Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 88 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hocaoglu21 Mesajı Gör
    atananlar tercih yapamayacak yapsalar da atanamayacaklar
    Hayal kurmamak lazım , Kimsenin Kazanılmış Hakkı Elinden Alınamaz .... Fakat Kanunlar Belirili ölçülerde kısıtla ya bilir , Bunu da yaptı yönetmelikle kısıtladı da .. Ha bunu yaparken , Kısıtlarken de çoğu çalışan Engeli yede yeni fazlaca hak verdi .... Mesala Hizmetli yada memur olarak çalışan bir engelli ,aynı kodro dercesinde bir göreve bazen tayin ala bilmek için , yani bu tercihi bir tayin vasıtası olarak kullana bilmek için yeniden tercih yapardı ...Fakat buna gerek kalmadı . zaten Bu nedenle Ekpss de Binlerce Tercih yapacak engelliye Bir defaya mahsus . istediği yere (ile ) tayin hakkı verildi ve çoğuda bu hakkı kullandı bu paha biçilemez bir kanun , zaten nerdeyse çalışandan tercih yapacak istinai adam kaldı .. ... İkinci olarak 3 yılın üzerinde kamuda alışan engellilere , görevde yükselme şansı verildi inanılmaz avntajlı bir yükselme hizmetllikten şefiliğe kadar öğrenim durum uygunsa önü açık dahası Memurluktan Şube müdürlüğüne kadar .. Bu ne kadar değerli bir durum anlayamazsınız ... geride zaten yönetmeliğinde kısıtlamasıyla 2014 ekps de atama şansı bulacak bir avuç çalışan kalmadı .....

Çalışandan atama şansı bulacak 50 /100 tane Önlisansdan çıkar çıkmaz oda İşe başladığındalise mezunudur da o arada ön lisans mezunu olmuştur , bir teknik kadroya felan atanır ...

50/60 Tane bile lisansdan oda zor , lisans ların çoğu zaten öğretmelik okuyor oda zaten direk atanıyor ...
    Orta öretiminde 200 leri bulacağını sanmma .. siz esas üzerinde durulacak konuları bırakıp , böyle olur olmaz işlerle Uğraşıyorsunuz ....

Arkadaş Çalışan Memurla İlgileneceğinize Ölü Kadrolarla / 50 PUANLARLA ATAMA YAPILAN KADROLARLA İLGİLENİN FORMDA BİLGİ SAHİBİ HERKES ATANDI , FORM IPPISISZ SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI BOŞ HEVES PEŞİNDE KOŞAN BOŞ YORUM YAPAN İNSANLARLA DOLDU ...

Üye
    orhan altıparmak Avatarı

Gerçek Adı
    orhan altıparmak
    Son Giriş
    23.10-2016
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Mayista başvuru yapmıştım fakat bukadar uzun süre niye bekletiliyorlar anlamadim daha nekadar bekliyecez saygılar .

Üye
    mete_savasci Avatarı

Son Giriş
    08.05-2015
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öyle bir sey yok herkes tercih yapabilecek

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

memur olupta iş beyenmıyen kardeslerımız var keske ben atanabılseydımde tuvalet temızleseydım artık ıssızlıkten kafayı yemek uzereyım

Üye
    Altruder Avatarı

Son Giriş
    23.07-2017
    Saat
    23:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ön lisans, 83,9 puan, 335. sıra, Bilgisayar Programcılığı mezunu, İstanbul olmak üzere ilk atamada atanır mıyım? Bilen cevap yazarsa sevinirim.

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    10:12
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

ya bu başvurular ne zaman tarih varmı ?

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Bitsin artık bu çile !!! açıklansın artık ne olacaksa olsun elimiz kolumuz bağlandı resmen. !

Üye
    Zifiri Avatarı

Gerçek Adı
    Müjdat
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Faruk çelik resmi twitter hesabından yazılan aynen şu ; Daha Önceden 3138 Engelli Memur kadro Sayısına Atama Yapılacağı Duyurulmuştu.Sivil Toplum Kuruluşlarından Gelen Talepler Doğrultusunda. Böylece 3138 Olan Engelli memur Atama Kadrosu 4151'e Yükseltilmiştir. Allah yardımcımız olsun ben diyecek bişey bulamadım.

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: devran29 Mesajı Gör
    memur olupta iş beyenmıyen kardeslerımız var keske ben atanabılseydımde tuvalet temızleseydım artık ıssızlıkten kafayı yemek uzereyım
    canını sıkma hizmetli atan , baş görevlerin arasında o zamanda aynı düşüncede olun mu acaba ...Allah Kalbine göre versin ... siz her işi yaparım demekle yapmanın aynımı olduğunu zannediyorsunuz .. biz de aynı kafadaydık seninle puanımızda fena değildi , dünyanın kaç bucak olduğunu gördük ...

Üye
    eremilerde Avatarı

Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    23:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[QUOTE=Kalender ŞAH;1470703]canını sıkma hizmetli atan , baş görevlerin arasında o zamanda aynı düşüncede olun mu acaba ...Allah Kalbine göre versin ... siz her işi yaparım demekle yapmanın aynımı olduğunu zannediyorsunuz .. biz de aynı kafadaydık seninle puanımızda fena değildi , dünyanın kaç bucak olduğunu gördük ...[/QUOTE

e sen değil miydin devletin verdiği her görevi yerine getiririm diyen ? Sana bunu anlatmaya çalıştım defalarca bencillik yapıyorsun diye. Eğer vicdanın varsa hak yemiyorum ben diyebiliyorsan. Bunun üstüne hem memur olup hem de devletin verdiği görevi seve seve yaparım diyorsan. Neyin kafası bu kardeşim ? Aydınlat bizi

Üye
    HÜSEYİN KARABAL Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

sınavın amacını engelliye istikdam sanmıştık.hiç devleti suçlamaya gerek yok.engelliye kazığı yine engelli atıyor. devlet ne yapsın

Üye
    eremilerde Avatarı

Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    23:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HÜSEYİN KARABAL;

Aynen öyle. Eylem konusunda yazdığı şeylerin asıl nedeni bu başka birşey değil. Bu çıkıyor sonuç olarak.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Hizmetliyim ayaklarim catladi kosusturmacadan yaparsin begenilmez bidaha yaparsin memuriyete baslayana kadar engellisin baslarsin memursun engele kimse bakmaz caycisin tuvaletcisin ise girmeden maas cezbediyor sonra oyle olmuyor.Ben insan kaynaklari uzmani olarak lcw de calistim simdi tuvalet yikiyorum olmamis deniyor fircanin sapi bende aklima cok sey geliyor tercih var sabret diyorum ama son noktamdayim eger tercihte memurluga gecemezsem size yeni bi kadro acilcak istifa edip geri eski isime donucem bok temizligine gonullu olana ikinci atamada yer acilicak hayrini gorun.

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

haklısınız arkadaslar ama zor iş yok zor durumdayız ben sahsen her gorevı yaparım cunku ıssızlıkten artık coktum zor arkadaslr allah kımseyı ıssız bırakmasın allah gonlumuze gore herseyı nasıp etsın ınsallah dua edın benımkı kura usulu sızlerın atanma sansı benden daha cok yuksek cunku yuksek puanınz varsa atanabılme sansınız yuksek benım 1000 1 sans cıkmasıbır mucize artık allahtan ümit kesilmez

Üye
    suskun_selman Avatarı

Gerçek Adı
    Suskun Selman
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    09:05
    Yaşadığı Yer
    Eses
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Görüyorum ki, sabırsızlıklarımız hat safhaya ulaşmış durumda, yaklaşık olarak 1000 kişi artı kontenjanın açılması da güzel bir şey değil mi ? 3000 küsur olan sayı olmuş olsaydı da bunu değiştirmek için elimizden gelen bir şey var mıydı ? Şükür edelim dostlar, ne olursa olsun. hizmetli olarak çalışılıp çalışılmamak tercihlerimizin elinde, Erdal AKBAY arkadaşımız hizmetli olarak çalışılmasını bütün içtenliğinle yazmış teşekkür ederim, yaşamayan bilmez dostlar (ama en azından özel sektörden iyidir düşüncesindeyim hala). Sizlere kendi Ön lisans düzeyinde girdiğim sınav sonucunu paylaşayım
    76,11838
    1369
    7941

hala bir umut var içimde, Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah... Sağlıkla kalın..

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon