Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kalender sen iyi misin acaba Birincisi karanlık günler mi, arkadaşım hak aramak hakkın olan bir şeyi savunmak suç mudur engelliler arasında birlik beraberliği oluşturmak karanlık güçlere mi giriyor cidden saçmalamışsın ve bu olayı böyle bir şeye bağlaman harbi komik olmuş geçende f tipi cezaevleri mi ne bir konuyla bağdaştırmıştın Evet vatana millete zeval gelmesin madem konuyu açtın şu an ki hükümet sayesinde gelecek, Türk bayrağı indirildi hiç bir şey yapılmadı ne oldu o bayrak indiren..Pkk heykeli dikildi nerde devletin başındakiler, Diyarbakır'a bangır bangır kürdistan diyorlar, hani neredeler hiç bir şey yapılmıyor.. Ülke çatır çatır bölünüyor en başta insanlar bölündü, sen yolla köprüyle avun emi, yıl olmuş 2014 hala sorunlar var gıdım gıdım bir şeyler yapılıyor ne için biliyor musun oy için tabiki de bak bizim tercihleri bile kaç ay beklettiler çıkarta çıkarta 125 bin kişiye 3 bini layık gördüler buna tepki göstermek senin için karanlık günleri mi çağrıştırıyor yazık cidden ya!! Bu arada demeden geçemicem hani dedin ya tayyibin işi gücü rast gitsin Atatürk Orman Çiftliğinde yangın çıkmış eminim onlar çıkarttı yeni yer tahsis etmek için malum ağaç kestiklerinde tepki alıyorlar, he bir de yazdığın dua güzel dua, ama bir dahakine kendi cümlelerinle dua et, kopyala yapıştır yapma bence

Üye
    handee106 Avatarı

Gerçek Adı
    hande
    Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

boş verin bunlsar hükümet yalakaaları daha demokratik eylemi bile dinsizlik olarak görüyolar

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

kalender arkadaşım Allah sana akıl fikir versin senin yazdıklarını ilk okul ikinci sınıfa giden yazmaz..senden daha bilinçlidir inan..bu ne ya sürekli saçmalayıp duruyosun...sana cevap bile yazmaya gerek yok ama insan bu saçmalığa bir şeyler yazmadan duramıyor.. nedense senin gibiler yüzünden hak aramak artık teröristlik oluyo sapıklık oluyor paralellik oluyor karanlık güç oluyor...yok efendim bundan önceki alımlar grev yaparak protesto ederek eylem yaparak olmuyormuş..kardeşim sen dağda mı yaşıyorsun uzayda mı ..geçen sınavın alımları ile bu sınavın alımlarına bakıp da haksızlığı görebilecek kadarr bilinçsiz misin bu kadar mı körsün
    diğer bir konu eğer o grev yapanlar o eylemi yapanlar paralelci olsalardı karanlık güçler olsaydı 4 kişi ile mi kalırlardı söylesene bu kadar az kişiyle mi açlık grevine girerlerdi..devlet bunun farkında olmaz mı paralelci mi değil mi diye

bu kadar saçmalamakla kalmamış bide bayrak eklemişsin..bir defa haksızlığa uğrayan insan hakkını aramaktan yoksunsa, acizse, bilinçsizse ,bilinci körleşmişse ..o bayrağında hakkını hiç bir zaman arayamaz..boş bayrak eklemekle vatanseverlik olmaz..akıl lazım bilinç lazım..

hakkını arayan hakkını alır allah katında da yükselir hak aramaktan aciz beyinler.. ise köle olur aciz beş para etmez mahluklara dönüşür..zaten bugün müslümanlar haklarını aramadıkları için hem hristiyanlara hatta yahudilere köle ve esirr durumdalar...

gerçekten senin gibileri boşvermek lazım..ama benim bu atamanın artık değişmeyeceği kanısındayım şimdi önemli olan ikinci atama..birinci atama olsun bitsin..

Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

toplamda ne kadar bir kadrodan söz ediliyor.ikinci atamayla birlikte

Üye
    trend85 Avatarı

Gerçek Adı
    trend85
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ne eylemi arkadaşlar iyi misiniz ? Şimdiye kadar hangi atamada eylem yapıldı ? Bugüne kadar hiç atama yapılmadı mı ? Herkes çok mu razıydı ?Afedersiniz ama herkesin canı patlıcan da sizinki mi can ?
    Yapmayın böyle herşey yokuşa sürülüyor benim razım yok neden benim adıma da iş yapılıyor ya bir atama yapılsın diğer atamalara ısrar edilsin herşeyde problem yarattınız olmaz ki bu kadar bundan önce böyle olmamıştı diye ya ben de evleneceğim ,işim yok düzenim yok ne olacağım belirsiz hangi şehirde olacağım belli değil yani bu kadar vicdansızlık yok çalışsaydınız kardeşim daha fazla çalışsaydınız 60 soruda 35 net yapan da gidecek 20 net yapanı neden bekliyoruz ağlayarak çalıştım acillerde yatarak çalıştım benim hakkım helal değil saçmalamayı kesin artık Allah aşkına bilir misiniz Allah'ı......

Üye
    denizin kızı Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

kendi adıma eylem falan istemiyorum yeter artık interneti takip etmekten hiçbir şey yapamaz noktaya geldim ne olacaksa olsun biran önce atanan atansın atanamayan da özel iş bakar olmazsa 2. atama için güç toplar ama belirsilik delirtmek üzere her atamada mutlaka atanamayan birileri olacak herkesi kurtarmak malesef mümkün değil

Üye
    devrim canavar Avatarı

Gerçek Adı
    devrim canavar
    Son Giriş
    14.09-2014
    Saat
    08:22
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bize göre tekrar eylem yapılmalıdır. yüksek puan alanlar 2-3 daha bekleyebilir. şahsen bizde yuksek puan aldık.

2-3 ay

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Devrim canavari; bekleyemeyiz kusura bakma artik yeri gelincr hak huk dersiniz bizim hakkimiz umrunuza gelmez 1 kere ertelendi tamam 1 kardesimizde ekmek yese ne gguzel dedik ses cikarmadik bu saatten sonra bu kadro artmaz az düşünün adam akilli yeminle sayinin 6000-7000 olacagini garanti olsa beklerim ama atttirmazlar artikkk akilli olun 2.ve 3. Atamayida riske atmayin

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

morfeuse23;

Kesinlikle haklsın tamam 3 bin denildi düşük olduğu için yapıldı ve sonucu çok kısa sürede alındı ve kimbilir belki olamıyacağı halde oldurdular.Çünkü normalde uzun bir süreç diğer bakanlarla konuş arttırdır falan neyse akmasada damladı yeterli şuan için.Bundan sonra yapılacak atama sayılarını beklemek daha mantıklı.

Üye
    trend85 Avatarı

Gerçek Adı
    trend85
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Allah sizin ve sizin gibilere akıl sağlığı versin inşallah hiçbir sınava girmediginiz ne kadar da belli ...

Ve birşey daha bu yazdığımı ister anlarsınız isterseniz anlamayın ben tüm hastaliklarima rağmen 13 yıllık hasta olmama rağmen görmeyen dilsiz bedensel engelli var dedim bi kez bile aklımdan geçirmedim taa ki son 2 yıldır acillerde yatana kadar o grev yapanlar mi size göre sizin için mücadele ediyo kardeşim ben sizin önünüze gecmeyim diye 5 yıl düz lisans kpss hazirlandim o zamanlar atama hiç mi olmadı sağlıklı insan gibi girdim ama kimse grev eylem yapmadı orda ne kadar mezun var biliyor musunuz bi daha bu eylem yapılamaz önceden yapsaydiniz benim ne gunahim var ya size iyilik yaptım da ne oldu ne kadar atama bekleyen insan var bir tek sen ben değil hadi onların da hakkını savunun

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SAYIN arkadaşlar bildiğimiz üzre özelde yüzde 3 lük engelli kontenjanı bulunmaktadır yani 100 kişi çalıştıran 3 engelli çalıştırmak zorunda yoksa cezai

para yaptırımı var gerçi bununda yolunu özel sektör vermemek ve çalıştırmamanın yollarını buluyor farklı engelli iş ilanı vererek aradığımız kritere uygun aday bulunamadı diye peki

Ya devlet 23,000 bin boş kontenjan var deniliyor bunun 4,150 doldu çoğu boş kaldı çoğu gitmeyecek çoğu reşit yaştan belli nedenlerden gitmeyecek not alın okuruz haberlerinini ilerde

benim anlamadığım konu şu madem 23,000 bin 4150 geriye kaldı 19,000 bin deniliyoki 2023 kadar peki kardeşim ozamana kadar kontenjan yükselecek çoğu emekli olaçak sayı azalmayacak çoğalaçak hepsinden vazgectim

özele engelli kontenjanını doldurması için baskı yapılıyorda devletteki bu kadar boş kontenjan için niye kimsenin gıkı çıkmıyor

engelli dernekleri engelli fedarasyonları engelli sayfaları formları biz engelliler formu bu konuda niye hiç bi adım atmıyor

devlet personel başkanlığının önünde eylem yapıldı 4 kişi buraya niye destek verilmedi fedarasyon dernek biz engelliler formu belki engelli arkadaşalar şunu düşünüyor gitsek ne olaçak

ya önce bu saydığım yerler sivil toplum örgütleri bi destek verse bakın oraya nasıl engelli akıyor görün

gelin bu konuda birlik beraber olalım bi pazarımızı feda edelim sesimiz çıksın

bu ülkede engellilerin var olduğun u yaşadığını ve biz engellilerin hayatın yaşamın her alanında var olduğumuzu kanıtlayalım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12