğu rapora göre müracaat etmeli. ASPB müracaat esnasında çok eski raporlar ile müracaat yapıldı.

Üye
    jonquil Avatarı

Son Giriş
    29.12-2014
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar torpil olmayan bir kurum gösterin bana . Valla alkışkıyım : )

Şuan Türkiye de herşeyde torpil var. Bu sadece bilinen bir gerçek. Kimse torpil yok diyemez. Bilgisayar sistemiyle atanıyoruz torpil nasıl olsun vs vs diyenler varsa da biraz düşünmelerini ondan sonra yazmalarını tercih ederim. Zeka Allah ın insanllara verdiği en büyük nimet.

Üye
    cigdemsngl Avatarı

Gerçek Adı
    çiğdem
    Son Giriş
    01.03-2016
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim dediğim kpss yakın akrabam oğlunu bu şekilde yerleştiriyor

Ayrıca çok düşük puan alıp dayısı sayesinde yerleşen biliyorum

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

50 puanla ve torpille memur olan var yapmayın gözünüzü seveyim kendi arkadaşlarımdan biliyorum devir artık torpil devri ve ne paralar dönüyor bu işlerde, kpssden 69 alan komşumuzun oğlu şimdi bir anda banka müfettişi oldu benim bildiğim bunun aşaması olur birden müfettiş olunmaz herhalde.. Neyse ya bize düşmez dediğim gibi yukarıda Allah var, her şeyin hayırlısı olsun

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ali711 ;
    kul torpil yapacak olsa bile Allah önünde sonunda hakkını teslim ediyor..
    Bunu yukarda yazmıştım.Elbette tek tük çıkacaktır.70 milyonda bazı çürükler çıkar.Ama bunu genele mal eder gibi,sanki herkes torpille yerleşiyormuşta herkesin önü kapanıyormuş gibi,birde "şurdan duydum,burdan duydum" gibi soyut kanıtlarla dillendirmek doğru değil..Ama buraya bi bakıyorsun,adamlar atanamamış bunun sorumlusu hemen torpil..yooook öle uzun boylu değil..İnsan kendinide sorgulamalı.Hatta iddia ediyorum bu torpilden dem vuranlar eline fırsat geçsin onlarda torpil kullanırlar bana göre..Önce zihniyet değişmeli..

emel_emel ;
    seninkisi de rivayet.duymuştum,etmiştim demekle olmaz..emel son mesajında 50 puanla yerleşen var demişsin..Alalhını seversen isim versene..Yada isim verme git bunu bariz biliyosan şikayet et,onunda belgesini getir sun bize.yahu bırakın bu dedikodu ağzını.

cigdemsgnl;
    emelE dediğimi sana da diyorum...sende git kimse şikayet et,vatandaşlık görevini yap getir bize evrak sun..sana inanalım..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon