Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 88 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    handee106 Avatarı

Gerçek Adı
    hande
    Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vural birincisi kim küfür etmiş senin hükümtine bakanınada sen fırladın ortaya eylem demek zaten demokratik hak demek kelime anlamını araştır ondan sonra konuş ayrıca sen hükümet sözcüsümüsün burda tümü engelli kardeşlerimize karşı çıkmışın ak parti sözcülügü yapıyorsun geçmişte su olmuş bu olmuş bizene geçmişte olsak o zamanda hakkımızı arardık bu günde hakkımıza arayacaz ne yani geçmişte hiç engelli atanmadıgını farz edelim buda yeter deyip üç beş kadro verdiklerinde sesimizi çıkarmayacakmıyız bumudur senin hükümet sözcülügün

oraya ölüm orucuna çıkan 4 kardeşimiz bakana küfür ettide bizimmi haberimiz yok yani senin suan yazdıkların safsatadan başka bişey degil

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bizimle.isleri yok engelliler bakim maasi+2022 maasi aliyor,biz devlete gore engelli deiliz ortada hersey,aile ve sosyal.politikalar bakanligi sehit ve gazi yakinlarini+soma madenci yakinlarini+cozum surecinde dagdan ineceklere kadro verecek veriyorda olay bu..

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Suç degil ama hakki olup yüksek puan alip hemen atanmak isteyenler dile getirdiklerinde bunu sucmusve onlara sucluymus gibi davraniyorsunuz yetmediği gibi bencil diyorsunuz sonucta o insanlarda aldiklari hakli puanlarla hakli olarak ekmeklerini kazanmaya calisiyorlar yeterince bekledikleri kanisindayim 1 kere ertelendimi ertelendi dahada olk atama icin manasi yok konusmaya yapilacak tek sey tercih eylul de yapilmali eylem 2. Atama icin ugrasilmali ve yapilmali...

Üye
    handee106 Avatarı

Gerçek Adı
    hande
    Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım arkadaşlar anladım sözde müslüman bi milltiz ama bizden bencili bizden daha çok kendini düşünen başka bi millet yok sırf yüksek puan alanlar bi iki ay daha erken çalılmaya başlayacak diye gecen yıl 76 lara kadar inen taban puanı bu yıl 78 lerde belkide 80 lerde kalacak sizde haklısınız bence o yüksek puan alan arkadaşlar hemen atanmalı yoksa allah muhafaza eylem falan yaparlar...niye anlamıyorsunuz arkadaşlar ikinci tercihde eylem yapsan ne olur birinci tercihde kadrolar az olunca ikinci tercihde bu adamlar 10,000 kişi mi atayacaklar her kezin mücadelesi zaten o taban puanını korumak zaten başka bişey için ugraşan yok

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Bosuna tartismayin zaten kadrolarin neredeyse tumu hizmetli olacak diger memurluk diye tutturan yuksek puanlilar zaten acikta kalacak yerlesinde nere olursa olsun ben hizmetliyim isimden memnun degilim ama olsun maasim aileme yetiyor hayatim garanti ggerisi bos ayirt etmeyin cunku sayi cok az yerlesmekte cok zor ikinci alimda bu sayiyi bile almazlar engelli ihtiyaci azaldikca sayida azalacak hepsini doldurmazlar elbet acik birakacaklar acik birakmazlarsa 2016 daki sinavda kimi alacaklar onun icin bu firsatlar son firsatlar bilginiz olsun ama yinede mebten uzak durun derim ben

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

iyi kadrolar artsın diyoruz ama bizden sonra gelecek engellilerin de yerleşmesi için bu atamalarda mecburen planlı olmalıdır diğer türlü bizden sonra gelecek engelliler kadrolara yerleşmek için yaklaşık 10 sene falan açıkta kalacak. bunun yerine engelli çalıştırma zorunluluğunun yüzdesinin artırılmasını istemek daha makul

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar aramizda var mi bilmiyorum kizacaklar bana eminim,ama devletin en basta yaptigi yanlis engelliler uzerinden prim yapmak icin bu bi gercek bakim maasi aliyor bakima muhtac maasi ve 2022 maasi alan,yani adi ustunde bakim maasi aliyor,bu kisi tek basina ise yerlesti ne yapacak bakicisimi calisacak..anlatmak istedigimi umarim anladiniz ortada bi prim yapiliyor engelliler uzerinden

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

özellıkle su bakım maaşlarının gercek engellıre degılde sydv araclıgıyla başkalarına gıttıgınden suphelenıyorum partılılerı fonlamanın enkolay yolu .

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    04:56
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BENCE EKPSS sınavı ayrılmalı kura lise ve önlisans die 3 e ayrılmalı kpss gibi gerekli olan kadrolar için önlisans heryıl lise heryıl kura 2 yılda falan olmalı ( belirteyim kuradan girdim ) kadroların dolumu açısından bence gerekli bu sistem hem herkez kendi branşını takip eder hemde kimse kimsenin işine mani olmaz

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Nasil 600 kisi kura olur kardes en az100 bin kisi kuraya basvurmustur bendr kuraya katildim desenize atanma bi mucize gibi olcak off off ne yapcaz yarabbim sen yardim et butun engelli kardeslerimize atanmayi nasip eyle :'(:'(

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Puanım 85,59412
    Sıralamam 1812

Lise mezunu olarak girdim

Sizce bu atamalarda şansım nedir ? hizmetli yazmayı düşünmüyorum bunun dışında herhangi bir yerde şansım olabilir mi ve tercih yaparkende öyle bazı kişiler gibi lüks gözde iller yazmayı düşünmüyorum normal düzey yerler yazacağım sizce şansım nedir ? bu sene atanır mıyım ?

Üye
    saltuk buğra Avatarı

Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk atama için baya zor alpingo 2. için se memurluklar gelir diye tahmin ediyorum bende aşağı yukarı seninki gibi

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

herkes için hayırlısı olsun bende lisans 64 aldım ama çok zor atanma şansım yok gibi

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hersey ortada 4 bin kisi alim var bin kura,bin lise,bin on lisans,bin de lisans bukadar basit,buda demektir ki sinava girenler ilk bin kisiler yerlesir,ozel sebeblerden tercih yapmaz kayar cok cok tas catlasin 1100. siradakiler yerlesir..

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    307

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gulay_06;

bu kadar umutsuz olmayın bence gülay hanım,65 puanla atanan çok arkadaşım var benim,şansınız açık olsun inşallah

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon