Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 30 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    04:56
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ya arkadaşlar şu puanı aldım atanırmıyım şunu yapsam atanırmıyım sorularından artık gına geldi zaten torpilli atanıyor millet sen 100 puan alsanda sagda solda iktidar aleyhine paylaşımda bulunuyorsan atanamazsın memur tarafsız olmalı ne yapacağını bilmeli azcıg aklınızı toparlayında atanın saçma sapan şeyleri paylaşmayın face nizden ordan burdan takiptesiniz zaten kadrolarda ona göre acılıyor sunu alalım bunu alalım diye acılıyor hala anlamadınızmı olayın nasıl döndüğünü eğer yorum yapacagsanız atananlar yapsın su memleket daha güzel kiralar uygun burayı yazın die atananlar tavsiye versin her kafadan ayrı ses cıkıyor bin tane lüzumsuz yorumu okumak zorunda kalıyoruz

Üye
    GoNuL-YaRaSi Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    15:35
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Şikayetinde haklı olabilirsiniz fakat torpil olayı EKPS de olmaz olsa da çok az olabilir işçi atamalarında olabilir ama orda torpil oynar ben tamamen torpilsiz yerleştim.Genel olarak düşük puan alanlar herşey torpille olur derler benim çevremde öyle

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

torpilin yogduk dogrudur ama face den yada twiterından ikdidarı eleştirmiyosundur gene alırlar fakat akp ye kayıtlı ollanların yuzde doksanı suan memur hizmetli

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım sana ne? Forumda insanlar saygı sınırları çerçevesinde istedikleri şeyleri yazabilirler. Gına geldiyse okuma. Hem torpil olayı öyle işlemiyor, sen çok yanlış anlamışsın. İnsanlar tanıdıklarını sokup sonra kadrodan düşüyorlar. Alın güzel bi puan sonra düşünün torpil var mı yok mu. Milletin işi gücü yok insanlar facebookta twitterda ne yazmış "hımm bunu almayalım" mı diyorlar sanıyorsun? İktidarın yaptığ güzellikler söyleniyor da yaptıkları haksızlıklar neden söylenmiyor. Haksızlığa boyun eğe eğe bu hale getiriyorsunuz ülkeyi. Arayın hakkınızı, meclise internet üzerinden dilekçeler yazın. Kafanızda çok büyütmeyin adamları. Bu adamlar Allah mı?

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Sacmaladin adamin puani 100 olsun facede sallasin iktidara istedigi kadar atanamayackmi yasadigin sehire baktimda aydin chp zihniyeti surayida siyasete karistirmayin calisan yuksek alan atanir bu kadar torpilin döndüğü yerleridebilirim 2 kere torpil yüzünden hakki gasp edilen biri olarak yaziyorum isteersen git bi akp ye kayit ol yarin seni bakalim memur ediyorlarmi yada hizmetli hemen pfff bu kadarda olmaz elestirinde az mantikli elestirin (turkiye tarihinde osym tarafindan yapilip ilk iptal edilen sinav polislik sinavi o zaman engelli degildim girdim bayagida iyi netim vardi sinav sorular calinip dağıtıldıgi icin iptal oldu al sana torpilin krali sorular adamlarin ellerine kadar gitmis, ikincisi gecen sene katiplik sinavi klavye sinavinda yanlış yazmayan tek kisi en cok kelime yazan ilk 5 in içindeyim ama sözlü mulakat torpilin döndüğü yer tamda burasi en az yazan kisi giriyor biz ilk 5 giremiyoruz sacmalik. Bende yeriyorum yeri geldiginde ama düzeyli en azından. ..)

Ayrica elestirmektende cekinmeyin yeri gelecek akp yeri gelecek chp yeri gelecek mhp yi elestirin hangisi kendi partyniz olursa olsun dogru seylerde överken kötü seydede kötü oldugunu belirtin...

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir çok yerde okudum face takişbini sen bişey biliomuş gibi atlamasana Facebook paylaşımlarınıza dikkat edin! NetGazetesi.Net

Hala dediğim dedik tavırlarınız var kardeşim bişey bilmesek yazmayız ikdidarın yapılanmasından muhalefetin yapılanmasına kadar onca sey gördük okuduk birazda siz okusanız böle cahil cahil konuşmazsınız bu devirde pohpohlayan kazanıyor eleştiren değil sen burda 70-80 puan aldım atanırmıyım diye sorarken millet parti binalarından cıkmıyor siz hala burda puan derdinde sacma sapan yorumlarla kendinizi üstte cıkarma cabasındasınız BİRAZ DÜNYAYA DÖNÜN HAYAL DÜNYASINDA YAŞAMAYIN

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Kardesim dediğim dedik degil bak ben sana kendimin icinde gectigi 2 torpil den bahsettim magduruyum dedigim dedik degil ama facede bişeyler yazdin diyede 100 puan alipta atanamamak olmaz tabi devlete hakaret ve bölücülüge girecek seyler yapmadikca sikinti olmaz yok particilik yaparsan parti binasından cikmzsan 1 seneye kalmaz seninde isin olur orasida doğru ama bunu iktidara kim gelirse gelsin yapar misal a ili belediye akp de olsa akp kendi adamini doldurur b ili mhp de olsa mhp kendi adamini c ili chpde olsa chp kendi adamını doldurur orasi oyle ama facede yazdiklarinla felan oturup milyoblarca insani kontrol etmezler bundanda korkup kötü isler yapanlari yermekten korkmayin... Ayrica okumakla her sey olmaz düzgün insanca yazisiyoruz neden cahil cahil diyip laf atiyorsun okumak hersey degildir bakarsin bakarsin bi bakarsin kitap bitmiş ama anlamadiktan sonra neye yarar ...

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ve ayrıca saygı cercevesinde yazmıyosnuz demiyoruz sacma yorumlar sıklaştı dioruz boşuna okumak zorunda kalıyoruz ve biri arada önemli bir şey söylediğse GÖREMİYORUZ

Üye
    Tuğba45 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2016
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    ege bölgesinde bir yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

okuma o zaman gına geldiyse sen bilgili olabilirsin ama bilmeyenler vardır
    bilmemek ayıp değil sormayıp öğrenmemek ayıptır.............

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam okumam abi sen haklısın

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vesvese;

Yahu 30 yaşındasın, bu sosyal ağ meselesi özel sektörde iş teklifi yapmadan önce insan kaynakları çalışanlarının yaptığı bir şey. Ben şuan insan kaynakları üzerine bir şirkette çalışıyorum. Sınava girip yüksek not alacaksın, düzgün bir sıralama ile tercih yapacaksın, ama atanmadan önce devlet tutup bi de feysine bakalım diyecek. Deli olma gözünü seveyim. Kendi adamlarını kayırdıkları doğru ancak sandığın gibi yüksek puanını alsan da feysine cartına curtuna bakıp ona göre alıyorlar demen saçma, akıl işi değil bu.

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu tamam siz haklısınız canınız ne istiyosa onu yapın ben ne kadar sizi düşünüp haddim olmayarak biraz bilgi vermek istesemde siz illa eleştiri yapma gereği duyuyorsunuz istemeden kırdığım varsa özür dilerim siz haklısınız

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vesvese;

Yok, ben de aynı sebepten konuştum zaten. Yani böyle eleştirmekten korkmayın. İktidarın iyi yönleri kadar kötü yönlerini de söyleyin. Kendinizi sindirrmeyin diye.

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Burası birbirimizi bilgilendirme platformu değil sanırım herkez kafasını estiği yorumu yapıyor bende bu yanlış dedim birbirimize eleştiri yapmak yerine puanıyla fors atmak yerine bilgilendirsek daha ii olmazmı Foruma bi giriyorum günlük bi ton yorum herkez puanından bahsediyor 100 tane yorumdan bi tane 2 tane güzel yorum cıkıyor ben bu güzel yorumları okumak için 98 tane boş yorummu okumam gerekiyor

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ama ne yapacağını bilmeyen onca insan var ki. Ben mesela ilk defa bi sınav ve tercih işlemi için heyecanlandım. Günlerce konuşulsa dinlerim merakla. Çünkü ne yapacağımı bilmiyorum. Tercih hatası yapmaktan korkuyorum, atanamamaktan korkuyorum velev ki atandım, atandığım şehirde rahatsızlanırsam da yanımda kimse olmazsa diye korkuyorum. Sadece biraz anlayışlı olmamız gerek.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon