Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Face inde paylastiklari yuzunden isinden olan biliyorum sevmemekte hakki

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

erdalakbay;

arkeadaşım facende yada sosyal hesaplarında,başka kişilere hakaret edersen tabi işinden olursun,bende memurum ve memur olmanında kanunda uyman gereken şeyler var kaldıki,memursan yada kamuda görevliysen kurallara uyacaksın,uymassan işini kaybedersin hiç kusura bakma.adam çıkmış türkiye cumhuriyetinin başbakanına küfür ediyo,varmı böyle şey yaaa,muz cumhuriyetimi burası,herkes haddini bilecek.bilmeyenlerde ögrenecek...
    not akpli degilim....

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Kufre lafim yok ama olan butun herseye inaniyor olmasi suc degil. Ses kayitlarina inanmak ve inandigini dile getirmek sucsa bende o sucu isledim ama kufre elbette bende karsiyim ama olanida gormezden gelemem inanmiyorum adam yapmamistir demek kadar yapmistir demekte suc sayilmamali sucsa sucluyum eyvallah

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Küfüre bende karşıyım kimseye de yakıştırmam, ama ben şu an misal hükümeti sevmiyorum ve güzel bir dille eleştirimi de yapıyorum ki memur olursam inşallah yine gerektiği ortamlarda yine eleştirilerime devam ederim ki normali de devam edebilmektir zaten ama artık maalesef hükümetle ilgili eleştiri yaptığın an cidden fişlenme gibi bir durum olabiliyor işte bu yüzden sen susuyorsun ben susuyorum o susuyor aman işimizden olmayalım şöyle olmasın falan filan işte şimdi bu hallerdeyiz sonuç cumhurbaşkanı...

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

konuyu açan arkadaş baya bi boş konuşmuş.

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben de rahatsızım her gün bakıyorum biri şu puanı almış ben atanırmıyım bilmem ne olur muyum vb boş konular açılıyor ben admin olsam hepsini bir başlık altında toplarım ya da hiç açtırmam.

bende sınava ilk defa girdim ve puanım gayet iyi konu mu açayım şimdi

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    04:56
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senin kadar boş değilimdir karargah hem burda hem memurlar nette görüyoz forum yazılarını geçmişde laf s0ktukya illa camur atacak veledi zina büyüde gel yavrucugum büyüde gel su zamanın gençlerinde gram saygı yog

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

geçmişde lafmı soktun inan hatırlamıyorum hatırlamama sebebidme kesinlikle dikkate alınmıyacak birisi olmandandır sen kalk tüm sisteme torpil de ondan sora sana saygı gösterelim öyle dünya yok.

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir sinekmi vızıldadı

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

sevgili arkadaşlar,biraz hoşgörü lütfen,birbiriniizin kalbini kırmayın,herkes aynı görüşte olmayabilir,bırakın herkes düşüncesini özgürce söylesin....

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan arkadaşım haklısın bende kalp kırma taraftarı değilim ama bu velet cok saygısız forumdan bana gider yapıo yaş olmuş 32 böle veletlerle bide kafa şişirioz sorsan bi halttan anlamaz ama gelir bize gider yapar bölelerini forum dışı yapmak gerek memurlar nettede aynı nickte yazıo bu arkadaş bir oku forum yorumlarını kaba küstah ve saygısız tavırları var

Anlatmak istediğim gayet acık değilmi yahu tüm engellilerin listeleri ellerinde teknoloji cagındayız bir düşün devletr memur alırken hiç bakmazmı kimi alıyorum diye birde izlenmiyoruz diyorlar son bir kaç ayda size sigorta şirketi adı altında hiç telefon gelmedimi ... !!! işde konuşma uslübunuza baktılar sayın arkadaşım madem o kadar biliyorsunuz neden bir kitap yazıp daha yararlı olmuyorsunuz her konuda ahkam kesenler bu kadar bilgi size göktenmi iniyor yoksa boş zamanlarınızda cokmu okuyorsunuz BİLGİLİ ARKADAŞLAR MADEM BU KADAR OKUYORSUNUZ bir kaç kitap tavsiye edinde okuyalım kızınca kızdı diyorlar

Her bilenin üstünde bir bilen vardır

Bu ikdidarın bilgisayar başında 100 lerce adamı olduğunu biliyormusunuz bu ikdidar istediğinde twitterda trentopic oldugunu biliyormusunuz bu ikdidarın pc başında dakikalarca insanları tek tek fişlediğini biliyormusunuz geçmiş günlerde hastanelerde parmak izi alınıp fişlendiği cıkmadımı siz nerde yaşıyorsunuz dünyadamı yoksa kafanızda kurduğunuz hayal dünyasındamı

benim memur olma şansım zaten yog ben başta eleştirmeyin derken sizin yerleşmeniz için dedim ben eleştireyim sıkıntı yog yanlışa yanlış doğruya doğru derim her zaman ben sizleri düşündüğüm için tavsiye verdim burda ümitle bekleyen binlerce arkadaşı darda olan arkadaşlarıma tavsiye vermek istedim ilk önce cok ihtiyacı olanların atanmasını canı gönülden isterim varsın beni atamasın kolpacı devlet zaten amerikanın hamballığını yapıp cukkayı dolduruyor halkı için bir tren yapmış su altında oda basınca dayanmamış patladı patlıycag haram lokmayla su altında öle işler olmaz 2 rekat namaz kılmayla adam olunmaz tayyip bey ben MUSTAFA KEMAL ATATÜRK çü milliyetçi bir türküm

ATATÜRKümü 2 bin lira maaşa değil 20 milyon maaş versende satmam

Büyük ortadoğu projesinin türkiye cuntası gerçekleşti yakında türkiyede iç savaş cıkar zaten 10 yıl önce gazeteciydim elime bir kitap geçti AB kriterleri diye bir kac kriteri okudum hep MUSTAFA KEMAL ATATÜRK aleyhine yog efendim ATAMIZIN fotografları devlet dairelerinden kaldrırlacakmış yog efendim şerefsiz örgüte yardım ve yataklık yapan ceza almıycakmış kriterlerde aynen bunlar vardı öle sinir oluyorum ki bu devlete yandakçılarına ve patavatsız vurdumduymaz gençlere %50 özürlü olduğum halde ceza evinde aylarca kaldım %50 özürlü olduğum halde taş ocagından madene kalıp buz fabrikasından toptancılığa her işde bir fiil çalışdım ekmek parası için klakmış burda bana lüzumsuz konuşuyorsun diyor uyan kardeşim uyan türkiyenin nereye gittiğine bir bak benimle uğraşmak için beyninde laf tasarlıyacağına ilerini düşünmeye bag

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

sen iyimisin kardeşim ?
    isyersen bir doktora gözüküver

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Vesvese Mesajı Gör
    özürlü olduğum halde ceza evinde aylarca kaldım P özürlü olduğum halde taş ocagından madene kalıp buz fabrikasından toptancılığa her işde bir fiil çalışdım ekmek parası için klakmış burda bana lüzumsuz konuşuyorsun diyor uyan kardeşim uyan türkiyenin nereye gittiğine bir bak benimle uğraşmak için beyninde laf tasarlıyacağına ilerini düşünmeye bag
    emin ol seni niye memur yapmamışlar anlayamadım.

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yelpaze;

neyi anlayamadın kardeşim sinirimden yazıyorum madem onlarca boş konuşan var bende aklıma ne geldiyse yazıyorum içimden ne geçtiyse yazıyorum ilgilenen yok madem bende yazıyorum yaşadıklarımı
    Konu Tom@bükücü tarafından değiştirilmiştir (23.08-2014 Saat 05:54 ).

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Vesvese;

keşke önce seni atasalardı. geçmişine bakınca hak ediyorsun çünkü

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Vesvese;

Sabahattin Ali- Yeni Dünya ve Kürk Mantolu Madonna
    Yusuf Atılgan- Aylak Adam ve Anayurt Oteli
    Deniz Gezgin- Ahraz
    Murat Menteş- Korkma Ben Varım, Ruhi Mücerret, Afilli Filintalar
    Alper Canıgüz- Tatlı Rüyalar, Babalar Oğullar ve Rencide Ruhlar, Cehennem Çiçeği

Şimdilik bunlarla başlayabilirsin..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12