Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon
Toplam 153 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onr79 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    g.antep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Güzel Bi Atasözümüz Var Cahile Söz Anlatmak, Deveye Hendek Atlatmaktan Zordur

Bak Alp Beyefendi Hertarafından Cahillik Akıyor Senin Bu Sözlerimi İyi Dinlede O Oldugundan Şüphe Duydugum Aklını Bi Çalıştırıver ( Eger Engelin Zihinselse Bu Söyledigimi Önemseme )

Sen Lise Düzeyinden 86 Puanla 1812 . Olmuş Bi Engelli Kardeşimizsin Egerki Kılavuz 3182 Kontenjan İle Çıksaydı Lise Mezunları İçin Maximum 900 Kadro Ayrılacaktı Ve Sen O Puanınla Avucunu Yalayacaktın İkinci Tercihlerde Bile Atanman Sürpriz Olacaktı Bence Senin Kılavuz Ertelendi Kadro Sayısı Artacak Diye Sabah Akşam Şükretmen Lazım
    Az Kafanı Çalıştır

Üye
    trend85 Avatarı

Gerçek Adı
    trend85
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Siz nasıl insanlarsınız ki küçük görüp küçük düşürücü sözler soyleyebiliyorsunuz Allah aşkına siz kimsiniz ki o hakkı kendinizde buluyorsunuz hani siz Allahtan korkanlar kuldan utanmiyorsunuz ki böyle şeyler de yazıyorsunuz Allah sizin gibilerden uzak tutsun bi de cahil diyorsun mutlu oldun mu insanlari kırarken peki şimdi sen ne oldun melek mi

Herkes düşüncesini yazmis sana uymuyor olabilir ama kimseyle dalga geçemezsiniz bu kimsenin ne haddi ne hakki
    Kaç kisi alınacaksa alınsın 2 kati alım mi olacak sanıyorsunuz bu kadar hayalperest misiniz tamam bekleyelim başka birşey elimizden gelmiyor ama neden bir hafta once bu ise kalkisiliyor mayıstan beri 3000 belliydi nedenini açıklayın saygi çerçevesinde tabi o kadar insanlık gosterebilen varsa cevaplasin
    Ama tek sözüm kimse kimseden ustun değil o küçültücü lafları bana söyleyenler olsa neslinden bulsun inşallah der insan yerine koyduguma pişman olurum

Üye
    onr79 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    g.antep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

trend85;

Ben Kötü Bişey Söylediğimi Düşünmüyorum Arkadaşa Defalarca Anlatıldı Hala Anlamıyor Parantez İçindede Belirttim Günahını Almamak İçin Engelin Zihinsel İse Önemseme Diye

Sıralamada İlk 200 400 600 800 1000 Kişi İçinde Olsa Anlayacağım Sitemini Ama Bu Adamı Çileden Çıkartıyor...

Üye
    trend85 Avatarı

Gerçek Adı
    trend85
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Herkes düşüncesini yazmis sana uymuyor olabilir ama kimseyle dalga geçemezsiniz bu kimsenin ne haddi ne hakki
    Kaç kisi alınacaksa alınsın 2 kati alım mi olacak sanıyorsunuz bu kadar hayalperest misiniz tamam bekleyelim başka birşey elimizden gelmiyor ama neden bir hafta once bu ise kalkisiliyor mayıstan beri 3000 belliydi nedenini açıklayın saygi çerçevesinde tabi o kadar insanlık gosterebilen varsa cevaplasin
    Ama tek sözüm kimse kimseden ustun değil o küçültücü lafları bana söyleyenler olsa neslinden bulsun inşallah der insan yerine koyduguma pişman olurum

Üye
    saltuk buğra Avatarı

Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkes bi atarlı olmus burda ya ergen ergen laflar ediyosunuz.. oraya gidip aç kalan grev yapan arkaşlara yazık ya yaptıkları şey bizim için kadro açtırmak millet illede erken diye tutturmuş biride gelmiş katılıyorum demiş ya gidin ötede oynayın be

Üye
    trend85 Avatarı

Gerçek Adı
    trend85
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Atarli atarli konuşmak vay be seviye farkı işte bu evet soruma cevap ver bu kadar lafı yazabiliyorsan neden 1 hafta once neden ya mantıklı bi nedeni yok mu bunun

Üye
    blackmilk13 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kura çekimi hakkında bilgisi olan var mı ?

ooo mevzular derinmiş :/

Üye
    selocanlar Avatarı

Gerçek Adı
    veli
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

kura tercıhlerı yapılmadıkı dostum daha sen bu yılm ı kayıt o0ldun ,yoksa eskı klayıtlımısın kuraya

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Kadrolar artar artmaz bilemiyorum ama zamanlaması çok manidar, tam anlamı ile oya kadro tahvil etmek, umarım insanları umutlandırıp sonrada sükutu hayale sevketmezler, inşallah bu kez sözlerini tutarlar, bu çalışmanın sümenaltı edilip bilinmezliğe sürüklenmemesi temennisiyle herkes için hayırlı olsun.

Üye
    rc37 Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    16.08-2014
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yokmu bu sayfayla ilgilenen bir editör konu kiletlensede cevap yazılmasa yoksa daha çok uzucak bu konu. Bu saatten sonra yeni tarih beklenecek yapacak başka çare yok

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bazıları için laf anlatmaya çalışmayın hani bir laf vardır Allah herkese Cahil mutluluğu versin cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur boş verin ben ortaöğretim den 85.55 puan aldım 1845. sıradayım 6000 bin atama olursa ilk atamada olur gibi ama eğerki deselerki biz 6000 değil 16000 kişi atıycaz sen 1 yıl evde oturcaksın düşünmeyi bırak saniyesinde kabul ederim engelli kardeşlerimizin maksimum atanması için ne gerekiyorsa yaparız

Üye
    ahsen.n Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnşaallah

İnşaallah

Üye
    ersin_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ersin
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

selocanlar;

kuranın eski yeni kaydımı var. 2010dan bu yana sürekli kayıt olunuyo zaten.kayıt olan bi kez kayıt olması yetiyomuş gibi bu yılmı kayıt oldun diye soruyosun

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onr79;

Allah'a çok şükür zihnimden hiçbir sıkıntım yok kimin zihinden sıkıntılı olduğu malum ortada... Laflarına dikkat et kalbin kırılmasın. Cahilliğin tanımını ben bu forumda net gördüm o yüzden bi sıkıntın olmasın ve Kimin neye nasıl olacağını şimdiden kestirmek ahmaklıktır. Sana söyleyecek çok lafım var aslında ama ben sizlerin seviyesine düşmeyeceğim

trend85;

Hocam bırakın bu forumda çok mecbur kalmadıkça bişey yazmamak gerek bazıları kendilerini kaf dağında görüyor. Klavyenin arkasına sığınıp periPadişahlığı taslıyor... Onları da anlamak gerek hal durum ortada neyse ben he deyip geçiyorum çoğuna

baris33;

Sağolasın kardeşim biz iyi niyetimizle tepkimizi göstermeye çalıştık ama bazıları insanlıktan nasibini alamadıkları için insana saldırıya geçtiler direk... Küçümseyici tavırlar , ukalalıklar falan almış başını gidiyor neyse ya hepsini göreceğiz.

İLK DEFA ŞU RC ' YE KATILIYORUM KONU Bİ KİLİTLENSE DE KONU KAPANSA.. Biz normal bi şekilde tepki göstermeye çalıştık bazıları insanlığımızı unutturdu bize şu forumda herkes Devlet personel başkanı kesilmiş herkes atanmış bi biz kalmışız anasını satıyım neyse ya burda birbirimizi kessekte kırsakta öldürsekte bişeye çare olmayacak oturup yeni tarihi bekleyeceğiz. Yeni tercihler de de göreceğiz anyayı konyayı.. Neyse artık bu bayat sohbet sıktı beni... Bana artık laf yapmaya kalkışmayın uzamasın konu.. herkes baksın kendi işine yeni tercihler açıklandığında insanlık elbisesini giyip herkesi yeni tarihle ilgili forumun altına beklerim. hoşçakalın

Üye
    kasap_sadik Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    05:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şu anda her türlü ümit verilir.. malum seçim öncesindeyiz

Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon