Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 47 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    efe lise 2000 bin yine az 2012 de en az 3000 kontenjan vermişlerdi

Üye
    hatti Avatarı

Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç birinde fazla artış olmayacak.. herbirinde 50şer 100er artıracaklar işte..

Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: paranoya Mesajı Gör
    efe lise 2000 bin yine az 2012 de en az 3000 kontenjan vermişlerdi
    eylem dönemi açıklanan "liseye 800-900 kadro var" sözüne binaen ve DPB başkanının "nitelikli kadro" vurgusuna nazaran iyi. bunun yarısı hizmetli olur zaten...

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Susayım konuşmayım olmuyor , yazmayım durayım diyorum olmuyor ; Ne maksatla yapıldığına anlamadığım ,anlam veremediğim , bir eylemlem , geçmiş kara günleri anımsatan bir şekille bir eylem ;Günü saati belli bir Enngelli atamasını ertelettiniz.... Bilen bilir ...Bu ülke çok acılar gördü , bu ülkede ölüne oruç tutan lar ölüm uykusuna yatanlar vardı . ALLAH HEPSİNE GANİ GANİ RAHMET EYLESİN... BU Ülkeye Bu insanımıza Halkımıza bu ACILARI Tekrar Tekrar , yaşatmaya yansıtmaya , Hatırlatmaya hakkınız da yoktu açlık grevi yapanları hiç tasrif etmedim.... hala da etmiyorum ... Sanki GEÇMİŞTE 2/. üçün atama yapılamadı 10 BİNLERCE ENGELLİ İŞ BAŞI YAPMADI ...; Bu neyin kası neyin çabası ,Bu açlık grevi neyin provası ....

...............Dahası oda yetmedi çalışan memurların durumu ,Bir kesim de işini gücünü bıraktı çalışanlarla uğraşıyor ; Ne oluyor Kardeşim sözüm meclisten dışarı, tanıdığım bir kaç hasbi tenbel var hastci var , sınav sürecinde yattı yuvarlandı keyfinden zekin den sefasından da hi mi hiç ödün vermedi . oh sınav süreci bitti .... sonuç : çalışan memur hem çalıştı hem gecesini gündüzüne kattı sınava hazırlandı; SONUÇTA her çalışan gibi iyide puan aldı .... alır neden almasın ; adam dişini tırnağına taktı ... ya şimdi bu bizim hasbi tembel; hasretinde düşük puan alınca kafayı çalışan memura taktı , lan ; adam sen yatarken çalışmış çabalamış sınav kazanmış, oğlum sen çalışan memurların çoğu hangi zor şartlarda çalışıyor senin haberin var mı .. Memuriyette sen Engelli hizmetli olmak ne demek biliyor musun.. Benim şu belim sakatlık var yüzde 8 de raparum var bu işe başladım da yoktu kimin umrunda
    Konu Kalender ŞAH tarafından değiştirilmiştir (15.08-2014 Saat 14:40 ).

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar bu haberle birlikte lisansa kaç kadro verilir 1050 mi ne yani

Üye
    eremilerde Avatarı

Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    23:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH;

o eylem olmasaydı ve biz her şeyi derneklere bıraksaydık hiçbir cacık olmayacaktı. Geçmiş kara günden kastın ne anlamış değilim. Arkadaşlarımız sağ olsunlar bizim için engellerinin sıkıntıları yetmiyormuş gibi bir de canlarını sağlıklarını tehlikeye attılar. Aç gözlülük hiçbir zaman iyi birşey değil arkadaşım. Hele bencillik hiç değil. Yazdıklarını bir gözden geçir. Vicdanlı biriysen ne kadar yanlış düşündüğünü anlarsın.

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Ya artik neyin derdindesiniz hala bu tartışma neye tercihler uzadigi icinde konusanlar hakli uzamasini isteyenlerde ama birbirimizi yiyerek sadece bakariz böyle ve bu gidisle hem daha çok bekleriz hemde az sayida kadro olur lütfen tartismayin artik sonuçta süreç uzadi demi uzadi geride yapilanla ilgili konusmak saçma ileriye bakalim oda nedir tarihin bir an önce aciklanmasi ve net kadro (dişe değer bir artış olmus halde) aciklanmasi için baski yapalim çünkü süreç uzadikca sayı artmış gibi gozuksede aslinda zararda olacagiz agustos son haftasi aciklanmali artik ve dahada uzamamali cunku engellilerin önüne iyice engel koyuyorlar stres sagligin baş düşmanı hastalıklarin can dostudur bu stes bu insanlari mahvetti artik inanin bazilarinin engel % oranina oran katmistir şahsen sürekli internette o site bu site osym sitesi dbp vs. Derken gözlerim bozuldu bulanik görmeye başladım birlik olalim artik aciklansin net tarih sayi artmadi diye daha cok uzamasi sacma cunku ileri attikca atar bunlar boylece kadro artacak diye bizi susturmusta olurlar fazla ses cikmaz adamlar bu şekil düşünüyor biz baskimizi yapip en kisa zamanda en yuksek olacak rakamin aciklanmasina calisalim inşallah birseyler olurda stres azda olsa kalkar

Üye
    eremilerde Avatarı

Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

morfeuse23;

Haklısın kardeşim. Benim demek istediğim, insanların bencil düşünmemeleri. O tarihin ertelenmesi, kadro sayısının artması ( İnşallah dediğin gibi iyi bir rakam olur.) Kalender ŞAH adlı arkadaşımızın lanet okuduğu bizim gibi engelli kardeşlerimiz. Bu şekilde onları yerden yere vurmasına tahammül edemem, etmemeliyiz. Net !!!

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkurlet thasman kardesım dua edelım arkadalsar ınsallah yuksek alım olurda hepımız atanırız bben kendım artık depresyona gırıdım zaten psıkılojık rahatszlıgım var bıde dusubnmekten dahada fena oluyom allah yardımcımız olsun arkadasdlar dua edın

Üye
    eremilerde Avatarı

Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH;

O eylemlerle bunu nasıl bir tutarsın. İnan gece gece kahkalara boğdun beni . Oyunlar tutmamış derken ? Ne oyunu Allah aşkına ? Bir tek Türklere düşman değil mi koskoca dünya kimsenin derdi tasası yok işi gücü bizi yıkmak. Allah akıl fikir vermiş hamd olsun O'na. Ama kullanabilen ve düşünebilenler adına vermiş bu aklı mantığı.

Bak kendi ağzınla kendini ele veriyorsun. Onları kimse yönlendirmedi. Vicdan sahibi oldukları için. Senin gibi bencil düşünmedikleri için, grev yaptılar ve meyvelerini verdi. Allah izin verirse BİRÇOK ARKADAŞIMIZ iş sahibi olacaklar.

Son olarak, bir Hadis-i Şerif'te Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır denmiştir. ANLAYANA...

Sen hakkını ararsan, kendini ezdirmezsen, gözyaşıda dökmezsin.

Ben ve benim gibi bir çok insan emin ol durmadı ve durmayacak. Sadece inanacaksın başarabileceğine. Sonra bir şey yapmayıp vay efendim hasbi tembeller vardı, lan gibi kaba tabirler kullanıp kimseyi ezmeyeceksin küçümsemeyeceksin ki kimse seni ezmesin. Böylelikle ağlamaklı olup ajitasyon yapma gereği duymazsın. Söylediklerin sözleri kapatmaz ve saklamaz.

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beni Bilen Bilir....Ben Kalender şah olarak yazılarımı , yorumlarımı Kişilere özel yapmam, Genele hitabe ten başlıklar Açar yorumlar yazarım .Tüm engelli arkadaşlarımın menfati doğrultusunda ömss ile ilgili aksaklıkları dile getiriken ,Engelliler için emek veren insanları yapılan işlereki özveriyi ,Başarıları da göz ardı etmem ETTİRMEM Güneşi balçıkla sıvatmam .. Haklının yanında haksızın karşısında olurum ... Belirli bir siyasi görüşe yakın yakın yada uzak olmam taraf yada tarftar olmam ... burda benim ve diğer engelli Arkadaşlarımın Dilekleri istekleri çözüm olabilecek şeyleri devamlı dile getirim ... Gerekli olan durumlarda fom arcılığı ile yetkili kişilerin İsimlerini Makamlarını zikrederek onlardan Biz engellilerin isteklerimzi çözüm yolu olabilecek önerilerimizi yazılarımla makallerimle iletirim , BEN FORMDA Engelli Arkadaşlarımızı yanlış yönlendirecek bir yorum başlık açmam... Başka biri de böyle bir başlık açacak yorum yapacak olursa hemen karşısına dikilir ...yorumlarımla delil ve belgelerle onun yanlış yönlendirmesini engel olmaya çalışırım ... yorumlarımda kendimle ilgili kişisel bir kaygım olmaz . Ben atandığım halde atanmamış en gelli arkadaşlarımı yanlız bırakma onlarda atanan kadar çalışmaya haklarını aramaya devam ederim ...

Hz Musa ile firavunun nili ters yüzdürme imtihanı : Hasbi tembelin cevabı Allah yatana değil çalışana verir

Hz Musa ve Firavun halkın huzurunda iddiaya girerler.

Hz Musa “benim Rabbim nil nehri ile Mısır’a hayat verir” der.
    Firavun, “Ben istersem o nil nehrini tersine çeviririm” der.
    Hz Musa hadi yap deyince, Firavun ondan süre ister. Ertesi gün buluşmak üzere ayrılırlar. Hz Musa emri yerine getirmenin huzuru ile evine gider ve istirahate çekilir. Firavun ise gece uyumaz ve Hz Musa’nın Rabbi’ne Nil’in sahibi olduğu için dua eder ve uyumaz. Ertesi gün bir araya gelirler ve nil nehri Firavun’un dediği gibi ters akmaya başlar. Bunun üzerine Hz Musa;
    “Ya Rabbi, Ben senin söylemediğin bir şeyi söylemedim, neden böyle irade buyurdun?” der.

ElCevap;
    “Senin söylediğin doğruydu ama sen uyurken O dua etti. Ben herkesin Rabbiyim, herkesin duasına icabet ederim.”

Üye
    sevdiyar Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 78,800 AİDIM SIZCE HIZMETLI KADROSUNA ATANABILIRMIYIM?

Üye
    trend85 Avatarı

Gerçek Adı
    trend85
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Her yeni bilgide buraya bakmaktan bile yoruldum yorulduğum şey haksızlığın haklılığını savunan kişiler ...
    Şimdi grev yapan arkadaşların istediği sayı tutmadı diye yeniden mi eylem yapılacak?
    Kime sordular benim de hakkım var bu konuda 15 kişi grev yapıyor kusura bakmayın ama herkes kendi için bir şeyler yapıyor her ne kadar bencil değiller derseniz deyin ki görünen köy kılavuz istemez. Asıl böyle beklemek çok sıkıcı ilk tercih yapılır ikinci tercih için baskı kurulur hangi mantıktır bu ...Ben helal etmiyorum hakkımı açıkça söylüyorum.Yeter ama cidden bu sayı ne olursa olsun eylül ayı bitmeden atanmak istiyorum zaten hemen işe başlanılmıyor.

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Tercihlerin bir an başlamasını isteyen lerde haklı uzasin diyenler ama artik 1 kere ertelendi ertelenmek isteyenlerin istedikleri istedikleri gibi olmasada oldu sonucta simdi sira bence digerlerinin calisip bilek hakkiyla aldiklari puanlariyla atamalarinin bir an once yapilmasidir bu bencillikse evet hepimiz benciliz atamayi erteleyenler ertelemek istemeyenlerde ...

Üye
    eremilerde Avatarı

Son Giriş
    20.08-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kalender ŞAH;

O zaman yaptıklarınla yazdıkların birbirini tutmuyor. Atandıysan ve çalışanların atama yapmaması doğrultusunda millete hasbi tembel diyorsan "BENCİLLİK" yapmış oluyorsun.

Ben sınav tarihini son 1 ayda öğrendim. Çalıştım bana yetecek düzeyde puan aldım. Benim gibi bir sürü insan bu şekilde çalışmış olabilir, olmayabilirde. Bu kimseyi ilgilendirmez.Sen o insanları eleştirebiliyorsan, onların hakkında aşağılayıcı bir üslup kullanıyorsan. Kusura bakma yazdıklarının çizdiklerinin hiç bir manası yok. Hak aramaya gelince , herşey sadece dua ile olmuyor, çabalamak gerekiyor bazı durumlarda.

Ama senin gibi çalıştığı halde, yetinmeyip (açgözlülük) tekrar sınava girmesi diğer çalışamayan iş bulamayan insanların hakkını yemek oluyor. Sınava çalışacağına 2 ve ya 4 yıllık üniversite okursun açık öğretim fakultesinde kadro derecen yükselir. Bu şekilde kimsenin hakkını da gasp etmemiş olursun.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon