Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon
Toplam 153 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    inş...

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

alp özellikle senin yorumlarını okumak için bakıyorum ya ben bunu bir kaç hafta önceden biliyordum tercihler uzayabilir ağustos sonu olabilir falan diye sen nasıl duymadın hayret tutturdun son gün söylenir mi diye ihtimal vermediysen o yüzden son gün olması seni üzmüştür ikincisi sınavda heyecan stres denen bir şey vardır bunu unutma gece gündüz çalışan arkadaşların heyecandan allak bullak olduklarını biliyorum düşük puan alanların hepsine istersen o gözle bakma çalışmayıp düşük puan alan zaten kendide diyor çalışmadım diye ama cidden çalışıp da istediği puanı alamayan da var, artık hayırlısı diyip senin de mecburen beklemen lazım artık söylenmeyi bırak bence konuştukça düşük puandan banane gibisinden kırıcı olabiliyorsun çünkü engellilerin çoğu hemen alınabiliyor hassas arkadaşlar vardır eminim. Bencillikten bahsetmiştin dün ama herkes düzenini kurmak istiyor bir an önce, tek sen değil, ve tek sen yüksek puan almadın Kolay gelsin

Üye
    YANDEX Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hatti;

Arkadaş bilmeden ve anlamadan yorumlama yapma sayın bakan çok rahatsız bir ayda fazla evde yattı gündemi takip etseydin cumhurbaşkanı eve ziyaretine gitti rahatsızlıgını ne oldugunu kendi açıklamadıkça bana düşmez

emel aende eylem yerindeydin bende ordaydım neler olsugunu sen çok iyi biliyorsun

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Evet bende oradaydım o sıcaklarda gerçekten çok zorluk yaşandı inşallah güzel sonuçlanacak

Üye
    YANDEX Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet yagmur altında köprü altında yatanda güneş altında yananda yukarı çıkıp başkanla konuşanda cadde kenarında ankaralı insanları çevirip 1 imza için yalvaranda bakana 1 kişi daha fazla girebilsin diye aglayanda bizdik halbuki ben puan yüksek beklerdim bir kenarda

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saltuk buğra;

ya sen hala konuşuyomusun ? arkadaş burdakilere dert anlatmak ne zormuş. Ya 5 ağustos 15 ağustos arası yapılacak tercihler erteleniyorsa bunun savunulacak bir yanı yoktur. düşük puan yapan tabii ki bunu savunacak... bırakın gidin hadi be hükümeti eleştirmekmiş.. senin yağcısı olduğun hükümet yüzünden bu halllerdeyiz

eMeL_eMeL;

Doğruları okumayı tercih ediyorsun demektir... Siz kendi anlamak istediğiniz yerlere çekiyorsunuz işi... ben niye onlar atanıyor falan demiyorum... ben foruma girmedim takip etmedim neden ediyim devletin sitesinde 5-15 ağustos tarihi yazılmış haberlerde bişey yok. takip etmemi gerektirecek bir durum yoktu. ben buna göre kurdum düzeni ve dediğin gibi herkes buna göre kurdu neden mağdur edildik... devlet her şeye çözüm buluyor bi buna mı bulamayacak ve sen madem herşeyden haberdarsın bu tercihlerde alımların 3 bin olacağı daha sınav zamanında belliydi nerdeydiniz ? iyi bişey yapacam derken kötüye yol açtınız görün bakalım 3138 den kaç kişiye yükselecek en fazla... ve ne kadar bekleyeeceğiz görün. ben neden bu kadar bekletiliyorum ?

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alp kardeş puan kaç ve ne mezunusunuz

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ve bide benim anlam veremediğim ben en başta bu konuda eylem yapanlara değil hükümete eleştiri yaptım... sınav nisanda oldu 4-5 ay geçmiş üstünden bu kadar bekletilip bir tarih elde ettik ve bunu da şimdi ileriye attılar.. bunu 1 hafta önceden yapsa yine bişey demezdim hatta 3 gün bile tamama ama son gün yapılacak şey mi bu ? ve bir ayarlama yapılabilirdi.. ilk baş belli başlı aynı tarihte alım yapılabilirdi... yine ardından 1 kaç ay sonra diğerlerinin alımı yapılabilridi ben bunu eleştiriyorum nedne hükümeti koruma çabası içine girdiniz. neden bireysel mesele haline getirdiniz. ben diğerleri atanmasın falan demedim... tek diğerlerine ettiğim laf bizim bazı düşüncelerimizi , hayalleirmizi ,planlarımızı mahvettiler tek diyeceğim bu onlara tamam onlarda kendini düşünüyor bişey demiyorum ama bizi de anlamaları lazım... üni.ye hazırlanıyorum dershaneye yazılıcam nerede olduğum belli değil yazılamıyrum. tatile çıkıcam tarih belli değil çıkamıyrum... standart bi düzen kurup kafamı rahatlatmak istiyorum tarih yok rahat edemiyorum... ne yapacaz bunları ? bu durumda olan binlerce kişi var.

meralmiz;

ortaöğretim 86

Üye
    YANDEX Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş sıralaman kaç senin 900 karo verilecekdi liseye ve en az 90 puandan aşşagıya inmeyecek sen sıralamanı bir yazsana bakalım

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1812 bir çok kurumla görüştüğümde bu puan ile rahat atanacağım söylendi ve zaten bundan pek şüphe de eetmiyorum

Üye
    YANDEX Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş bak biz liseye 900 kadro verildiğini biliyoruz sen mantıken bir hesap yap bakalım senin sıran 2 katı yüzde elli şansın vardı ve bence gelmezdi ama şimdii liseye en az 2500 kadro verilmesi için çalışılıyor ve dpb he an tel görüşüp bilgi alabiliyoruz el insaf yaaa

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne alakası var ne kadar saçma bir mantık.. diyorsun ki 900 kişi alınacak ben 1812.yim bnim önümdeki herkes ortaöğretim mi ? hiç mi önlisans fln yok benim önümde ? 90 ile 100 arasnda yapanlar sadece ortaöğretimler mi ? ne kadar saçma mantık ya

Üye
    YANDEX Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak kardeşim lise ayrı önlisans lisan sıraları ayrıdır herkes kendi gurubunda sıralanır birde memur olacam diyorsun senin sadece önünde 1800 orta ögretim kişileri var

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle şu memur olacan vs muhabbetlerine kimse girmesin herkes herkesin az çok ne olduğunu olacağını anlayabiliyor.. bu konulara girmeye gerek yok... neyse ya bu işin içinden çıkılmayacak ben artık derdimi gerekli yerlere açacağım.. hadi görüşürüz ricamdır benim adıma laf atmayın tekrar cevap verip tartışmak zorunda kalmıyım herkesin canı burnunda

Üye
    YANDEX Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki kardeşim yolun açık olsun allaha emanet ol

Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon